تعمیرات اپل

اگر شما هم برای ورود به اکانت دوم خود در بازی کلش اف کلنز دچار مشکل شده‌اید، نگران نباشید و این مقاله اختصاصی را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز

با آپدیت هایی جدیدی که برای گوگل پلی استور (Google Play Store) محدودیت‌های خاصی ارائه شده است که گاها مشکلات خاصی را برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی ایجاد می‌کند. یکی از این مشکلات مربوط به عدم موفقیت در ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز می‌شود. به بیان دیگر اگر در گوشی خود به طور همزمان از چند اکانت کلش استفاده می‌کنید، ممکن است با آپدیت گوگل پلی استور به مشکل ورود به اکانت دوم برخورد داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز

اگر با مشکل ورود به اکانت دوم، سوم و غیره خود در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) مواجه شده‌اید، مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا مشکل شما برطرف شود:

 • وارد منوی تنظیمات یا همان Settings دستگاه اندرویدی شوید.
 • گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید.
 • گزینه Google Play Store را انتخاب کنید. اگر این گزینه را نیافتید باید در تب بالای صفحه به بخش All مراجعه کنید.
 • گزینه Uninstall Updates را انتخاب کنید و این پروسه را تایید نمایید.
 • سپس دکمه بازگشت به عقب (Back) گوشی خود را لمس کنید.
 • این بار در لیست موجود، گزینه Google Play Services را انتخاب کنید.
 • در صورت امکان گزینه Uninstall Updates را انتخاب و این پروسه را تایید نمایید.
 • سپس دکمه بازگشت به عقب (Back) گوشی خود را لمس کنید.
 • این بار در لیست موجود، گزینه Google Play Games را انتخاب کنید.
 • گزینه Uninstall Updates را انتخاب کنید و این پروسه را تایید نمایید.

مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش

به این صورت احتمالا مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) رفع می‌شود. بنابراین امکان انجام این کار را بررسی کنید. همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی این قسمت به سایتی مراجعه کنید که تمام نسخه‌های قدیمی گوگل پلی گیمز در آن ضمیمه شده‌اند. می‌توانید از این منبع هم به منظور دانلود نسخه‌های قدیمی‌تر گوگل پلی گیمز استفاده نمایید.

اگر با طی کردن مراحل فوق باز هم مشکلتان باقی ماند، مراحل زیر را برای رفع آن طی کنید:

 • برنامه Play Games را در دستگاه اندرویدی خود اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را انتخاب کنید.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Delete Play Games profile را انتخاب کنید و پروفایل خود را حذف نمایید.
 • بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
 • آیکون چرخ دنده را از لبه سمت راست صفحه انتخاب کنید.
 • گزینه Connect را انتخاب کنید و یک آیدی پلی گیم (Play Games ID) جدید بسازید.

اگر با طی کردن مراحل فوق همچنان مشکلتان پابرجا باقی ماند، حتما با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیقی بخواهید. کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک در صورت نیاز به طور مرحله به مرحله و دقیق شما را برای حل مشکل ایجاد شده راهنمایی می‌کنند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز آموزش حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز آموزش رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی Clash of Clans آموزش رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز استفاده از چند اکانت در بازی کلش اموزش رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز چگونگی حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی Clash of Clans حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز راهنمای حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز راهنمای حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز راهنمای رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز راهنمای رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی Clash of Clans رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز روش حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز روش حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز روش رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز روش رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز شیوه حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز شیوه حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز شیوه رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز شیوه رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز نحوه حل مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز نحوه حل مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز نحوه رفع مشکل استفاده از چند اکانت در بازی کلش اف کلنز نحوه رفع مشکل ورود به اکانت دوم بازی کلش اف کلنز

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر