بهترین سایت‌ساز رایگان چیست؟

سایت ساز وردپرس

وقتی صحبت از طراحی و پیاده‌سازی وبسایت می‌شود، ناخودآگاه ذهنمان به سمت کدنویسی می‌رود و شاید همین امر باعث شود از داشتن یک سایت و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی منصرف شده یا تن به هزینه‌های طراحی وبسایت دهیم تا شخص دیگری آن را برایمان بسازد.

اما آیا می‌دانید به راحتی و بدون کمک دیگران می‌توانید وبسایت خود را بسازید و دیگر هزینه‌ای برای طراحی و ساخت آن نپردازید؟ مطمئنم می‌پرسید چگونه؟ با کمک سایت‌ساز رایگان!

سایت‌ساز رایگان

سایت ساز

سایت‌سازهای رایگان زیادی هستند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. کار کردن با بعضی از آن‌ها سخت است و بعضی دیگر امکانات تکمیلی ندارند و نمی‌توان به عنوان یک نسخه کامل به آن نگاه کرد. اما بعضی دیگر نیز به صورت کامل، تمامی امکانات مورد نیاز برای ساخت یک وبسایت کامل و بهینه را به شما می‌دهند.

در یک تحقیق و بررسی اجمالی می‌توانید به سایت‌ساز رایگان وردپرس برسید. مطمئنا گزینه کاملی است و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

وردپرس چیست؟

سایت وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کامل است که خود یک سایت‌ساز رایگان است و با کمک افزونه‌‌های رایگان و قالب وردپرس به صورت رایگان تکمیل می‌شود. این سیستم مدیریت محتوا از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت. بسیار راحت و فقط با پرداخت هزینه هاست و دامنه می‌توانید وبسایت خود را به صورت رایگان بسازید و آن را تکمیل کنید.

نکته جالبی که این سایت‌ساز رایگان را به محبوبیت رسانده رایگان بودن، داشتن تعداد بی‌شماری افزونه رایگان در هر زمینه، بروزرسانی‌های کاملا منظم و رفع مشکلات بزرگ و کوچک آن و از همه مهم‌تر ایجاد بستری تجاری با کمک یک افزونه حرفه‌ای و رایگان به نام ووکامرس است.

چگونه وردپرس را بیاموزیم؟

یادگیری وردپرس

بسیار راحت می‌توانید در حوزه آموزش وردپرس قدم بگذارید و مفاهیم اولیه و مورد نیاز را بیاموزید. با همین آموزش‌ها قادر به تکمیل وبسایت خود خواهید بود و در طی مسیر با تجربیاتی که کسب می‌کنید، می‌توانید حرفه‌ای‌ برخورد کنید.

چگونه با وردپرس یک وبسایت تجاری بسازیم؟

همان‌طور که گفتیم، وردپرس دارای یک افزونه حرفه‌ای و کاملا رایگان به نام ووکامرس است. با نصب این افزونه می‌توانید وبسایت خود را به یک سایت تجاری برای ساخت فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید. حال این فروشگاه می‌تواند در هر حوزه‌ای برای فروش محصولات فیزیکی یا مجازی فعالیت کند.
ووکامرس نیز خود دارای افزونه‌های فراوانی است که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌کیرد تا فروشگاه خود را تکمیل کنید. یعنی به راحتی یک فروشگاه اینترنتی رایگان را خودتان می‌سازید؟ بله، همین‌طور است!

چگونه کار با ووکامرس را بیاموزیم؟

ووکامرس

همانند یادگیری وردپرس، می‌توانید آموزش ووکامرس را خیلی ساده و تنها با صرف کمی وقت بیاموزید و فروشگاه اینترنتی خود را تکمیل کنید.

زمان آغاز است…

حال زمان آن رسیده که با خرید یک هاست و دامنه، وردپرس را نصب کنید و شروع به تکمیل آن نمایید. برای مشاهده آموزش‌ها و استفاده از افزونه‌ و قالب‌های وردپرسی می‌توانید به همیار وردپرس مراجعه کنید و تنها در عرض چند ساعت به یک وبسایت کامل برسید و آن را گسترش دهید. پس با استفاده از سایت‌ساز رایگان وردپرس و صرفه‌جویی در زمان و سرمایه خود، از وبسایتتان درآمد خوبی کسب کنید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments