×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تماس از تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – تماس از همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵
سفارش آنلاین تعمیرات موبایل
تعمیرات تخصصی آیفون
سفارش: ۷۵۱۴ ۷۵۱۴ - ۰۲۱
ثبت رایگان سفارش تعمیر موبایل

معرفی ربات بیتاگرام در تلگرام (Beetagram)

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ

ربات بیتاگرام (Beetagram) یکی از ربات های تلگرامی محسوب می‌شود که به دلیل سرویس منحصر به فردی که ارائه می‌کند به شدت در بین کاربران ایرانی محبوب شده است. با استفاده از این ربات می‌توانید مثل بیتاک به دوست یابی پرداخته و با کاربران نزدیک خودتان گفتگو داشته باشید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ربات بیتاگرام (Beetagram): دوست یابی در تلگرام

ربات بیتاگرام (Beetagram) عملکرد بسیار جالب و در عین حال ساده‌ای دارد. این ربات با توجه به موقعیت مکانی شما، امکان پیدا کردن و انجام گفتگو با سایر کاربران نزدیکتان را فراهم می‌کند. این قابلیت دقیقا شبیه به قابلیتی است که در برنامه محبوب بیتاک ارائه شده بود و اصطلاحا به آن رادار گفته می‌شد.

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام بپردازیم. چنانچه در مورد این ربات نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

تماس از تلفن ثابت سراسر کشور
۱۰۱۵ ۹۰۷ ۹۰۹

معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) چیزی در حدود 12 میلیون کاربر دارد و یک ربات دوست یابی در تلگرام است. این ربات از طریق قابلیت GPS موقعیت مکانی شما و دیگر کاربرتان را مشخص می‌کند و سپس تمام کاربران تلگرام را قادر می‌سازد تا با افراد ناشناس دیگر و کسانی که در نزدیکی آن ها قرار دارند گفتگو داشته باشند.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) حتی امکان انتخاب جنسیت مورد نظر برای چت کردن را هم فراهم کرده است. بنابراین همه چیز آماده است تا شما با استفاده از این ربات به دوست یابی در تلگرام بپردازید. برای استفاده از ربات باید آن را فعال کنید. با لمس گزینه START این کار انجام می‌شود. سپس ربات از شما می‌خواهد تا جنسیت خود را مشخص کنید. اگر پسر هستید، گزینه من پسرم را انتخاب کنید و اگر دختر هستید باید گزینه من دخترم را انتخاب نمایید.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

به محض مشخص کردن جنسیت، می‌توانید از قابلیت های مختلف ربات بیتاگرام (Beetagram) استفاده کنید. بدین منظور گزینه های متنوعی نمایان می‌شوند. برای مثال می‌توانید با لمس گزینه “پیدا کردن افراد نزدیک با GPS” به صورت تصادفی با کاربری وارد گفتگو شوید که با توجه به موقعیت مکانی شما انتخاب شده است.

همچنین با انتخاب گزینه هایی مثل جستجوی دختر یا جستجوی پسر می‌توانید با افراد نامشخصی وارد گفتگو شوید که با توجه به جنسیت انتخابی شما مشخص شده‌اند. البته ربات بیتاگرام (Beetagram) برای دوست یابی در تلگرام محدودیت هایی را هم دارد. برای مثال این ربات برای سرویس دهی شما را ملزم به عضو شدن در کانال های خاصی می‌کند یا حتی ممکن است از روش های خاصی برای انجام تبلیغات دیگر هم استفاده کند.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید گفتگویی که با فرد ناشناس آغاز شده را در ربات بیتاگرام (Beetagram) ببندید و حتی او را بلاک کنید. بنابراین اگر به دنبال یک ربات دوست یابی در تلگرام هستید، همین حالا ربات بیتاگرام (Beetagram) را در اکانت تلگرامتان فعال کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی ربات بیتاگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام پرداختیم. چنانچه در مورد این ربات نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

اگـر هنوز سـوالـی در ذهـن شـماسـت. همین حالا با موبایل کمک تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) 99225515
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (4 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

چه جوری بریم تو بیتا گرام ایدیشو میدین

سلام چطور میشه اکانت بیتاگراممو vipکنم

این ربات مکان نزدیکش خوب نیس اصلا دقیق نیس.هزینه هاشم خیلی بالاس .ربات ونوس یار @venusyarbot بنظرم بهتره