بهترین نرخ بلیط هواپیما و بلیط قطار در کدام سایت عرضه می‌شود؟

سفرهای زمینی و به طور مشخص سفر با قطار به عنوان یک وسیله نقلیه مطمئن و ایمن، مقرون به صرفه‌ترین انتخاب برای کسانی است که سفرهای کاری یا تحصیلی روزانه دارند. این انتخاب امروزه دامنه وسیعی را شامل می‌شود و با توجه به تنوع قطارها و کارگزارن ریلی مختلفی که در این عرصه مشغول به فعالیتند، بسیار ساده‌تر از گذشته صورت می‌پذیرد. با همه اینها آنچه که می‌تواند سفر با قطار را برای مسافران جاده‌های آهنین به یک دغدغه بدل کند، چگونگی خرید بلیط قطار است.

قاصدک 24

همانطور که می‌دانید خرید حضوری بلیط قطار کمی زمانبر است همین امر نیز موجب شده تا خرید اینترنتی بلیط قطار در سالهای اخیر، به جهت سهولت، سادگی و صرفه جویی در زمان، بیشتر مورد توجه مسافران قرار بگیرد. ویژگی دیگری که منجر به افزایش محبوبیت این گونه خریدها در میان مسافران شده است امکان خرید 24 ساعته از سامانه های اینترنتی است؛ ویژگی که ساعات کاری و محدودیت زمانی را بی معنا و همه چیز را معطوف به اراده مسافر برای سفر می‌سازد.

سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط قطار و بلیط هواپیما قاصدک 24

یکی از سامانه‌های معتبری که می‌توانیم در خصوص خرید بلیط هواپیما ارزان، خرید بلیط قطار و بیمه مسافرتی معرفی کنیم، سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24 است. این سامانه با همکاری بسیاری از شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ماهان و کارگزاران ریلی از جمله دو شرکت اصلی راه آهن جمهوری اسلامی (رجا) و ریل پرداز نوآفرین (فدک) اقدام به عرضه مستقیم بلیط قطار می‌نماید. بدین ترتیب مسافران قادر خواهند بود به سادگی و تنها با مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس www.Ghasedak24.com ضمن مشاهده لیست کاملی از بلیط های موجود، قیمت بلیط هواپیما یا قطار مورد نظر خود را با سایر بلیط ها مقایسه نموده و خریدی مناسب و مقرون به صرفه‌ را تجربه نمایند.

خرید بلیط قطار از قاصدک 24، به سادگی و تنها با در اختیار داشتن اطلاعات شخصی، یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب و رمز دوم آن و آدرس یک پست الکترونیکی و حتی بدون نیاز به ثبت نام در سایت، امکان پذیر است. برای این کار می‌توانید پس از تکمیل فیلدهای مبدا، مقصد و تاریخ سفر یکی از سه گزینه “مسافرین عادی”، “ویژه برادران” و یا “ویژه خواهران” را انتخاب نمایید. این بخش از سایت دقیقاً مطابق با سیستم سراسری رزرو بلیط قطار و به منظور رفاه حال مسافران و برنامه ریزی برای سفرهای کاری یا خانوادگی ایجاد شده است و به کاربر کمک می‌کند ظرفیت قطار را برای بخش مورد نظر خود بررسی نماید.

شایان ذکر است فهرستی که پس از جستجو به کاربر نمایش داده می‌شود، لیست کاملی از بلیط های قطار موجود در مسیر انتخابی مسافر است که کاربر می‌تواند در صورت نیاز آن را با فیلترهای تعبیه شده در سیستم از لحاظ بازه زمانی، قیمت و شرکتهای حمل و نقل ریلی محدود نماید و در زمان کوتاهتری به بلیط قطار مورد نظر خود دست یابد.

قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط هواپیما

همانطور که می‌دانید نوع قطار یا هواپیما و میزان امکانات موجود در آن دو فاکتور اصلی و تعیین کننده قیمت بلیط قطار یا هواپیما می‌باشند. همین امر نیز سبب شده است تا سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط قطار و هواپیما قاصدک 24، به منظور سهولت و سرعت بیشتر دسترسی کاربران خود به بلیط قطار دلخواهشان، مجموعه کاملی از بلیط های قطار را گردآوری نماید. این بلیط ها با توجه به نوع قطار اعم از لوکس، درجه یک، درجه دو، سالنی و… از بازه نرخی متفاوتی برخوردارند که همین تنوع در قیمت بلیط قطار نیز یکی از اصلی‌ترین عوامل رضایت کاربران از مجموعه قاصدک 24 می‌باشد.

گفتنی است قیمت بلیط قطار در یک مسیر خاص با توجه به کارگزار ریلی ارائه دهنده آن نظیر بلیط قطار رجاء، بلیط قطار سفیر، بلیط قطار فدک و… و همچنین درجه قطار (درجه یک تا سه) و نوع امکانات آن نیز می‌تواند متفاوت باشد. با همه اینها قاصدک 24 به شما امکان می‌دهد تا پس از بررسی و مقایسه تمامی این موارد به رزرو بلیط قطار مورد نظر خود پرداخته و اندکی بعد و پس از تائید کارشناسان فروش این سامانه بلیط قطار مورد نظرتان را در آدرس ایمیل خود دریافت نمایید.

در پایان یادآور می‌شویم که سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24، خدمات خود را در سه زمینه سفر با هواپیما و قطار و بیمه مسافرتی ارائه می‌نماید از این رو کاربران این مجموعه قادر خواهند بود با توجه به نوع سفر خود و بسته به هزینه‌ای که برای مسافرتشان در نظر گرفته‌اند تنها در یک سامانه اقدام به خرید بلیط هواپیما یا قطار مورد نظر خود نمایند.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments