افزایش فالوور بدون محدودیت امکان پذیر است؟

افزایش فالوور بدون محدودیت امکان پذیر است؟

آیا واقعا افزایش فالوور بدون محدودیت امکان پذیر است؟ روشی برای بالا بردن فالوور اینستاگرام رایگان و بدون محدودیت وجود دارد؟ راه های افزایش فالوور و لایک چیست؟ اینها برخی از سوالاتی هستند که در این مطلب پاسخ آن ها را خواهید فهمید.

افزایش فالوور بدون محدودیت امکان پذیر است؟

اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی است و تعداد کاربران این شبکه اجتماعی در حال افزایش است و این شبکه دائماً در حال ارائه فناوری ها و ویژگی های جدید است. در این بین یکی از اقدامات مهمی که کاربران اینستاگرام انجام می دهند، جذب فالوور است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با روش های افزایش فالوور اینستاگرام بدون محدودیت آشنا کرده و در مورد این مسئله اطلاعات جامع و کاملی را ارائه می دهیم.

محدودیت افزایش فالوور اینستاگرام

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچ محدودیتی برای جذب فالوور وجود ندارد و این مسئله باعث می شود تا شما بتوانید بدون هیچ محدودیت خاصی اقدام به جذب فالوور کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای فالو کردن دیگران شما محدودیت دارید و نمی توانید بدون محدودیت اقدام به فالو کردن سایر کاربران کنید. البته در رابطه با بحث افزایش لایک اینستاگرام در این لینک توضیحات بیشتری داده شده.

دیگران رو تا چه حد میتونیم فالو کنیم؟

اگر هدف شما این است که دیگران را فالو کنید تا آن ها شما را فالو کنند باید اینکار را خیلی هدفمند انجام دهید، نمی توانید به صورت تصادفی 100 نفر را فالو کنید و انتظار داشته باشید بیش تر از 5 نفر از آنها به شما فالوبک بدهند! بله درست فهمیدید! وقتی هدفمند افرادی را دنبال نکنید حدودا 3 تا 6 درصد آنها فقط به شما فالوبک می دهند. در جواب سوال “دیگرانو چقدر میتونیم فالو کنیم” باید بگوییم این عدد می تواند بین بازه 50 تا 500 نفر در هر 24 ساعت باشد، این اعداد بستگی به میزان اعتبار واقعی بودن پیج شما در نزد اینستاگرام دارد. برای مثال اگر همین الان یک پیج جدید بسازید که احراز هویت نشده، با فالو کردن 50 نفر خیلی سریع اکشن بلاک خواهید شد!

بهترین راه حل فالو هدفمند دیگران برای گرفتن فالوبک

در این زمینه هیچ ابزاری قوی تر از ربات اینستاگرام وجود ندارد، زیرا با تنظیم ربات اینستاگرام می توانید کاری کنید که دقیقا افرادی را فالو کند که به پیج شما علاقه دارند، در این صورت وقتی 500 نفر را ربات به صورت آهسته فالو می کند، بیش از 100 نفر از آنها به فالوبک می دهند و خود این ربات به صورت آرام و تدریجی تمام کسانی که به شما فالوبک نداده اند را ریموو می کند (البته می توانید تنظیم کنید هرکسی که فالو کرده را آرام آرام ریموو کند حتی کسانی که به شما فالو بک داده اند).

پس سوال بعدی این است که بهترین ربات اینستاگرام چیست؟

پیشنهاد ما به شما ربات اینستاگرام سایت ربات پک است زیرا علاوه بر داشتن آموزش ویدیویی از صفر تا صد، یک پکیج کامل می باشد که شما را بی نیاز از هر ربات دیگر می سازد و بالاترین میزان امنیت را در بین ربات های اینستاگرام دیگر دارد و باعث اکشن بلاک شدن پیج شما نخواهد شد. با ربات اینستاگرام ربات پک به آدرس https://robotpack.ir می توانید به راحتی روزانه بین 50 تا 500 فالوور هدفمند به دست آورید و اگر پیج خدماتی یا فروشگاهی داشته باشید، این 50 تا 500 نفر می توانند به مشتری هدفمند شما تبدیل شوند به شرطی که بقیه اصول پیج از قبیل تولید محتوای منظم و اعتماد سازی و… را نیز انجام دهید.

افزایش فالوور بدون محدودیت

بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام

حالا که با محدودیت فالو کردن دیگران آشنا شدیم شاید بهتر است با روش های ساده افزایش فالوور اینستاگرام آشنا شویم تا فالوور های خود را افزایش دهیم، با این روش ها هیچ محدودیتی از طرف اینستاگرام ندارید، یعنی اگر با این ترفند های ساده بتوانید روزانه 5 هزار فالوور هم جذب کنید مشکلی ندارد و اینستاگرام محدودیتی برای شما قائل نمی شود اما خب این روش ها ساده هستند و نمی توانید به اندازه ربات اینستاگرام از آنها بازدهی بالایی دریافت کنید.

1. تشویق فالوورها به اشتراک گذاری محتوا

یکی از محبوب ترین و مهم ترین راه ها برای افزایش فالوور این است که از دنبال کنندگان خود بخواهید تا عکس ها و پست های شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. این مسئله باعث می شود تا محتوای شما بیشتر دیده شده و از این طریق می توانید اقدام به افزایش فالوور بدون محدودیت کنید.

2. کمک گرفتن از اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرها اهمیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارند و به همین دلیل پیشنهاد ما این است که متناسب با محتوا خود و مخاطبینتان اقدام به پیدا کردن اینفلوئنسرها کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنید. کمک گرفتن از اینفلوئنسرها برای تبلیغ باعث می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام جذب فالوور کرده و مخاطبین خود را افزایش دهید همچنین اینکار باعث می شود مخاطبین شما به پیج و خدمات شما وفاداری بیشتری داشته باشند زیرا هروقت نام برند یا پیج شما در ذهن مخاطب می آید همزمان تصویر اینفلوئنسر مورد علاقه او هم نیز کنار شما می آید و اینکار می تواند خیلی خوب باعث افزایش فروش خدمات شما شود یا اگر فروشگاهی نیستید بازهم می تواند باعث شود مخاطبانی به دست آورید که با عشق و علاقه زیاد پست های شما را به اشتراک می گذارند و با آن تعامل برقرار می کنند.

3. لایو برگزار کنید

لایو برگزار کردن یکی از کارهایی است که می توانید در اینستاگرام انجام دهید. برگزار کردن لایو به افزایش مخاطبین شما کمک کرده و باعث می شود تا بتوانید با تولید محتوا اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام کنید. لایو برگزار کردن برای برندهای بزرگ نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. برگزاری رویداد زنده در شبکه های اجتماعی با کمک افراد مشهور و اینفلوئنسرها نیز بسیار مهم است، اینکار باعث می شود مخاطبین به شما راحت تر اعتماد کنند و به پیج شما وفادار تر شوند.

4. فالوورهای خود را دنبال کنید

یکی از استراتژی هایی که برای افزایش فالوور اینستاگرام می توانید انجام دهید، دنبال کردن فالوورهای خود است. برای انجام این کار می توانید از ربات اینستاگرام استفاده کنید تا از این طریق بتوانید این فرآیند را به صورت خودکار انجام دهید. این روش در ابتدا کار می تواند یک راه عالی برای افزایش فالوور حساب های تجاری باشد، به خصوص اگر در این شبکه اجتماعی تازه کار هستید، فالو بک سایر کاربران می تواند تعداد فالوورهای زیادی را در کمترین زمان به شما بدهد. این ترفند ساده می توانید حتی باعث افزایش لایک اینستاگرام پیج شما شود زیرا مخاطبیت به شما وفادار تر خواهند شد و روزانه بیشتر شما را خواهند دید.

5. تبلیغ حساب خود در سایر شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام انجام دهید، تبلیغ کردن حساب در سایر شبکه های اجتماعی است. اگر در دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی فعالیت دارید، می توانید به فالوورهای خود در این پلتفرم ها اطلاع دهید تا صفحه اینستاگرام شما را دنبال کنند.

6. استفاده از هشتگ ها

با استفاده از تجزیه و تحلیل اینستاگرام رقبای خود ، می توانید یاد بگیرید که موفق ترین هشتگ های آن ها چیست. از دانش به نفع خود استفاده کنید و با استفاده از هشتگ های خود مخاطبان رقیب خود را هدف قرار دهید. البته در استفاده از هشتگ زیاده روی نکنید و فقط از هشتگ هایی استفاده کنید که با پیج شما مرتبط باشد، متاسفانه برخی از افراد فکر می کنند اگر هشتگ های پربازدید و بی ارتباط در کپشن پست خود درج کنند نتیجه خوبی میگیرند درحالی که این موضوع نتیجه عکس می دهد، پس اگر پست شما راجع فوتبال می باشد لطفا هشتگ خودرو یا نام بازیگران معروف و… که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارد را وارد نکنید! الگوریتم های اینستاگرام به خوبی این موضوع را متوجه می شوند و تاثیر منفی خواهد گذشت.

7. از کمپین ها استفاده کنید

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام انجام دهید، ایجاد یک کمپین بازاریابی است. شما می توانید کمپین خود را بر روی یک موضوع خاص متمرکز کرده و از این طریق تعداد فالوورهای خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. البته در انتخاب کمپین بهتر است که از یک مشاور استفاده کنید تا بتوانید یک کمپین مناسب با بودجه و زمانی که دارید طراحی کنید که اینکار نیاز به تخصص و زمان زیادی دارد بنابرین اگر زمان یا تخصص آن را ندارید مجبور هستید هزینه کنید و از یک متخصص مشاوره بگیرید.

8. خرید فالوور اینستاگرام

یکی از سریع ترین کارهایی که می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام انجام دهید، خرید فالوور است. امروزه گروه های مختلفی وجود دارند که اقدام به فروش پکیج های فالوور اینستاگرام می کنند. شما می توانید با پرداخت هزینه اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده و از این طریق تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. درحال حاضر بهترین مرجع برای خرید فالوور اینستاگرام تضمینی سایت هایپرفالو می باشد.

9. ربات اینستاگرام

در ابتدای مطلب راجع به ربات اینستاگرام کامل توضیح دادیم پس اگر آن قسمت را نخواندید حتما برگردید و بخوانید، ربات اینستاگرام می تواند برای شما 50 تا 500 فالوور هدفمند در روز جذب کند، می تواند فروش پیج اینستاگرام شما را تا 10 برابر بیشتر کند! می تواند روند رشد شما را 20 برابر سریع تر کند اما باید توجه داشته باشید که با ربات اینستاگرام نیز نمی شود در یک شب بالای 10هزار فالوور گرفت، این هم زمانبر است و ممکن است جذب 5 هزار فالوور حتی یک ماه زمانبر باشد اما مهم ترین فایده این روش این است که فقط فالوور هدفمند به دست می آورید که خود این فالوور ها باعث رشد سریع و شگفت انگیز پیج شما خواهند شد. برای تهیه ربات اینستاگرام می توانید از پکیج ربات اینستاگرام سایت ربات پک استفاده کنید.

آموزش افزایش فالوور بدون محدودیت

جمع بندی این مطلب

در این مطلب نگاهی به افزایش فالوور بدون محدودیت انداخته و تلاش کردیم تا به این سوال بسیار مهم پاسخ دهیم که محدودیت فالوور اینستاگرام چقدر است؟ همچنین به بررسی این مسئله بسیار مهم پرداختیم که چگونه می توانید فالوورهای صفحه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید و به شما پیشنهاد دادیم اگر به دنبال فالوور هدفمند با سرعت روزانه بین 50 تا 500 فالوور هستید، ربات اینستاگرام سایت ربات پک بهترین گزینه برای شماست اما اگر عجله دارید و هدفمند بودن فالوور ها برای شما مهم نیست و میخواهید در 2 روز 10 هزار فالوور به دست آورید، می توانید از سایت هایپرفالو اقدام به خرید فالوور کنید.

منبع: https://robotpack.ir/increase-instagram-followers

 

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: اینستاگرام

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments