معرفی و دانلود برنامه پاسخ پلاس : تصحیح پاسخ سوالات تستی

بررسی برنامه پاسخ پلاس

اخیرا برنامه پاسخ پلاس محبوبیت بسیاری در میان کاربران کسب کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه به راحتی و بدون نیاز به کامپیوتر یا اسکنر، پاسخ سوالات تستی را تصحیح نمایند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی برنامه پاسخ پلاس بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن پاسخ پلاس

بسیاری از معلمان مدارس و اساتید دانشگاه‌ها آزمون‌های خود را به صورت تستی برگزار می‌کنند. بدون شک تصحیح پاسخ سوالات تستی پس از برگزاری آزمون، کاری بسیار وقت‌گیر و دشوار خواهد بود. نرم‌افزارهای متعددی به منظور تصحیح پاسخ سوالات تستی توسط کامپیوتر وجود دارند با این حال ممکن است در برخی از شرایط اساتید و یا معلمان به کامپیوتر و اسکنر دسترسی نداشته باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی موبایل

خوشبختانه امکان تصحیح پاسخ سوالات تستی تنها با استفاده از گوشی هوشمند و بدون نیاز به رایانه و یا اسکنر توسط برنامه پاسخ پلاس فراهم آمده است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی اپلیکیشن پاسخ پلاس بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از برنامه پاسخ پلاس

هنگامی که برای نخستین بار برنامه پاسخ پلاس را اجرا می‌کنید، با صفحه راهنمای این برنامه رو به رو می‌شوید. با کشیدن انگشت خود به سمت راست صفحه می‌توانید مراحل کار با این برنامه را مشاهده کنید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

به منظور تصحیح پاسخ سوالات تستی توسط برنامه پاسخ پلاس، نیاز است تا از پاسخنامه سازگار با این برنامه استفاده کنید. اکنون به منظور دسترسی به پاسخنامه سازگار با این اپلیکیشن، در صفحه اصلی برنامه آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس نمایید. سپس به بخش پاسخنامه مراجعه کنید. در صفحه نمایان شده پاسخنامه مورد نظر خود را همراه با تعداد سوالات و همچنین سایز صفحه انتخاب کنید. پس از انتخاب پاسخنامه مورد نظر می‌توانید با گزینه‌های موجود در قسمت انتهایی صفحه آن‌ها را چاپ کرده و در اختیار داوطلبان آزمون قرار دهید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

در بخش داوطلبین نیز می‌توانید کلاس‌های خود را دسته بندی کرده و نام داوطلبان را وارد کنید. بدین منظور گزینه داوطلبین موجود در منوی برنامه پاسخ پلاس را لمس نمایید. پس از لمس آیکون به شکل به علاوه، گزینه دسته جدید را انتخاب کنید. سپس در کادر نمایان شده نام دسته مورد نظر را وارد کرده و گزینه افزودن را لمس نمایید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

اکنون وارد دسته‌بندی مورد نظر خود شده و با لمس آیکون به شکل به علاوه گزینه کلاس جدید را انتخاب کنید. سپس نام کلاس و کد کلاس را به این دسته‌بندی بیفزایید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

حال به منظور وارد کردن نام داوطلبین، نام کلاس را لمس کنید. پس از لمس آیکون به شکل به علاوه گزینه داوطلب جدید را انتخاب کنید. در نهایت نام و شماره داوطلبان مورد نظر را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

اکنون به منظور ثبت کلید آزمون به صفحه اصلی برنامه پاسخ پلاس مراجعه کرده سپس گزینه آزمون جدید را لمس نمایید. در این مرحله از شما خواسته می‌شود تا نام آزمون، نمره کامل و نمره منفی را تعیین کنید. پس از تعیین موارد ذکر شده گزینه بعدی را لمس نمایید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

حال نوبت به آن رسیده تا با استفاده از دوربین گوشی خود کلیدهای آزمون را ثبت کنید. از قابلیت‌های کاربردی برنامه پاسخ پلاس می‌توان به امکان ثبت 1 تا 4 کلید برای هر آزمون اشاره کرد. به عنوان مثال ممکن است ترتیب سوالات یک آزمون با یکدیگر تفاوت داشته باشد و در دو ردیف A و B برگزار شود. در چنین حالتی کاربر می‌تواند دو کلید برای آزمون خود ثبت کند. حال به منظور ثبت کلید آزمون گزینه ثبت با دوربین را انتخاب کنید. سپس دوربین خود را طوری قرار دهید که چهار گوشه کلید درون فریم قرار گیرد. بدین ترتیب پاسخنامه توسط دوربین گوشی شما اسکن خواهد شد و پیش نمایش آن همانند تصویر زیر نمایان می‌شود. سپس همین فرایند را برای ثبت سایر کلیدها طی نمایید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

در مرحله بعد از شما خواسته می‌شود تا کلاس‌های شرکت کننده در آزمون مورد نظر را مشخص کنید. در نهایت گزینه ثبت را لمس نمایید. بدین ترتیب به صفحه اصلی برنامه منتقل خواهید شد.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

حال به منظور تصحیح برگه‌ها، کلید آزمون مورد نظر خود را از صفحه اصلی انتخاب کرده و گزینه تصحیح برگه را لمس نمایید. سپس برگه سوالات را به صورت تکی با استفاده از دوربین گوشی اسکن کنید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

بیشتر بخوانید: نمایندگی اپل واچ

پس از اسکن برگه سوالات، تعداد پاسخ‌های صحیح و غلط در قسمت انتهایی صفحه نمایش داده می‌شود. همچنین با لمس آیکون دایره شکل در پایین صفحه به اطلاعات تکمیلی تصحیح دسترسی خواهید داشت.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

در صفحه برگه‌ها با لمس آیکون سه نقطه در گوشه سمت راست بالا و انتخاب گزینه ترتیب نمایش می‌توانید ترتیب نمایش برگه‌ها را بر اساس زمان تصحیح، نام، شماره داوطلبی و نمره تغییر دهید.

بررسی برنامه پاسخ پلاس

در قسمت نمای کلی امکان مشاهده تنظیمات مربوط به سوالات، کلیدها و داوطلبین فراهم آمده است. در نهایت در بخش گزارش نیز گزارش کاملی از آزمون برگزار شده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش استفاده از اپلیکیشن پاسخ پلاس پرداختیم. برنامه پاسخ پلاس از دقت و سرعت عمل بسیار بالایی بهره می‌برد. بنابراین کاربران می‌توانند به راحتی به تصحیح پاسخ سوالات تستی بپردازند و در زمان خود صرفه‌جویی کنند. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

نقاط قوت:

  • تصحیح برگه بدون نیاز به اسکنر و کامپیوتر
  • صرفه‌جویی در زمان
  • عدم نیاز به پرداخت هزینه
  • دقت و سرعت عمل بالا

نقاط ضعف:

  • عدم سازگاری با پاسخنامه‌های مختلف
  • رابط کاربری نسبتا پیچیده

بیشتر بخوانید:

باتری آیفون اس ای

باتری آیفون 6

قطعات آیفون SE

 

تعمیرات موبایل

پاسخ پلاس
نام پاسخ پلاس
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده م غیور

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments