تعمیرات اپل

بسیاری از کاربران برای دانلود بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) از گوگل پلی استور با مشکل مواجه می‌شوند و ارور Your device isn’t compatible with this version را مشاهده می‌نمایند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store)

برخی از کاربران اشاره می‌کنند که برای دانلود بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) از گوگل پلی استور یا همان Google Play Store با مشکل مواجه هستند و گوگل پلی به آن ها اجازه دانلود این بازی را نمی‌دهد! در این شرایط آن ها ارور Your device isn’t compatible with this version از سوی گوگل پلی دریافت می‌کنند!

حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی

خوشبختانه برای رفع این مشکل راه حل هایی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به آموزش حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

راه حل اول: از کافه بازار استفاده کنید!

اولین پیشنهاد ما برای دور زدن مشکل مذکور این است که از کافه بازار برای دانلود بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) استفاده کنید. به این صورت مشکل شما قطعا رفع می‌شود و به راحتی می‌توانید از انجام بازی کلش در دستگاه خود لذت ببرید.

راه حل دوم: گوگل پلی استور را آپدیت کنید!

در برخی شرایط ممکن است آپدیت یا به روز نبودن گوگل پلی استور (Google Play Store) منجر به نمایش ارور Your device isn’t compatible with this version برای اپلیکیشن ها و بازی های مختلف شود. پس اگر تمایل ندارید که کلش اف کلنز را از کافه بازار دانلود کنید، حتما دقت داشته باشید که گوگل پلی شما آپدیت باشد.

حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی

راه حل سوم: از ابزارهای تغییر IP و گریز از تحریم استفاده کنید!

گوگل پلی استور ممکن است به دلیل IP شما امکان دانلود اپلیکیشن ها مختلف از این منبع را در اختیارتان قرار ندهد. بنابراین یکی از روش های کارآمدی که با استفاده از آن می‌توانید مشکل مذکور را حل کنید، مربوط به بکارگیری ابزارهای تغییر IP و گریز از تحریم محسوب می‌شود. به احتمال زیاد با تغییر دادن IP خود دیگر ارور Your device isn’t compatible with this version را مشاهده نخواهید کرد.

تعمیرات سامسونگ

راه حل چهارم: Google Play Services را آپدیت کنید!

حتما سعی داشته باشید که همواره Google Play Services یا سرویس های گوگل پلی را آپدیت نمایید. به روز نبودن این مورد هم می‌‌تواند منجر به بروز مشکلات مشابه و ارور مذکور شود. برای بررسی آپدیت بودن یا نبودن Google Play Services و به روز رسانی آن (در صورت نیاز) می‌توانید از برنامه هایی همچون Play Services Info استفاده کنید.

حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی

راه حل پنجم: حذف حافظه کش گوگل پلی استور و گوگل پلی سرویس

اگر راه حل های فوق بازده مناسب را نداشتند و همچنان با مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store) مواجه بودید، باید نسبت به پاک سازی حافظه کش گوگل استور و گوگل سرویسز وارد عمل شوید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • به بخش تنظیمات یا همان Settings دستگاه اندرویدی خود بروید.
 • گزینه Applications یا Apps را انتخاب کنید.
 • به تب یا سربرگ All بروید.
 • برنامه Google Play Store را در لیست بیاید و انتخاب کنید.
 • بر روی گزینه Force Stop کلیک نمایید.
 • گزینه Clear Cache را انتخاب کنید.
 • گزینه Ok را انتخاب کنید.
 • حال باز هم به تب All و لیست موجود بروید.
 • این بار گزینه Google Play Services را انتخاب کنید.
 • در صورت امکان گزینه Force Stop را لمس نمایید.
 • گزینه Clear Cache را انتخاب کنید.
 • گزینه Ok را انتخاب کنید.

حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی

تعمیرات سامسونگ

راه حل ششم: فایل APK کلش را دانلود به گوشی منتقل کنید!

راه حل آخری که می‌توانید با استفاده از آن مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store) را دور بزنید، مربوط به دانلود فایل apk بازی کلش اف کلنز از منابع دیگر و. انتقال آن به دستگاه اندرویدی و نصب می‌شود. دقت داشته باشید که برای انجام این کار حتما باید گزینه Unknown Sources در دستگاهتان فعال باشد.

آموزش ویدئویی حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش روش هایی پرداختیم که با استفاده از آن ها قادر به حل مشکل دانلود کلش اف کلنز از گوگل پلی استور (Google Play Store) و دور زدن ارور Your device isn’t compatible with this version خواهید بود. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (4)

ارسال نظر

  سلام من کلش بازی میکنم … و بعداز اینکه از اتک در میان از بازی میندازه بیرون

  سلام کلش برای من نصب می شود ولی وقتی وارد برنامه میشوم بعد از چند دقیقه به بیرون می آید

  لطفاً کمک کنید

  سلام لطفا اگر امکان دارد کارگر ۶ رو هم کلش اضاف کنید چون کارگرا همیشه رو کارن و مخازن پر از منابع و مجبوریم چند روز تا ارتقا بعدی وارد کلش نشیم

  با سلام، خواهشمندم راهنمایی کنید من مدل گوشی ام پی ۸ هست و در گوگل پلی گوشی من بازی کلش اف کلنز وجود ندارد اما در گوشی سامسونگ جی ۷ بازی کلش اف کلنز هست ، خواهشمندم راهنمایی کنید چرا در گوگل پلی گوشی من بازی وجود نداره چکار باید بکنم ؟