تعویض یا تعمیر ال سی دی A6 2018 سامسونگ – A600 تعویض یا تعمیر ال سی دی A6 2018 سامسونگ – A600

تعویض یا تعمیر ال سی دی A6 2018 سامسونگ – A600

تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A6 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy A6 2018) یکی از قطعاتی است که بنا به دلایل مختلف زیاد در این گوشی خراب می‌شود و نیازمند تعمیر خواهد بود. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین عوامل موثر در خراب شدن ال سی دی Galaxy A6 2018

عوامل زیادی می‌توانند در خراب شدن یا بروز اختلال در عملکرد ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A6 2018 موثر باشند، اما در این بین برخی از این عوامل نسبت به سایر موارد از اهمیت بیشتری برخوردارند و بیشتر به عاملی برای آسیب زدن به LCD و تاچ گوشی های موبایل تبدیل شده‌اند. شناسایی این عوامل از آنجایی مهم و حائز اهمیت است که می‌توان با توجه به آن ها ریسک خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی را به حداقل رساند. اما این عوامل کدامند؟ اصلی ترین عامل مربوط به افتادن گوشی یا وارد شدن ضربه به آن و شکستن ال سی دی سامسونگ می‌شود. تقریبا در 80 درصد مواقعی که یک کاربر برای تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 به تعمیرکار مراجعه می‌کند، LCD گوشی وی شکسته یا در اثر ضربه‌ای که به آن وارد شده تاچ ال سی دی درست عمل نمی‌کند.

 

قیمت ال سی دی a6 - تعویض تاچ ال سی دی a6

 

بنابراین با مراقبت درست از گوشی و جلوگیری از وارد شدن ضربه و فشار به آن می‌توانید ریسک خراب شدن ال سی دی را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید. استفاده از قاب و کیف های موبایل و به ویژه آن نوع قاب هایی که حالت ضربه‌گیر دارند هم در برخی مواقع می‌توانند کمک زیادی به جلوگیری از آسیب دیدن گوشی داشته باشند. بنابراین در قدم اول برای جلوگیری از آسیب دیدن تاچ و ال سی دی موبایلتان تا حد ممکن از آن مراقب کنید. دومین عاملی که زیاد منجر به خراب شدن و بروز اختلال در عملکرد تاچ و LCD گوشی ها می‌شود، آب خوردگی و تماس با آب است. حتی استفاده از گوشی مثل Galaxy A6 2018 با دست خیس هم می‌تواند ریسک آسیب دیدن آن را در پی داشته باشد. بنابراین همواره از تماس این گوشی با آب و مایعات جلوگیری کنید. با در نظر گرفتن این دو موضوع ریسک آسیب دیدن و خراب شدن تاچ ال سی دی موبایل شما به حداقل می‌رسد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A6 2018 

هزینه تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 سامسونگ

مطمئنا اگر مشکل و اختلالی در عملکرد ال سی دی یا تاچ گوشی به وجود آید اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می‌شود این است که حالا باید چه هزینه‌ای برای تعمیر پرداخت شود؟! قیمت ال سی دی a6 در مقایسه با هزینه تعمیر تاچ و LCD خیلی از گوشی های مدرن امروزی به مراتب کمتر است اما در مقایسه با دیگر تعمیرات رایج خود این گوشی خیلی قیمت پایینی ندارد. از آنجایی که پنل ال سی دی این گوشی از جنس سوپر آمولد (Super AMOLED) طراحی شده و کیفیت ساخت خوبی دارد، بنابراین نسخه اورجینال آن ارزان قیمت نیست و باید هزینه نسبتا زیادی صرف خرید نسخه اورجینال آن شود. طبیعتا دستمزد تعمیر و تعویض ال سی دی هم بر روی هزینه و قیمت قطعه خریداری شده افزوده خواهد شد. بنابراین هزینه تعمیر تاچ و LCD سامسونگ گلکسی A6 2018 نسبت به دیگر تعمیرات این گوشی بالاست. اما آیا راهی برای کاهش این هزینه وجود دارد؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر در اثر ضربه یا فشار شکستگی روی LCD گوشی شما به وجود آید و این شکستگی سطحی باشد، می‌توانید با تعویض گلس روی ال سی دی مشکل صفحه نمایش و شکستگی های روی آن را رفع نمایید که در این حالت هزینه تعمیر گوشی به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. دقت کنید که تعویض گلس ال سی دی فقط در شرایطی قابل انجام است که شکستگی های روی صفحه نمایش به خود ال سی دی و تاچ گوشی آسیبی وارد نکرده باشند. برای آشنایی بیشتر با نحوه تعویض گلس LCD گوشی های موبایل به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. پس اگر بتوان مشکل صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیرات نمایشگر به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. یک راه دیگر هم برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018  وجود دارد! این راه حل در شرایطی که کل تاچ و LCD گوشی نیاز به تعویض داشته باشند هم قابل استفاده خواهد بود!

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

راه حل مذکور مربوط به نصب تاچ و ال سی دی غیر اورجینال در گوشی می‌شود. برخلاف تاچ و ال سی دی های اورجینال که قیمت بالایی دارند، نسخه های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی آن ها قیمت پایین تری را ارائه می‌کنند اما طبیعتا کیفیت ساخت و بازده کمتری هم خواهند داشت. اگر از نظر هزینه با محدودیت مواجه هستید و توان پرداخت هزینه برای تاچ ال سی دی a6 و نصب یک تاچ و ال سی دی اورجینال جدید در آن را ندارید، می‌توانید از نسخه های کپی استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات و تفاوت های ال سی دی های کپی و اورجینال گوشی ها توصیه داریم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟بپردازید. جالب است بدانید که با نصب LCD کپی در گوشی مثل گلکسی A6 2018 هزینه تعمیر آن تقریبا نصف می‌شود. بنابراین این رویکرد، روش خوبی برای کاهش هزینه های تعمیر است.

همچنین میتوانید اگر قصد خرید موبایل و یا استعلام قیمت گوشی دارید، به سایت موبایل کمک قسمت گوشی موبایل مراجعه کنید.)

 

تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018

 

مزیت ها و معایت ال سی دی و کپی

اما بد نیست کمی هم در رابطه با مزیت ها و معایب ال سی دی های اورجینال و کپی صحبت کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری در حین تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی داشته باشید. ال سی دی های اورجینال از نظر کیفیت در بالاترین رده کیفی قرار دارند و زمانی که این قطعات را در گوشی نصب کنید، عملا از نظر کیفی هیچ تغییری در عملکرد گوشی به وجود نمی‌آید و ال سی دی جدید همان کیفیت ال سی دی فابریک را ارائه می‌کند. این مسئله اصلی ترین نقطه قوت ال سی دی های اورجینال است. کیفیت ساخت بهتر، دوام بیشتر، روشنایی بیشتر، بازده بهتر و وضوح بهتر از دیگر ویژگی های مثبت ال سی دی های اورجینال هستند. تنها عیبی که ال سی دی اورجینال دارد مربوط به قیمت گران آن می‌شود. طبیعتا یک ال سی دی اورجینال سامسونگ به مراتب قیمت بیشتری نسبت به یک ال سی دی معمولی و کم کیفیت خواهد داشت.

اما در سمت مقابل ال سی دی غیر اورجینال یا کپی دقیقا برعکس ال سی دی اورجینال فقط یک نقطه قوت و چندین نقطه ضعف دارد! نقطه قوت آن مربوط به هزینه و قیمت مناسب تر می‌شود و نقاط ضعف آن شامل مواردی همچون کیفیت کمتر، دوام کمتر، روشنایی بسیار کمتر، بازده ضعیف تر و وضوح پایین تر می‌شوند. بنابراین توصیه ما این است که تا حد امکان از نصب ال سی دی های غیر اورجینال و کپی در گوشی موبایل خویش خودداری کنید و اجازه ندهید که در تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 هم از این نوع LCD ها استفاده شود. بهتر است کمی منظر بمانید و حتی از گوشی خودتان استفاده نکنید تا هزینه لازم برای نصب LCD اورجینال در گوشی را جمع کرده و اقدام لازم برای انجام این کار را به عمل آورید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از دید خیلی از کاربران یکی از بهترین و قابل اعتمادترین مراجع برای تعویض تاچ ال سی دی a6 یا هر تعمیر دیگری که به گوشی سامسونگ مرتبط شود هستند اما آیا واقعا سرویس این نمایندگی ها کیفیت خوبی دارد و آن ها قابل اعتماد هستند؟ از نظر اعتماد باید گفت که واقعا نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نسبت به بازار آزاد قابل اعتماد تر هستند و سرویس مطمئن تری را ارائه می‌کنند اما از نظر کیفیت نمی‌توان خیلی روی سرویس این نمایندگی ها حساب باز کرد! متاسفانه در اغلب مواقع تعمیراتی که باید در کمتر از چند ساعت انجام شوند، در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تا چند روز طول می‌کشند! به عنوان مثال دیده شده که تاچ ال سی دی گلکسی A6 2018  در این مراکز تا 7 روز هم طول کشیده، در حالی که واقعا انجام این تعمیر بیشتر از 2 ساعت زمان لازم ندارد. پس سرعت عمل پایین یکی از اصلی ترین معایب سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ است. دریافت هزینه بیشتر از سوی نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم از دیگر مسائلی است که خیلی از کاربران در مورد آن گلایه کرده‌اند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ظاهرا هزینه‌ای که از بابت انجام تعمیرات موبایل در این مراکز از مشتری دریافت می‌شود نسبت به بازار آزاد بیشتر خواهد بود و این موضوع هم باید به عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفته شود. همچنین برخورد نه چندان جالب پرسنل نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در ایران با افرادی که می‌خواهند تحت ضوابط گارانتی گوشی های موبایل خودشان را تعمیر کنند هم یک مسئله دیگر است که جای بحث دارد. متاسفانه در اغلب مواقع نمایندگی های سامسونگ سعی می‌کنند با بهانه جویی از تعمیر تحت گارانتی و رایگان موبایل مشتری خودداری نمایند و این موضوع در برخی مواقع واقعا آزاردهنده خواهد بود. به همین دلیل است که همیشه بیمه موبایل گزینه بهتری در مقایسه با گارانتی است. برای شناخت مزیت های بیمه گوشی نسبت به گارانتی به مطالعه مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید. بنابراین مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ شاید گزینه بهتری نسبت به مراجعه به فروشگاه های تعمیر موبایل در بازار آزاد باشد، اما همچنان بهترین گزینه روی میز نخواهد بود!

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ در تهران  

 

ال سی دی a6 - قیمت تاچ ال سی دی a6

 

 

موبایل کمک تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018

اگر می‌خواهید تاچ ال سی دی گوشی شما با بهترین کیفیت ممکن، کمترین هزینه و بدون دردسر تعمیر شود توصیه می‌کنیم از خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده استفاده کنید. شرکت موبایل کمک امکان انجام تعمیرات تلفن همراه را بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی فراهم کرده، یعنی برای استفاده از خدمات این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. مراحلی که باید برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و انجام تعمیر موبایل طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما با یک تماس تلفنی با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. به محض ثبت سفارش تیم پشتیبانی شرکت هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند.
  • اعزام پیک به محل و دریافت گوشی: بعد از اینکه سفارش خود را ثبت کردید، پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و گوشی شما را دریافت می‌کند.
  • تعمیر گوشی: در این مرحله پیک موبایل کمک گوشی را به شرکت ارجاع داده و تعمیرات لازم بر روی گوشی انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از انجام تعمیرات لازم روی گوشی، دستگاه توسط پیک رایگان به مشتری تحویل داده می‌شود.

همانطور که مشخص است برای استفاده از خدمات موبایل کمک و تعمیر گوشی خود در این مرکز هیچ نیازی به صرف زمان و هزینه برای مراجعه حضوری نخواهید داشت. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعه موبایل تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعات نصب شده در گوشی راحت خواهد بود. همچنین کارشناسان موبایل کمک تعمیرات لازم را با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات انجام می‌دهند تا کیفیت کار در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد. برای ثبت سفارش تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی A6 2018 در موبایل کمک یا هر تعمیر دیگری که مورد نظرتان است کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

قطعات A6 Plus 2018 

قیمت ال سی دی A6 2018

قیمت تاچ ال سی دی A6 2018

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ