چطور می توانیم از بخش استور سی پی کالاف، یوسی پابجی و جم براول استارز را تهیه کنیم؟

سی پی کالاف

بخش استور یکی از مهم ترین بخش ها در بازی های موبایلی است که این امکان را برای شما کاربران عزیز فراهم می سازد تا بتوانید به هر آن چه که در بازی نیاز دارید، دسترسی داشته باشید که این کار با پرداخت هزینه و یا ارز های موجود در بازی امکان پذیر خواهد بود.

سال 2019 بازی های معتبری برای سطح موبایل در نظر گرفته شدند که در این لیست می توان شاهد نام بازی های کالاف دیوتی، پابجی و براول استارز بود! این 3 بازی در سبک اکشن کارایی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته اند که در مقاله ” معرفی 5 بازی برتر در سال 2019 برای موبایل که حتما باید بازی کنیدبراول استارز، کالاف دیوتی، پابجی” به صورت کلی به معرفی و بررسی این بازی ها پرداخته ایم! در صورت تمایل این مقاله را مطالعه کنید و در ادامه با ما همراه باشید.

سی پی کالاف

ما در ادامه این مقاله می خواهیم به شما عزیزان آموزش دهیم که چطور از بخش استور و یا فروشگاه در بازی های مختلف به ویژه بازی های کالاف دیوتی، پابجی و براول استارز بتوانید انواع سی پی، یوسی و جم را خریداری کنید.

البته جالب است بدانید در میان تمامی بازی های فوق، بازی پابجی از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخودار است و دلیلی اصلی آن نیز داستان جذاب و حرفه ای آن می باشد. داستان این بازی به این شکل است که در هر بازی شما در مقابل 99 بازیکن دیگر قرار خواهید گرفت که با استفاده از چتر نجات بر روی جزیره ای فرود می آیید که باید بتوانید در زمان مشخص به منطقه ای که بازی بر روی نقشه مشخص کرده برسید و علاوه برتلاش برای رساندن خود به این منطقه باید یک استراژدی برای از بین بردن بازیکنان دیگر نیز داشته باشید.

سی پی کالاف

آشنایی با جم و ارز های رایج در بازی های موبایلی

یکی از بهترین قسمت های بازی های موبایل، جم و پرداخت های درون برنامه ای آن ها است که به این واسطه افراد می توانند به ویژگی های منحصر به فرد بازی دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال با تهیه و خرید انواع سی پی، یوسی و جم می توانید در بازی های کالاف دیوتی، پابجی و براول استارز به عنوان یک کاربر حرفه ای تلقی شوید که دسترسی به خیلی از موارد بازی برای آن امکان پذیر است.

به عنوان مثال شما می توانید شخصیت های متنوع ای را در این بازی ها داشته باشید و با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید به جنگ با رقبا بپردازید! بدون شک تجربه لذت بخشی در فرایند بازی به دست خواهید آورد که تاثیر فوق العاده زیادی بر روی عملکرد بازی شما خواهد گذاشت.

این پول ها از روش های متفاوتی از جمله روش های رایگان و پولی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند که در ادامه اطلاعات کامل تری در این خصوص در اختیار شما قرار می دهیم.

 

آشنایی با روش های رایگان و پولی برای کسب پول و یا امتیاز در بازی های مختلف

همان طور که اشاره نمودیم روش های متنوع و مختلفی برای به دست آوردن پول در بازی ها وجود دارد که در دسته بندی های رایگان و پولی قرار می گیرد. روش پولی در واقع همان خرید از بخش استور و یا فروشگاه بازی است.

روش های رایگان تنوع زیادی ندارند و استفاده از آن ها عموما وقت زیادی را از گیمر ها خواهد گرفت که در نهایت مقدار کمی پول و یا ارز به آن ها می دهد اما در سوی مقابل روش پولی وجود دارد که در کمترین زمان ممکن می توانید از آن استفاده کنید تا به مقدار قابل توجه ای پول در بازی برسید.

این روش یکی از پرطرفدار ترین روش ها در بازی های مختلف موبایلی است که به واسطه آن امکانات و ویژگی های بازی در کمترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

سی پی کالاف

اما عمدتا مشکلی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، این است که بخش استور و یا  فروشگاه بازی نیاز به پرداخت بین المللی دارد که این موضوع امکان دسترسی به پول و یا ارز های رایج موجود در بازی را بسیار بسیار کم می کند.

به همین جهت توصیه می کنیم از سایت های واسطی استفاده کنید که این فرایند را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند. یکی از سایت های واسطی که در این زمینه فعالیت می کند، سایت آسان جم است که به واسطه آن می توانید جم، الماس، یوسی و… را به تعداد مناسبی خریداری کنید.

یکی از ویژگی های برتر این سایت برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته است  که این خود فرصتی مناسب برای گیمر هاست تا بتوانند از خدمات ارزنده این سایت در تمامی ساعات هفته بدون وقفه استفاده کنند.

جمع بندی و سخن اخر

بنابراین تنها روش مستقیمی که با استفاده از ان می توانید از بخش استور و یا فروشگاه بازی خریدی انجام دهید، روش پرداخت به صورت دلاری است که این امکان برای بسیاری از کاربران امکان پذیر نیست! در همین خصوص آن ها از روش های جایگزین همچون استفاده از خدمات سایت های واسط استفاده می کنند تا بتوانند در کمتزین زمان ممکن به خواسته خود دسترسی داشته باشند.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments