معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Knight یا شوالیه

کارت Knight

کارت Knight یا شوالیه یکی از کارت هایی است که در بازی کلش رویال (Clash Royale) از همان ابتدای کار قادر به استفاده از آن خواهید بود. در این مقاله قصد داریم توضیحات جامعی در مورد کارت Knight یا شوالیه در بازی کلش رویال ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Knight یا شوالیه در بازی کلش رویال (Clash Royale)

یکی از موضوعاتی که در بازی کلش رویال (Clash Royale) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، مربوط به شناخت کارت ها یا سرباز های بازی و توانایی‌های هر یک از آن‌ها می‌شود. در غیر این صورت شما نمی‌توانید در این بازی پیشرفت داشته باشید. کارت Knight یا شوالیه یکی از کارت هایی است که در مراحل ابتدایی بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات موبایل

در این مقاله قصد داریم هر آنچه باید در مورد کارت Knight یا شوالیه بازی کلش رویال بدانید را ارائه کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Knight یا شوالیه

معرفی کارت Knight یا شوالیه به عنوان یکی از سرباز های کلش رویال

شوالیه یا Knight در بازی کلش رویال یک مبارز نزدیک زن و زمینی نسبتا قدرتمند است. سایت کلش ویکی اشاره دارد که این شوالیه پسر عموی متمدن بربرین‌هاست که به دلیل هیبت سیبیل‌هایش به عنوان شوالیه انتخاب شده است! نکات زیر اصلی‌ترین نکاتی هستند که باید در مورد کارت Knight یا شوالیه کلش رویال بدانید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Knight یا شوالیه

 • کارت Knight یا شوالیه از همان مرحله اول بازی و در کمپ آموزشی (Training Camp) باز می‌شود.
 • این شوالیه یک سرباز نزدیک زن و زمینی است که قدرت آسیب زدن به نیرو های هوایی دشمن را ندارد.
 • خون یا Hitpoint شوالیه متوسط رو به بالاست و دمیج یا قدرت آسیب رسانی وی متوسط است.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات اپل

 • برای پیاده کرده کارت Knight یا شوالیه در کلش رویال به 3 اکسیر نیاز دارید.
 • از آنجایی که این سرباز از همه نظر حد اعتدال را رعایت کرده است (دمیج، سرعت، اکسیر و غیره)، یک سرباز چند کاره محسوب می‌شود.
 • از کارت Knight یا شوالیه می‌توانید به عنوان طعمه برای سرباز های کوچک تر استفاده کنید.
 • از شوالیه می‌توانید به عنوان نیرو پشتیبانی جاینت یا اسکلتون جاینت هم استفاده کنید.
 • شوالیه یا Knightفقط می‌تواند یک هدف را دنبال کند، بنابراین استفاده از کارت هایی نظیر گارد و اسکلتون آرمی منجر به از بین رفتن تمرکز او می‌شود.
 • از کارت Knight یا شوالیه می‌توان برای هر دو استراتژی دفاعی و حمله‌ای استفاده کرد. پس این سرباز یک سرباز دو منظوره است.
 • شوالیه می‌تواند یک یا دو اتک پرنس (Prince) را تحمل کند.
 • یکی از بهترین روش های استفاده از کارت Knight یا شوالیه مربوط به پیاده کردن آن برای پشتیبانی از سرباز هایی همچون اسکلت (Skeleton)، گوبلین های خنجر به دست (Goblins) و گوبلین های نیزه انداز (Seat Goblins) می‌شود.
 • یکی دیگر از بهترین استفاده هایی که می‌توانید از سرباز Knight یا شوالیه ببرید، این است که از آن به عنوان نیروی مقابله کننده در برابر سرباز های کوچک دشمن یا ساختمان هایی که این سرباز های را می‌سازند، استفاده کنید.
 • سرعت حرکت شوالیه یا Knight متوسط است و برای پیاده شدن به 1 ثانیه زمان تاخیر نیاز دارد.
 • کارت Knight یا شوالیه از کارت های رایج یا Common بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • در جدول زیر مشخصات تکمیلی شوالیه (Knight) ملش رویال را در لول های مختلف مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Knight یا شوالیه

بنابراین با کارت شوالیه یا همان Knight بازی کلش رویال آشنا شدید. موارد و مسائل فوق اصلی‌ترین موضوعاتی هستند که باید در مورد این سرباز یا کارت بدانید. پس شوالیه یک سرباز میان رو است که همه نظر قابلیت هایی در سطح متوسط دارد و از آن می‌توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ Note 10

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارت Knight یا شوالیه بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

iPhone XS Max قطعات گوشی

قطعات A21

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments