آموزش ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام
4.3 (86%) 10 امتیاز

علی بابا
آموزش ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام
4.3 (86%) 10 امتیاز

تیم توسعه دهنده اپلیکیشن ایسنتاگرام به تازگی قابلیت جدیدی را به ویژگی استوریز (Instagram Stories) این برنامه اضافه کرده‌اند که به موجب آن امکان ارسال لایو ویدیو (Live Video) یا ویدیو زنده در استوریز اینستاگرام فراهم می‌شود. در این مقاله قصد داریم که در رابطه با قابلیت ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام صحبت کنیم و نحوه انجام آن را آموزش دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

آپدیت پنجم بهمن‌ماه 1395 مطلب:
ساعاتی پیش اینستاگرام بطور رسمی در وبلاگ خود اعلام کرد که ویژگی ارسال ویدیو زنده (Live Video) از حالت انحصار و آزمایشی خارج شده است و هم‌اکنون به‌صورت منطقه‌ای در نقاط دنیا در حال فعال شدن است. این ویژگی از بامداد امروز برای بسیاری از کاربران ایرانی فعال شده است و هم‌اکنون این کاربران قادر خواهند بود تنها با یک لمس، آغاز به ضبط و انتشار ارسال ویدیو زنده (Live Video) از خود کنند و به‌صورت زنده برای فالوورهای خود ویدیو پخش کنند.

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

اگر به خاطر داشته باشید، اینستاگرام در ماه آگوست قابلیت استوریز (Instagram Stories) را معرفی کرد. قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) شباهت بسیار زیادی به قابلیت استوریز ارائه شده در اپلیکیشن اسنپ‌چت (Snapchat) دارد. به موجب وجود قابلیت استوریز اینستاگرام، بستری فراهم می‌شود تا کاربر بتواند برای مدت زمان ۲۴ ساعت عکس‌ها و ویدیوهای خاصی را در اکانت خود بارگذاری کرده و با فالوورهای خود اشتراک‌گذاری کند. در صورت تمایل می‌توانید از مقاله “استوری اینستاگرام (Instagram Stories)” با نحوه استفاده از این قابلیت جالب آشنا شوید.

بنا به اطلاعاتی که اینستاگرام ارائه کرده، هم اکنون در روز بیش از 100 میلیون کاربر از قابلیت استوریز استفاده می‌کنند. حال اینستاگرام یک قدم رو به جلوتر برداشته و قابلیت استوریز اینستاگرام را غنی‌تر و جالب‌تر کرده است. قابلیت جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده مربوط به ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام می‌شود. منظور از ویدیو زنده (Live Video) ویدیوهایی است که کاربر می‌تواند به صورت زنده یا لایو از خود ضبط کرده و با فالوورهایی که استوریز وی را دنبال می‌کنند اشتراک‌گذاری نماید.

در این مقاله توضیحات جامع‌تری در رابطه با قابلیت ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام ارائه می‌کنیم و نحوه انجام این عمل را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام به چه معناست؟

فرض کنید که یک استوری را در اینستاگرام راه‌اندازی کرده‌اید. در این شرایط تمام فالوورهای شما قادر به مشاهده عکس‌ها و ویدیوهایی خواهند بود که در استوری‌تان ارسال می‌کنید. این ویدیو و عکس‌ها دارای محدودیت زمانی هستند و پس از 24 ساعت به طور اتوماتیک حذف می‌شوند. تا پیش از این در استوریز اینستاگرام تنها قادر به اشتراک گذاری ویدیویی بودید که پیش از اشتراک‌گذاری ضبط می‌شدند، اما هم اکنون با استفاده از قابلیت جدید لایو ویدیو یا همان Live Video می‌توانید نسبت به ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام اقدام کنید. ویدیوهای زنده ویدیوهایی هستند که توسط کاربر ضبط شده نبوده و در آن واحد ضبط و اشتراک‌گذاری می‌شوند.

ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

بنابراین ویدیوهایی که به صورت لایو ویدیو در استوریز اینستاگرام اشتراک گذاری می‌شوند به هیچ عنوان ضبط شده نبوده و ویدیوهای زنده‌ای محسوب می‌شوند. اینستاگرام این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند نهایتا تا 60 دقیقه ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام اجرا کنند. هنگامی که نسبت به ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام اقدام کنید، فالوورهای شما در نوار بخش استوریز اینستاگرام خود و درست در زیر آیکون پروفایل شما عبارتی با عنوان “Live” را مشاهده خواهند کرد. نمایش این عبارت به معنای این است که شما در حال ارسال یک ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام هستید. بنابراین به این صورت فالوورهای شما قادر به تشخیص این موضوع می‌شوند.

ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

همچنین ویدیوهای زنده (Live Video) در اینستاگرام با مراجعه به بخش Explore یا همان جستجو و انتخاب گزینه Top Live هم قابل مشاهده هستند. با مراجعه به این بخش لیستی از ویدیوهای زنده فعال در همان زمان نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید نسبت به مشاهده آن‌ها اقدام کنید. اینستاگرام این قابلیت را ارائه کرده که در عین اشتراک گذاری ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام، سایر کاربرانی که در حال مشاهده آن ویدیو لایو هستند نسبت به ثبت کامنت یا لاک کردن بدون محدودیت اقدام کنند. البته فردی که نسبت به ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام اقدام کرده می‌توانید بخش کامنت‌های آن را غیر فعال کند.

ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

آموزش اشتراک گذاری ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

استفاده از قابلیت اشتراک گذاری ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام به سادگی امکانپذیر است. بدین منظور باید حتما یک استوری فعال داشته باشید. سپس به بخش ضبط ویدیو از طریق دوربین دستگاه مراجعه کنید و گزینه Start Live Photo را لمس نمایید. با انجام این عمل ویدیوی زنده شما فعال می‌شود و فالوورهایتان قادر به مشاهده آن خواهند بود.

ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

آموزش ویدئویی ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی قابلیت ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام پرداختیم و نحوه انجام این عمل را هم به شما عزیزان آموزش دادیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

منبع instagram
برچسب‌ها: sardabir آمورش پخش زنده ویدیویی در استوری اینستاگرام آموزش story اینستاگرام آموزش ارسال ویدیو زنده اینستاگرام ارسال Live Video در اینستاگرام استوریز ارسال ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام استوری گذاشتن در اینستاگرام اشتراک گذاری ویدیو زنده (Live Video) در استوریز اینستاگرام اشتراک گذاری ویدیو زنده اینستاگرام اضافه شدن پخش زنده به نسخه جدید اینستاگرام اضافه شدن قابلیت پخش زنده ویدیو اینستاگرام قابلیت پخش زنده ویدیویی را معرفی کرد پخش زنده اینستاگرام پخش زنده به اینستاگرام اضافه شد پخش زنده تصاویر پخش زنده تصاویر در اینستاگرام پخش زنده ویدیویی اینستاگرام پخش ویدئوی زنده با اینستاگرام دانلود اینستا استوری فیلم زنده اینستاگرام قابليت جديد اينستاگرام story قابلیت پخش زنده ویدیویی اینستاگرام قابلیت لایو استوری در اینستاگرام قابلیت های جدید اینستاگرام گذاشتن چند عکس در استوری اینستاگرام گذاشتن عکس در استوری اینستاگرام لایو استوری لایو استوری اینستاگرام لایو استوری در دسترس عموم قرار گرفت لایو ویدیو اینستاگرام ویدیو زنده اینستاگرام ویدیو زنده اینستاگرام چیست

خبرنامه

نظرات کاربران (48)

ارسال نظر

    سلام/در انتها که میخوام ویدیو لایوم را در استوری بذارم گزینه ای بهم نمبده.
    end میاد و من نمیتونم بذارمش تو استوری

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک