تعمیرات اپل

شما می‌توانید در صورت تمایل لیست گروه های مشترک خود و سایر کاربران تلگرام را مشاهده کنید. منظور از گروه های مشترک، آن دسته از گروه هایی است که هم شما و هم کاربر مد نظر در آن عضو هستید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

تلگرام این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا ضمن مراجعه به صفحه اطلاعات هر کاربر دیگر این مسنجر به لیست گروه های مشترک خود با وی دسترسی پیدا کنید. گروه های مشترک تلگرام در واقع گروه هایی هستند که هم شما و هم کاربری که صفحه اطلاعات وی را بررسی می‌کنید در آن عضو هستید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام

اگر بنا به هر دلیل قصد دارید تا به لیست گروه های مشترک خود و یک کاربر دیگر در تلگرام دسترسی پیدا کنید، کافیست به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • با لمس آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه به منوی اصلی تلگرام مراجعه کنید.
  • گزینه Contacts را انتخاب کنید.
  • مخاطب یا کاربر مد نظرتان را انتخاب کنید تا پنجره گفتگوی شما با وی نمایان شود.
  • نام وی را از منوی فوقانی صفحه انتخاب کنید تا به صفحه اطلاعات آن کاربر هدایت شوید.
  • اگر در این صفحه گزینه‌ای با عنوان Groups in Common مشاهده کردید، کاربر مد نظر حداقل در یکی از گروه هایی که شما عضو هستید، عضویت دارد. اما اگر این گزینه را مشاهده نکنید، به آن معناست که گروه مشترکی با آن کاربر ندارید. پس اگر گزینه Groups in Common را مشاهده کردید، آن را لمس کنید تا لیست گروه های مشترک تلگرام نمایان شود.

اگر فرد ناشناسی از طریق تلگرام برایتان پیام ارسال کرده باشد یا بنا به هر دلیل آن فرد در لیست مخاطبین شما وجود نداشته باشد هم قادر به مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود با وی خواهید بود. بدین منظور در این شرایط مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به پنجره گفتگوی خود با مخاطب مد نظر بروید.
  • نام وی را از منوی فوقانی صفحه انتخاب کنید تا به صفحه اطلاعات آن کاربر هدایت شوید.
  • گزینه Groups in Common را انتخاب کنید تا لیست گروه های مشترک نمایش داده شود. بدیعی است که اگر این گزینه را در صفحه اطلاعات کاربر مد نظر نیافتید، گروه مشترکی با وی ندارید.

پس به همین سادگی قادر به بررسی و مشاهده لیست گروه هایی که شما و سایر کاربران تلگرام به طور همزمان در آن‌ها عضو هستید خواهید بود.

آموزش ویدئویی مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع telegram
برچسب‌ها: آموزش بررسی گروه های مشترک تلگرام آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام آموزش مشاهده گروه های مشترک در تلگرام آموزش مشاهده گروه های مشتنرک کاربران تلگرام بررسی گروه های مشترک تلگرام بررسی گروه های مشتنرک کاربران در تلگرام چگونگی بررسی گروه های مشترک تلگرام چگونگی مشاهده گروه های مشترک تلگرام چگونگی مشاهده گروه های مشترک در تلگرام چگونگی مشاهده گروه های مشتنرک کاربران تلگرام روش بررسی گروه های مشترک تلگرام روش مشاهده گروه های مشترک تلگرام روش مشاهده گروه های مشترک در تلگرام روش مشاهده گروه های مشتنرک کاربران تلگرام شیوه بررسی گروه های مشترک تلگرام شیوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام شیوه مشاهده گروه های مشترک در تلگرام گروه مشترک تلگرام گروه های مشتنرک کاربران تلگرام گروه های مشتنرک کاربران در تلگرام لیست گروه های مشتنرک کاربران در تلگرام مشاهده گروه های مشترک تلگرام مشاهده گروه های مشترک در تلگرام مشاهده گروه های مشتنرک کاربران تلگرام مشاهده گروه های مشتنرک کاربران در تلگرام نحوه بررسی گروه های مشترک تلگرام نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام نحوه مشاهده گروه های مشترک در تلگرام نحوه مشاهده گروه های مشتنرک کاربران تلگرام

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر