معرفی ربات بیتاگرام در تلگرام (Beetagram)

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) یکی از ربات های تلگرامی محسوب می‌شود که به دلیل سرویس منحصر به فردی که ارائه می‌کند به شدت در بین کاربران ایرانی محبوب شده است. با استفاده از این ربات می‌توانید مثل بیتاک به دوست یابی پرداخته و با کاربران نزدیک خودتان گفتگو داشته باشید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ربات بیتاگرام (Beetagram): دوست یابی در تلگرام

ربات بیتاگرام (Beetagram) عملکرد بسیار جالب و در عین حال ساده‌ای دارد. این ربات با توجه به موقعیت مکانی شما، امکان پیدا کردن و انجام گفتگو با سایر کاربران نزدیکتان را فراهم می‌کند. این قابلیت دقیقا شبیه به قابلیتی است که در برنامه محبوب بیتاک ارائه شده بود و اصطلاحا به آن رادار گفته می‌شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام بپردازیم. چنانچه در مورد این ربات نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) چیزی در حدود 12 میلیون کاربر دارد و یک ربات دوست یابی در تلگرام است. این ربات از طریق قابلیت GPS موقعیت مکانی شما و دیگر کاربرتان را مشخص می‌کند و سپس تمام کاربران تلگرام را قادر می‌سازد تا با افراد ناشناس دیگر و کسانی که در نزدیکی آن ها قرار دارند گفتگو داشته باشند.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) حتی امکان انتخاب جنسیت مورد نظر برای چت کردن را هم فراهم کرده است. بنابراین همه چیز آماده است تا شما با استفاده از این ربات به دوست یابی در تلگرام بپردازید. برای استفاده از ربات باید آن را فعال کنید. با لمس گزینه START این کار انجام می‌شود. سپس ربات از شما می‌خواهد تا جنسیت خود را مشخص کنید. اگر پسر هستید، گزینه من پسرم را انتخاب کنید و اگر دختر هستید باید گزینه من دخترم را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

به محض مشخص کردن جنسیت، می‌توانید از قابلیت های مختلف ربات بیتاگرام (Beetagram) استفاده کنید. بدین منظور گزینه های متنوعی نمایان می‌شوند. برای مثال می‌توانید با لمس گزینه “پیدا کردن افراد نزدیک با GPS” به صورت تصادفی با کاربری وارد گفتگو شوید که با توجه به موقعیت مکانی شما انتخاب شده است.

همچنین با انتخاب گزینه هایی مثل جستجوی دختر یا جستجوی پسر می‌توانید با افراد نامشخصی وارد گفتگو شوید که با توجه به جنسیت انتخابی شما مشخص شده‌اند. البته ربات بیتاگرام (Beetagram) برای دوست یابی در تلگرام محدودیت هایی را هم دارد. برای مثال این ربات برای سرویس دهی شما را ملزم به عضو شدن در کانال های خاصی می‌کند یا حتی ممکن است از روش های خاصی برای انجام تبلیغات دیگر هم استفاده کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه اپل

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید گفتگویی که با فرد ناشناس آغاز شده را در ربات بیتاگرام (Beetagram) ببندید و حتی او را بلاک کنید. بنابراین اگر به دنبال یک ربات دوست یابی در تلگرام هستید، همین حالا ربات بیتاگرام (Beetagram) را در اکانت تلگرامتان فعال کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام پرداختیم. چنانچه در مورد این ربات نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

دوربین پشت آیفون 11 Pro Max

ال سی دی M30s

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (6)

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
مصطفی
مصطفی
5 سال گذشته

بیتاگرامم یهوازکارافتاد.نمیدونم وسط چت قفل شدکارنمیکنه

حمید
حمید
5 سال گذشته

ببخشید همه امکاناتتون عالی طریقه دوستیابی رو نتونستم کمک کنید

reza
reza
6 سال گذشته

چه جوری بریم تو بیتا گرام ایدیشو میدین

Lisi
Lisi
6 سال گذشته

Hello

ابوالفضل
ابوالفضل
6 سال گذشته

سلام چطور میشه اکانت بیتاگراممو vipکنم