معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Elite Barbarians

کارت Elite Barbarians

بربر نخبه یا Elite Barbarians یکی دیگر از سرباز ها یا کارت های موجود در بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) کلش رویال

بربرین های نخبه یا Elite Barbarians هم یکی دیگر از سرباز های موجود در بین کارت های بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شوند. این سرباز ها در مقایسه با بربر های عادی سریع‌تر، قوی‌تر و محکم‌تر هستند. بنابراین بهتر است که با آن‌ها و نحوه استفاده درست از کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آنلاین موبایل

در این مقاله قصد داریم به تمام نکات حائز اهمیت مرتبط با کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) بازی کلش رویال (Clash Royale) اشاره کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

کارت Elite Barbarians

معرفی سرباز های بازی کلش رویال ؛ کارت Elite Barbarians (بربر نخبه)

بربر های نخبه یا هما Elite Barbarians در واقع همان بربرین هایی هستند که لول آپ شده و قدرت و سرعت بیشتری دارند. اصلی‌ترین نکاتی که باید در مورد این سرباز ها در بازی کلش رویال (Clash Royale) بدانید به شرح زیر هستند:

کارت Elite Barbarians

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل در ایران

 • کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) در آرنا 7 (Arena 7) یا همان رویال آرنا (Royal Arena) آنلاک می‌شود.
 • کارتElite Barbarians یا بربر های نخبه یک کارت رایج یا Common است.
 • این کارت منجر به پیاده شده دو سرباز مستقل و شبیه به بربرین می‌شود که کلاه‌خود بر سر داشته و به مراتب نسبت به بربر های عادی سریع‌تر و قوی‌تر هستند و قدرت آسیب رسانی یا دمیج (Damage) بسیار بالایی دارند.
 • برای پیاده کردن سرباز هایElite Barbarians (بربر نخبه) نیاز به صرف 6 اکسیر خواهید داشت.
 • یکی از استراتژی‌های خوبی که برای پیاده کردن بربر های نخبه می‌توان از آن استفاده کرد، مربوط به پیاده کردن آن‌ها در پشت تاور کینگ و درست در وسط مپ می‌شود. این مسئله سبب خواهد شد که دو سرباز هر یک از یک لاین یا سمت حرکت کنند و در هر لاین شاهد پیشروی یک بربر نخبه باشید.
 • بربر های نخبه با Elite Barbarians در مقایسه با بربرین های معمولی قدرت حمله‌ای بسیار بیشتری دارند، بنابراین گزینه بسیار خوبی برای اتک بهتر و آسیب رسانی به تاور های دشمن محسوب می‌شوند. اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که کارت بربرین عادی منجر به پیاده شدن 4 سرباز می‌شود، اما کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) 2 سرباز را پیاده می‌کند. پس برتری عددی موجود در این شرایط از آن کارت بربرین عادی است. نکته بعدی این است که بربر های نخبه یا Elite Barbarians مقاومت بیشتری در برابر اتک هایی فایربال (Fireball)، زپ (Zap)، آیس (Ice) و فایر اسپریتز (Fire Spirits) دارند.
 • سرباز های کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) با سرعت بسیار بالا (Very Fast) حرکت می‌کنند و می‌توانند در کنار کارت هایی نظیر هاگ رایدر (Hog Rider) به خوبی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین از این کارت های برای مساعد کردن مسیر حرکت سرباز های کندتری نظیر والکری (Valkyrie) هم می‌توان استفاده کرد. این دو در کنار یکدیگر می‌توانند منجر به از بین بردن نیرو های با تعداد بالا نظیر اسکلتون آرمی (Skeleton Army) و نیرو های واحد و پرقدرت دشمن شوند.
 • یکی از بهترین ترکیب هایی که در حین استفاده از کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) می‌توانید بکار ببرید مربوط به ترکیب آن با اسپل ریج یا خشم (Rage) می‌شود. اگر بربر های نخبه در محدوده اسپل Rage باشند، سرعت ضربه و حرکت بیشتری پیدا می‌کنند و این موضوع منجر می‌شود تا یک ترکیب کشنده را به همراه داشته باشید. پس استفاده از اسپل Rage در کنار کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) را فراموش نکنید.
 • استفاده از کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) در کنار لامبرجک (Lumberjack) هم بسیار مفید است. لامبرجک منجر می‌شود تا مسیر حرکت بربر های نخبه پاک سازی شوند. زمانی هم که لامبرجک از بین برود، تاثیر قابلیت خشم یا Rage آن منجر می‌شود تا بربر های نخبه قدرتمندتر از قبل به پیشروی خود ادامه دهند. البته این استراتژی در مقابل سرباز ها و کارت های هوایی آسیب پذیر است.
 • اگر مطمئن هستید که دشمنتان اکسیر کافی برای دفاع کردن را ندارد، با یکی از بهترین شرایط استفاده از کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) رو به رو هستید. پس هرچه سریع‌تری کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) را پیاده کنید و ببینید که بربر های نخبه با چه سرعت و قدرتی به دشمن آسیب می‌رسانند.

 بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ  

 • راکت یا همان Rocket می‌تواند به طور کامل بربر های نخبه را نابود کند. پس مراقب این کارت باشید. اما در نظر داشته باشید که حرکت کند راکت و حرکت سریع بربر های نخبه سبب می‌شود که پیش بینی مکان دقیق برخورد این دو دشوار باشد. همچنین اسپل یا کارت لایتنینگ (Lightening) هم برای مقابله با بربر های نخبه یک کارت بسیار مناسب است.
 • نیرو هایی همچون آیس گولم (Ice Golem) در کنار یک کارت ساپورتیو دیگر نظیر مینیون (Minion) هم می‌تواند منجر به از بین رفتن بربر های نخبه یا همان Elite Barbarians شود.
 • سرباز هایی نظیر بومبر (Bomber)، والکری (Valkyrie) و دارک پرنس (Dark Prince) که اتک اسپلش دارند در کنار کارت هایی همچون اسکلتون (Skeletons) و آیس اسپریت (Ice Spirit) هم به شدت برای مقابله با کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) مناسب هستند.
 • با لول آپ کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) فقط دمیج و خون (Hitpoint) آن‌ها افزایش پیدا می‌کند و هیچوقت تعداد نیرو هایی که پیاده می‌شوند، زیادتر نخواهد شد. پس همیشه دو بربر نخبه در هنگام استفاده از کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) پیاده می‌شوند.
 • جزئیات دقیق مربوط به لول آپ کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

کارت Elite Barbarians

بنابراین با اصلی‌ترین نکاتی که مربوط به کارت Elite Barbarians (بربر نخبه) می‌شوند آشنا شدید. کاملا مشخص است که این کارت بیشتر برای اتک دادن مناسب خواهد بود. سرعت حرکت و دمیج بالا هم از اصلی‌ترین مشخصه‌های بربر های نخبه محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 7

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی کارتElite Barbarians  یا بربر های نخبه بازی کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

ال سی دی سامسونگ A8 2018

قطعات A31

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments