تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 6 اس پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

شکستن ال سی دی یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که هر روز کاربران زیادی با آن رو به رو می‌شوند. دیگر لازم نیست نگران هزینه تعمیر ال سی دی آیفون خود باشید! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس را صرف کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 چرا ال سی دی آیفون 6S پلاس نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؟

دلایل متعددی ممکن منجر به این شوند که کاربر به تعویض ال سی دی آیفون 6S پلاس نیاز پیدا کند. مثل همیشه رایج ترین دلیل انجام این کار مربوط به وارد شدن ضربه به گوشی و شکستن ال سی دی می‌شود. شکستن ال سی دی می‌تواند در اثر یک سهل انگاری کوچک و افتادن گوشی از دست کاربر رخ دهد. در برخی موارد دیگر هم اعمال فشار به نمایشگر گوشی می‌تواند منجر به از کار افتادن آن شود.

برای مثال دیده شده که کاربر گوشی را در جیب پشت خود قرار داده و زمانی که نشسته، ال سی دی آیفون شکسته است. دلایل دیگری همچون آب خوردگی هم می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی آیفون 6S پلاس را هر گوشی دیگری شوند. بنابراین ال سی دی آیفون 6S پلاس و سایر گوشی های موبایل ممکن است بنا به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر پیدا کنند.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 6s پلاس اپل

هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون ها همیشه یکی از هزینه‌بردارترین تعمیرات این گجت ها بوده است و متاسفانه همین مسئله برای آیفون 6 اس پلاس اپل هم صادق است. تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس یکی از هزینه بردارترین تعمیرات این گوشی محسوب می‌شود و متاسفانه در بازار آزاد خیلی از تعمیرکاران موبایل در راستای انجام این تعمیر از کاربران هزینه های گزاف دریافت کرده و در سمت مقابل از ترفندهایی استفاده می‌کنند که هزینه نهایی انجام این تعمیر را کاهش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

برای مثال برخی تعمیرکاران ال سی دی سالم آیفون های 6S پلاسی که دیگر قابل استفاده و تعمیر نیستند را به جای ال سی دی کاملا اورجینال و شرکتی در گوشی مشتریان نصب می‌کنند و هزینه گزافی هم در قابل انجام این کار دریافت خواهند کرد. بنابراین اگر قصد تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس خود را دارید باید انجام این کار را به مرجع قابل اعتمادی واگذار کنید. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس شما با ضمانت و کمترین قیمت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 6 اس پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس اپل

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون 6s پلاس اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی آیفون 6 اس پلاس چقدر زمان می‌برد؟

تعویض یا تعمیر ال سی دی گوشی ها همیشه یکی از تعمیرات سخت این گجت ها بوده و برای آیفون 6 اس پلاس اپل هم همین وضعیت به شکل مشابه وجود دارد. اگر تعمیر ال سی دی این گوشی به دست تعمیرکاری با تجربه و با سرعت عمل مناسب سپرده شود، تقریبا در کمتر از 2 ساعت پروسه تعویض یا تعمیر ال سی دی تکمیل خواهد شد. البته در برخی شرایط خاص که در اثر ضربه علاوه بر ال سی دی گوشی سایر اجزای سخت افزاری آن هم دچار مشکل شده باشند، ممکن است تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس بیشتر هم به طول بیانجامد. اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 6 اس پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

آیا شخصا می‌توانیم ال سی دی آیفون 6S پلاس را تعویض کنیم؟

تعویض ال سی دی آیفون 6 اس پلاس کار آسانی نیست و نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و حساسی دارد، اما این مسئله بدان معنا نیست که شما به هیچ وجه قادر به انجام این تعمیر نباشید. اگر کمی دقت و حوصله صرف کنید می‌توانید شخصا تعویض LCD آیفون 6 اس پلاس را انجام دهید. برای انجام این کار ابتدا با مراجعه به وبسایت موبایل کمک ابزارهای مورد نیاز برای تعویض ال سی دی گوشی و همچنین یک عدد LCD اورجینال آیفون 6S پلاس را تهیه نمایید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون ۶s پلاس اپل+ویدئو ارائه شده، قادر به تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس خواهید بود. سعی کنید تمام مراحل شرح داده شده را با دقت و به صورت صحیح انجام دهید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر ال سی دی آیفون 6s پلاس اپل را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس شما با اطمینان کامل از کیفیت و اورجینال بودن LCD تعویضی دستگاه و همچنین صرف کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود، می‌توانید از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک با دسترسی به جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارهای تعمیر موبایل می‌توانند به بهترین شکل ممکن تعمیر ال سی دی آیفون 6S پلاس اپل را برایتان انجام دهند. برای ثبت سفارش تعویض ال سی دی و کلیه تعمیرات آیفون 6S پلاس اپل در موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر