تعمیرات اپل

یکی از پیغام ها یا ارور هایی که در شبیه سایز بلو استکس می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد، ارور One Time Setup است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس (Bluestacks) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با پیغام One Time Setup در بلو استکس (Bluestacks)

بلو استکس یا همان Bluestacks یکی از پرطرفدارترین شبیه سازی های اندرویدی موجود به شمار می‌رود که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. از طریق بلو استکس می‌توانید یک دستگاه اندرویدی مستقل را در کامپیوتر خود شبیه سازی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب این شبیه ساز از مقاله “آموزش نصب و اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر با استفاده از شبیه ساز Bluestacks استفاده کنید.

اما یکی از پیغام هایی که عموما بعد از نصب بلو استکس منجر به آزار کاربر می‌شود، پیغام One Time Setup است. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس (Bluestacks) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

پیغام One Time Setup در بلو استکس

آموزش جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس (Bluestacks)

برای جلوگیری از نشان دادن پیام One Time Setup توسط بلو استکس کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • شبیه سازی بلو استکس را اجرا کنید.
  • گزینه All Apps را انتخاب کنید.
  • گزینه Bluestacks Settings را انتخاب نمایید.
  • بر روی گزینه Advanced Settings کلیک کنید.

پیغام One Time Setup در بلو استکس

  • بر روی گزینه Apps کلیک کنید تا لیست اپلیکیشن های نصب شده بر روی دستگاه نمایان شود.
  • به بخش All مراجعه کنید.
  • برنامه AppsSync را از لیست پیدا کنید و بر روی آن کلیک نمایید.
  • با کلیک بر روی گزینه Disable یا اسلایدر موجود در بخش فوقانی و سمت راست صفحه قابلیت AppsSync را در بلو استکس غیر فعال کنید.

پیغام One Time Setup در بلو استکس

  • در همان قسمت All به دنبال نام سرویس BS-Services باشید و روند یاد شده را برای این سرویس هم طی کنید تا غیر فعال شود.

به این صورت دیگر پیغام One Time Setup از سوی بلو استکس نمایش داده نمی‌شود. می‌توانید با خیال راحت از این شبه ساز استفاده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس (Bluestacks) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks آموزش جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس آموزش رفع ارور One Time Setup در Bluestacks آموزش رفع ارور One Time Setup در بلو استکس ارور One Time Setup در بلو استکس اموزش رفع ارور One Time Setup در بلو استکس جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس جلوگیری نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس دلیل نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks دلیل نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس راه حل جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس راهنمای رفع ارور One Time Setup در بلو استکس رفع ارور One Time Setup در Bluestacks رفع ارور One Time Setup در بلو استکس روش جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks روش جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس روش رفع ارور One Time Setup در Bluestacks روش رفع ارور One Time Setup در بلو استکس شیوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks شیوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس شیوه رفع ارور One Time Setup در Bluestacks شیوه رفع ارور One Time Setup در بلو استکس نحوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks نحوه جلوگیری از نمایش پیغام One Time Setup در بلو استکس نحوه رفع ارور One Time Setup در Bluestacks نحوه رفع ارور One Time Setup در بلو استکس نمایش پیغام One Time Setup در Bluestacks

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر