تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S7 Edge کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج سامسونگ (Samsung Galaxy S7 Edge) مثل دیگر گوشی های موبایل یکی از تعمیرات رایج و هزینه بردار آن است. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج سامسونگ را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

اصلی ترین دلایل خرابی تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج

دلایل مختلفی ممکن است منجر به خراب شدن تاچ و ال سی دی گلکسی S7 Edge سامسونگ شوند اما در این میان اصلی ترین عاملی که طبق آمار منجر به خراب شدن و شکستن ال سی دی این گوشی شده، افتادن دستگاه از دست کاربر و برخورد با زمین است. متاسفانه هر روز کاربران زیادی در اثر سهل انگاری با این مسئله مواجه می‌شوند و افتادن گوشی از دست آن ها منجر به شکستن ال سی دی گوشی می‌شود. در 80 درصد موارد خرابی ال سی دی و تاچ گلکسی اس 7 اج سامسونگ هم به همید دلیل رخ می‌دهد.

در برخی شرایط دیگر هم ممکن است خرابی تاچ و ال سی دی بنا به دلایل نامعلوم رخ دهد و ناگهان ال سی دی گوشی کاربر بدون اینکه ضربه‌ یا فشاری به آن وارد شود از کار بیفتد. در برخی موارد هم دیده شده ال سی دی گوشی با مشکلاتی مثل سو سو  زدن یا سایه انداختن رو به رو شود که برای رفع تمام این مشکلات باید تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج را در دستور کار قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge در موبایل کمک

هزینه تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج چقدر است؟

همیشه تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل یکی از اصلی ترین و گران قیمت ترین قطعات آن ها بوده و در گوشی هایی که صفحه نمایش آن ها با کیفیت تر و بزرگ تر باشد، طبیعتا بخش بیشتری از قیمت دستگاه به تاچ و ال سی دی آن مرتبط خواهد شد. در گلکسی S7 Edge سامسونگ هم دقیقا همین روال قابل مشاهده است و تاچ و ال سی دی این گوشی یکی از گران ترین قطعات آن محسوب می‌شوند. بنابراین طبیعتا برای تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج باید هزینه نسبتا بالایی صرف گردد. البته در برخی شرایط خاص ممکن است بتواند با تعمیر مجموعه تاچ و ال سی دی مشکل را برطرف کرد و بدین ترتیب هزینه تعمیر را کاهش داد، اما زمانی که نیاز به تعویض ال سی دی باشد مطمئنا هزینه زیادی باید پرداخت شود. فراموش نکنید که اصلی ترین بخش این هزینه مربوط به تهیه یک ال سی دی اورجینال و مناسب برای گوشی می‌شود که کیفیتی مطلوب داشته باشد. اگر می‌خواهید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج شما با کمترین قیمت ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت های سامسونگ در موبایل کمک

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج

تعمیرات سامسونگ
برای تعویض LCD سامسونگ S7 Edge کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ Galaxy S7 Edge چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمانی که برای تعویض یا تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج سامسونگ باید صرف شود به سرعت عمل تعمیرکار و ابزارهایی که از آن ها استفاده می‌کند بستگی دارد. اگر سرعت عمل تعمیرکار مناسب باشد و به ابزارهای خوبی هم دسترسی داشته باشد، تعویض ال سی دی گلکسی S7 Edge می‌تواند در کمتر از 120 دقیقه انجام شود، اما عموما تعمیرکاران موبایل برای انجام این تعمیر از کاربر چند روز زمان می‌خواهند تا بتوانند یک ال سی دی مناسب را برای گوشی پیدا کرده و تعویض را انجام دهند. اگر می‌خواهید تعویض ال سی دی گلکسی اس 7 اج شما در کمترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل های گلکسی اس سامسونگ

چطور تعویض ال سی دی گلکسی اس 7 اج را با کمترین قیمت و هزینه انجام دهیم؟

اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر تاچ ال سـی دی گلکسی اس 7 اج شما انجام شود، می‌توانید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک از جدیدترین روش ها و مدرن ترین ابزارها برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز استفاده می‌کنند، بنابراین تمام استانداردهای لازم تعمیر موبایل توسط کارشناسان این شرکت رعایت می‌شود. به همین دلیل شما بهترین نتیجه را از تعمیرات گلکسی اس 7 اج خود دریافت خواهید کرد. ضمنا تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام شوند شامل ضمانت خواهند بود. به منظور ثبت سفارش تعویض یا تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی اس 7 اج خود توسط مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات سامسونگ S7 Edge در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید ال سی دی سامسونگ S7 Edge در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر