۱۱ مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد + لینک دانلود

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد + لینک دانلود

نصب یک ویدیو پلیر خوب در آیفون یا آیپد می‌تواند تجربه تماشای فیلم در آن ها را دو چندان کند. اما بهترین ویدیو پلیر های آیفون کدامند؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی 11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله 10 مورد از بهترین موزیک پلیر های آیفون و آیپد بهترین موزیک پلیر ها برای سیستم عامل iOS را خدمتتان معرفی کردیم، اما حالا نوبت به بهترین ویدیو پلیر های موجود برای این سیستم عامل می‌رسد. همچنین اگر از کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی هستید، از دو مقاله زیر برای آشنایی با بهترین ویدیو پلیر ها و موزیک پلیر های اندروید استفاده کنید:

به نظر شما کدام ویدیو پلیر ها به قدری با کیفیت هستند که می‌توانند به عنوان بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد انتخاب شوند؟ برای پاسخ دادن به این سوال با ادامه مقاله همراه باشید. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه OPlayer

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

بیشتر بخوانید: تعمیرات آِیفون 

بدون تردید برنامه OPlayer یکی از بهترین ویدیو پلیر های موجود برای سیستم عامل iOS یا همان آیفون و آیپد های اپل محسوب می‌شود. این برنامه تقریبا از هر فرمتی که فکرش را بکنید پشتیبانی می‌کند و امکان نمایش زیرنویس به همراه فیلم را هم ارائه می‌نماید. ضمنا با استفاده از OPlayer علاوه بر تماشای ویدیو می‌توانید نسبت به پخش موزیک هم اقدام کنید، بنابراین این اپلیکیشن می‌تواند نقش یک موزیک پلیر را هم ایفاء کند. برنامه OPlayer از قفل چرخش نمایشگر بهره می‌برد و با استفاده از آن حتی اگر نمایشگر گوشی قفل شود هم همچنان پخش صدا در پس زمینه دستگاه ادامه پیدا خواهد کرد. نسخه رایگان این برنامه (OPlayer Lite) شامل تبلیغات نسبتا آزاردهنده ای می‌شود، اما نسخه اصلی آن که 3 دلار قیمت دارد، بدون تبلیغ است.

دانلود ویدیو پلیر OPlayer Lite از اپ استور (نسخه رایگان)

دانلود ویدیو پلیر OPlayer از اپ استور (نسخه غیر رایگان)

تعمیرات اپل

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه 8Player

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

اصلی ترین ویژگی که سبب شده برنامه 8Player در لیست بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد ما جای بگیرد، مربوط به رابط کاربری مناسب و عملکرد بسیار روان آن می‌شود. این ویدیو پلیر شاید به اندازه برخی ویدیو پلیرهای دیگری موجود در لیست از فرمت های مختلف ویدیویی پشتیبانی نکند، اما بدون تردید کیفیت، رابط کاربری مناسب و عملکرد روان آن شمار ما متعجب خواهد کرد. این ویدیو پلیر حتی بدون کوچک ترین تاخیر و لگی از پس اجرای ویدیو های با وضوح تصویر فول اچ‌دی در آیفون های قدیمی مثل آیفون 4 بر می‌آید. بنابراین اگر از کاربران آیفون های قدیمی تر اپل هستید و تمایل دارید یک ویدیو پلیر قدرتمند و روان را در گوشی خود نصب کنید، 8Player یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است. ویدیو پلیر 8Player هم شامل دو نسخه رایگان و غیره رایگان می‌شود.

دانلود ویدیو پلیر 8Player Lite از اپ استور (نسخه رایگان)

دانلود ویدیو پلیر 8Player از اپ استور (نسخه غیر رایگان)

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه RockPlayer2

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

ویدیو پلیر RockPlayer2 به صورت کاملا رایگان منتشر شده و مطمئن باشید که می‌تواند تمام نیازهایتان را در زمینه پخش ویدیو رفع کند. ظاهر و رابط کاربری این اپلیکیشن با دقت بالایی طراحی شده و برنامه تقریبا از اجرای هر فرمت ویدیویی پشتیبانی می‌کند. ضمنا اجرای ویدیو ها هم از طریق اپلیکیشن RockPlayer2 بسیار روان و بدون هیچ تاخیری انجام می‌شود. یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب برنامه RockPlayer2 مربوط به پشتیبانی از قابلیت اشتراک گذاری مستقیم ویدیو های ذخیره شده در آیفون یا آیپدتان  می‌شود. ضمنا ویدیو پلیر مذکور از نمایش زیرنویس و دستورات اشاره ای هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. همانطور که اشاره داشتیم، RockPlayer2 به صورت کاملا رایگان منتشر شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل 

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه Video Stream

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

ویدیو پلیر Video Stream هم می‌تواند در لیست بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد ما جا داشته باشد. این ویدیو پلیر امکان جابجایی ویدیو ها از طریق آیتیونز را فراهم می‌کند و همچنین امکان ایجاد یک سرور بر روی کامپیوتر و پخش ویدیو های ذخیره شده در کامپیوتر از طریق آیفون و آیپد را هم ارائه خواهد کرد. ویدیو پلیر Video Stream عملکرد روان و بسیار مطلوبی دارد و حتی در صورت قفل شدن صفحه نمایش هم در پس زمینه دستگاه به پخش ویدیو ادامه می‌دهد. برنامه مذکور شامل دو نسخه می‌شود که نسخه رایگان یا Lite آن در برخی زمینه ها مثل پخش موزیک از کامپیوتر در گوشی محدودیت هایی دارد. برای دانلود نسخه غیر رایگان این برنامه هم باید هزینه ای در حدود 3 دلار پرداخت شود.

دانلود ویدیو پلیر Video Stream Lite از اپ استور (نسخه رایگان)

دانلود ویدیو پلیر Video Stream از اپ استور (نسخه رایگان)

تعمیرات اپل

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه Azul

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

تخصص ویدیو پلیر Azul در اجرای بی عیب و نقص زیرنویس های مختلف خلاصه می‌شود، اما این تنها نقطه قوت اپلیکیشن مذکور نیست. ویدیو پلیر Azul از رابط کاربری بسیار مطلوبی بهره می‌برد و سرعت عملکرد بالایی دارد، بنابراین در حین استفاده از آن با تاخیر و لگ مواجه نمی‌شوید. یکی از قابلیت های ویژه ای که این ویدیو پلیر ارائه کرده مربوط به امکان بوکمارک کردن بخش های خاصی از ویدیو های مورد نظر کاربر می‌شود. قابلیت های دیگری مثل تغییر نام و اشتراک گذاری مستقیم فایل های ویدیویی از طریق اپلیکیشن Azul امکانپذیر بوده و برنامه امکان اضافه کردن نوت (یادداشت) به بخش های مختلف فیلم و ویدیو ها را هم ارائه می‌کند. متاسفانه این ویدیو پلیر به صورت رایگان عرضه نشده است.

دانلود ویدیو پلیر Azul از اپ استور (غیر رایگان)

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه Its Playing

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

ویدیو پلیر Its Playing از نظر طراحی و ظاهر فوق‌العاده است. این ویدیو پلیر بسیار شیک و زیبا طراحی شده و رابط کاربری کم نظیری را به همراه دارد. بنابراین اگر بیش از هر چیز به ظاهر و رابط کاربری ویدیو پلیر اهمیت می‌دهید، شکی در دانلود برنامه Its Playing نداشته باشید. یکی از قابلیت های جالب این ویدیو پلیر مربوط به امکان تغییر نما و ابعاد ویدیو در حین پخش می‌شود. همچنین این ویدیو پلیر قابلیت تنیم سرعت پخش ویدیو ها را هم ارائه می‌کند که یک ویژگی بسیار جالب و تقریبا خاص است. از دیگر قابلیت های ویدیو پلیر Its Playing باید به مواردی مثل امکان تنظیم ضریب کنتراست، امکان تنظیم میزان روشنایی، امکان تنظیم شدت رنگ ها و غیره اشاره کنیم. بنابراین با اپلیکیشن Its Playing مجموعه عظیمی از قابلیت های مختلف در قالب محیطی بسیار زیبا پیش رویتان قرار می‌گیرد. ضمنا ویدیو پلیر مذکور علاوه بر پشتیبانی از زیرنویس از قابلیتی بهره می‌برد که به صورت هوشمندانه فایل زیرنویس را با فیلم سینک یا همگام می‌کند. ویدیو پلیر مذکور به صورت رایگان قابل دانلود است.

دانلود ویدیو پلیر Its Playing از اپ استور (رایگان)

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه GPlayer

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

اگر به دنبال یک ویدیو پلیر ساده و روان هستید که علاوه بر ارائه رابط کاربری ساده از پس اجرای هر فرمت ویدیویی بر آید، برنامه GPlayer یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است. این برنامه به واقع عملکرد مطلوبی دارد و می‌تواند یکی از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد محسوب شود. این اپلیکیشن از قابلیت انتقال فایل از طریق وای فای پشتیبانی می‌کند و کاربر بدین سبب می‌توانند فایل های ویدیویی مورد نظرشان را از طریق کامپیوتر در مرورگر درگ و دراپ (Drag & Drop) کنند و سپس در آیفون و با استفاده از ویدیو پلیر GPlayer پخش نمایند. ضمنا برنامه مذکور از قابلیت رمزگذاری برای محافظت از فایل های ویدیویی کاربر هم پشتیبانی می‌کند. متاسفانه GPlayer به صورت رایگان عرضه نشده و برای دانلود آن از اپ استور باید هزینه ای در حدود 3 دلار پرداخت شود.

دانلود ویدیو پلیر GPlayer از اپ استور (غیر رایگان)

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه CineXPlayer

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

ویدیو پلیر CineXPlayer از نظر قابلیت و توانایی در مقایسه با تمام ویدیو پلیر های پیشین بهتر عمل می‌کند. این برنامه مجموعه عظیمی از قابلیت های مختلف را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که اشاره به همه آن ها در این مقاله قابل انجام نیست. این برنامه از کدک های صوتی دالبی پشتیبانی می‌کند و می‌توان از آن برای پخش ویدیوی های سه بعدی استفاده کرد. همچنین ویدیو پلیر CineXPlayer از یک مرورگر داخلی هم بهره می‌برد. فرمت های ویدیویی هم که توسط آن پشتیبانی می‌شوند بسیار گسترده هستند و بهر است بگوییم که تقریبا هیچ فرمت ویدیویی رایجی وجود ندارد که توسط CineXPlayer پشتیبانی نشود. قابلیت نمایش زیرنویس و بهره مندی از دانلود منیجر اختصاصی برای مدیریت دانلود ویدیو ها و زیرنویس ها هم از دیگر ویژگی های اپلیکیشن مذکور است. همچنین ویدیو پلیر CineXPlayer یا سرویس ذخیره سازی ابری دراپ باکس همگام خواهد بود.

تعمیرات اپل

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه GoodPlayer

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

ویژگی بارزی که ویدیو پلیر GoodPlayer ارائه می‌کند، مربوط به نمایش بسیار دقیق و باکیفیت رنگ می‌شود. کیفیت رندرینگ رنگ ها (Color Rendering) در این ویدیو پلیر بی‌نطیر است و بدون تردید شما را شگفت زده می‌کند. فرمت های ویدیویی بسیار متنوعی توسط GoodPlayer قابل پخش هستند و امکان شناسایی و پخش زیرنویس هم توسط آن وجود دارد. جالب است بدانید که این ویدیو پلیر امکان سینک کردن دستی زیرنویس با ویدیو را از طریق گزینه ای تحت عنوان Subtitle Delay ارائه می‌کند. همچنین شما در صورت تمایل می‌توانید برای صدای هر ویدیو هم تاخیر ایجاد کنید یا تایمر اپلیکیشن را فعال نمایید تا پس از زمان مشخصی ویدیو پلیر GoodPlayer به صورت خودکار غیرفعال شود. متاسفانه این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه نشده و برای دانلود آن باید هزینه ای در حدود 3 دلار پرداخت شود.

دانلود ویدیو پلیر GoodPlayer از اپ استور (غیر رایگان)

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه RushPlayer+

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

اگر از کاربران آیفون های قدیمی و جیلبریک شده اپل هستید، توصیه می‌کنیم که حتما ویدیو پلیر RushPlayer+ را امتحان کنید. این ویدیو پلیر به راحتی می‌تواند ویدیو های با کیفیت بالا مثل فول اچ دی را در آیفون های قدیمی همچون آیفون 4 اجرا کند و کوچک ترین لگ و تاخیری هم در آن پروسه ایجاد نشود. این ویدیو پلیر از قابلیت رد و بدل بیسیم فایل هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. همانطور که اشاره داشتیم برای دانلود ویدیو پلیر RushPlayer+ باید آیفون شما جیلبریک شده باشد و از طریق سیدیا (Cydia) اقدام به نصب این اپلیکیشن کنید.

بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد: برنامه VLC Media Player

11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون

مدیاپلیر VLC یکی از محبوب ترین و پرکاربرترین برنامه های موجود در اپ استور است که به واقع کیفیت عملکرد فوق‌العاده ای دارد. این اپلیکیشن در یک بازه زمانی خاص به دلیل نقص ح کپی رایت از اپ استور حذف شده بود، اما هم اکنون بار دیگر به اپ استور بازگشته و کاربران قادر به دانلود آن هستند. از نظر قابلیت و کارایی، به جرات می‌توانیم مدعی شویم که VLC Media Player یکی از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد است. رابط کاربری آن بسیار زیبا و دقیق طراحی شده و برنامه قابلیت پشتیبانی از کدک ها و فرمت های متعددی را دارد. ضمنا این ویدیو پلیر به صورت رایگان در اپ استور موجود است.

دانلود ویدیو پلیر VCL Media Player از اپ استور (رایگان)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله 11 مورد از بهترین ویدیو پلیر های آیفون و آیپد را به همراه لینک دانلود خدمتتان معرفی کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قاب و شاسی آیفون 7 پلاس

قطعات گوشی آیفون 11 Pro

دوربین اصلی iPhone 8

تعمیرات موبایل

منبع addictivetips

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments