تعمیرات اپل

بک آپ گیری از آیفون امری بسیار مهم است و بهتر است همیشه از تلفن هوشمند خود بک آپ بگیرید تا خیالتان از امنیت فایل‌ها و اطلاعات مهم راحت باشد. گاهی یک اتفاق ساده مانند کرش شدن آیفون بخشی از اطلاعات شما را از بین ببرد یا این که یک آپدیت برای یک برنامه باعث حذف چیزهایی شود که برای شما مهم هستند. اما چگونه متوجه شویم که آیفون ما بک آپ گرفته شده؟ این کار بسیار آسان است و از طریق iTunes و خود آیفون قابل انجام است. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

توسط iTunes

برنامه iTunes را روی کامپیوتر خود اجرا کنید. برای اطلاع از آخرین وضعیت بک آپ، نیازی نیست که آیفون را به کامپیوتر متصل کنید. روی Edit کلیک کرده و سپس Preferences را از منو انتخاب کنید.

چگونه متوجه شویم که آیفون ما بک آپ گرفته شده

روی زبانه Devices کلیک کرده تا لیستی از تمام بک آپ‌های موجود روی کامپیوتر خود را مشاهده کنید. تاریخ و زمان آخرین همگام سازی هر دستگاه در بخش مقابل نام آن قابل مشاهده است. همچنین با نگه داشتن نشانگر ماوس روی نام آیفون می توانید شماره سریال و دیگر اطلاعات آن را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمکتعمیرات اپل

توسط آیفون

به تنظیمات آیفون خود بروید. از لیست تنظیمات وارد بخش iCloud شوید. بخش Storage & Backup را لمس کنید. با این کار زمان و تاریخ آخرین بک­آپ آیفون شما در زیر کلید Backup، در انتهای صفحه به نمایش در خواهد آمد.

چگونه متوجه شویم که آیفون ما بک آپ گرفته شده

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل در موبایل کمک

تعمیرات موبایل

منبع ehow

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر