معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Barbarian Hut

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها)

یکی از کارت هایی که در بازی کلش رویال می‌تواند تاثیر چشمگیری بر روی پوش دادن (Push) لاین هایتان باشد، کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) است. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها)

برخی از کارت ها در بازی کلش رویال منجر به ایجاد یک کلبه یا ساختمان خاص می‌شوند که برخی سرباز ها طی باز های زمانی مشخص از درون آن‌ها خارج شده و به سمت تاور دشمن حرکت می‌کنند. این ساختمان ها سبب می‌شوند تا شما قدرت بیشتری برای پوش دادن (Push) در لاین های مورد نظرتان داشته باشیم. یکی از این نوع ساختمان ها به موجب استفاده از کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) ایجاد می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر آیفون

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) در بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها)

معرفی کارت Barbarian Hut یا کلبه بربرین ها

همانطور که از نام این کارت مشخص است، کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) منجر می‌شود تا در بازه های زمانی مشخص سرباز های بربرین (Barbarians) از آن خارج و به سمت تاور دشمن حرکت کنند. موضوعات و نکات زیر برای استفاده از این کارت و مقابله با آن بسیار حائز اهمیت هستند:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها)

 • کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) در آرنای 3 (Arena 3) یا بربرین باول (Barbarian Bowl) آنلاک می‌شود.
 • کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) یک کارت کمیاب یا Rare در بازی کلش رویال (Clash Royale) است.

بیشتر بخوانید: هزینه تعمیرات موبایل

 • بربرین هایی که از کلبه یا همان Barbarian Hut خارج می‌شوند نسبت به سایر سرباز های مشابه جان یا قدرت آسیب خوردن بالایی دارند.
 • کلبه بربرین ها (Barbarian Hut) هر 14 ثانیه یک جفت (دو عدد) بربرین را از خود خارج می‌کند.
 • برای استفاده از کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) نیاز به صرف 7 اکسیر دارید.
 • کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) عملکردی مشابه با کارت های دیگری مثل سنگ قبر (Tombstone)، کوره آتش (Furnaces)، کلبه گوبلین ها (Goblins Hut) و غیره دارد. این کارت ها منجر می‌شوند تا قدرت شما در پیشبرد یک لاین یا اصطلاحا پوش دادن آن افزایش یابد و کوچک‌ترین اشتباه و خطای دشمن سبب شود که به شدت زیر فشار قرار گیرد.
 • زمانی که از کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) استفاده می‌کنید، علاوه بر کمک به پوش دادن لاین، قوای دفاعی خود را هم در آن لاین افزایش می‌دهید. بربرین ها به دلیل جان نسبتا خوبی که دارند، برای دفاع و اتک گزینه مناسبی هستند.
 • یکی از مزیت های کلبه بربرین ها یا همان Barbarian Hut مربوط به جان بالای خود کلبه و ماندگاری زیاد آن (1 دقیقه) می‌شود. همین موضوعات سبب شده که برای پیاده کردن این کارت نیازمند صرف 7 اکسیر باشید.
 • یکی از بهترین روش هایی که از طریق آن می‌توان با کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) مقابله کرد، مربوط به استفاده از اسپل هایی مثل راکت (Rocket) و لایتنینگ (Lightening) می‌شود. این اسپل ها می‌توانند آسیب بسیار جدی به کلبه بربرین ها وارد و مدت زمان بقای کلبه را به شدت کم کنند.
 • بربرین هایی که از کلبه بربرین ها خارج می‌شوند، فقط قادر به اتک دادن به نیرو های زمینی هستند. پس استفاده از کارت هایی مثل مینیون ها (Minions)، مینیون هورد (Minion Horde)، بی بی دراگون (Baby Dragon) و سایر کارت های این چنینی برای از بین بردن آن‌ها بسیار موثر خواهد بود.
 • شاید تصور کنید که تاخیر 14 ثانیه‌ای مابین خارج شدن بربرین ها از Barbarian Hut بسیار زیاد است، اما هیچوقت این کارت را دست کم نگیرید. اگر دشمن شما این کارت را استفاده کرد، سریعا به فکر راه چاره باشید. در غیر این صورت با مشکل مواجه می‌شوید و حتی ممکن است تاورهایتان را از دست بدهید و زیر فشار بازی را واگذار کنید.
 • یکی از بهترین راه های مقابله با بربرین هایی که از کلبه بربرین ها خارج می‌شود، استفاده از سرباز هایی خواهد بود که اتک اسپلش دارند. برای مثال همانطور که اشاره کردیم، بی بی دراگون (Baby Dragon) به راحتی می‌تواند این بربرین ها را از بین ببرد. و توسط آن‌ها مورد اتک قرار نگیرد. همچنین استفاده از سرباز هایی مثل ویچ (Witch)، ویزارد (Wizard) در شرایط خاص هم بازده بسیار خوبی خواهد داشت. سرباز هایی نظیر دارک پرنس (Dark Prince) که خون زیاد و سرعت بالایی دارند هم گزینه مناسبی برای مقابله با کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) محسوب می‌شوند.
 • استفاده از کارت ماینر (Miner) هم یکی از بهترین روش های مقابله با کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) است. با استفاده از این روش شما 4 اکسیر از دشمن جلوتر خواهید بود. البته باید در نظر داشت که ماینر با یک اتک نمی‌تواند کلبه بربرین ها را کاملا نابود کند.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی  

 • برخی گیمر ها از کارت بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel) هم برای مقابله با Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) استفاده می‌کنند، اما از نظر ما استفاده از این کارت در مقابل کارت Barbarian Hut استراتژی چندان عالی محسوب نمی‌شود.
 • با لول آپ کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) شاهد افزایش خون یا جان خود کلبه و افزایش لول بربرین هایی که از آن خارج می‌شوند خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده است:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها)

بنابراین با کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) آشنا شدید. این کارت یک کارت بسیار موثر برای ایجاد قدرت پوش (Push) و پیشبرد لاین هایتان محسوب می‌شود، اما برای استفاده از آن ملزم به صرف 7 اکسیر هستید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) کلش رویال پرداختیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

 بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قطعات گوشی آیفون XR

قطعات سامسونگ A2 کور

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments