تعمیرات اپل

اگر تمایل دارید که نام خود در بازی کلش رویال (Clash Royale) را تغییر دهید، این مقاله هر آنچه باید در رابطه با این امر بدانید را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه تغییر نام کلش رویال حتی برای بار دوم و سوم بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر نام کلش رویال (Clash Royale)

بازی کلش رویال هم از جمله بازی های اعتیاد آوری است که توسط شرکت سوپرسل طراحی و منتشر شده، بنابراین بسیاری از قوانین آن شبیه به قوانین بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هستند. قانون تغییر نام کلش رویال هم از ای موضوع مستثنا نیست! بنابراین در حالت عادی هر گیمر بازی کلش رویال می‌تواند یک بار نام اکانت خود را تغییر دهد.

اما این مسئله به آن معنا نیست که اگر یک بار نام اکانت خود را تغییر دادید، دیگر هیچ راهی برای تغییر مجدد نام شما در این بازی وجود نداشته باشد. در این مقاله قصد داریم به آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم و غیره اشاره کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم

تغییر نام کلش رویال برای بار اول

اگر تا پیش از این از قابلیت تغییر نام کلش رویال (Clash Royale) استفاده نکرده‌اید، می‌توانید بدون هیچ دردسر و مشکلی نام خود را در این بازی تغییر دهید. البته در نظر داشته باشید که تغییر نام با استفاده از این روش فقط یک بار در کلش رویال قابل انجام است. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • بازی کلش رویال (Clash Royale) را در گوشی یا تبلت خود اجرا کنید.
 • آیکون چرخ دنده را لمس نمایید.
 • گزینه Change Name را انتخاب کنید.
 • در پنجره پاپ آپ نمایش داده شده، نام جدید مورد نظرتان را وارد کنید.
 • گزینه Continue را لمس کنید.

آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم

به همین سادگی نام شما در کلش رویال قابل تغییر است. اما بعد از اینکه از این قابلیت یک بار استفاده شد، دیگر گزینه Change Name در منوی تنظیمات غیر فعال و غیرقابل استفاده می‌شود.

تغییر نام کلش رویال برای بار دوم و سوم

اما اگر قبل از این از قابلیت تغییر نام کلش رویال (Change Name) استفاده کرده‌اید و باز هم می‌خواهید نام خود را برای چندمین بار تغییر دهید، باید با سوپرسل وارد مذاکره شوید. ضمنا برای انجام این کار باید به نکات بسیار دقیق و مهمی دقت داشته باشید که عدم توجه به آن‌ها ممکن است منجر شود سوپرسل تغییر نام را برایتان انجام ندهید. توصیه می‌کنیم که اگر برای ارتباط برقرار کردن با سوپرسل و مکاتبه به زبان انگلیسی مشکل دارید، حتما با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهند.

آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم

سوپرسل قوانینی دارد و به موجب این قوانین فقط در برخی شرایط خاص امکان تغییر نام کلش رویال برای بار دوم، سوم و غیره را فراهم می‌کند. سوپرسل به صورت رسمی اشاره داشته که فقط تحت دو مورد زیر نام اکانت افراد را برای بار دوم و سوم تغییر می‌دهد:

 • اگر نام اکانت فرد شامل نام و نام خانوادگی وی شود.
 • اگر بنا به هر دلیل نام اکانت فرد توهین آمیز باشد.

بنابراین اگر شما در نام اکانت کلش رویال خود از نام و نام خانوادگی خود استفاده کرده باشید، شانس اینکه تغییر نام بار دیگر از سوی سوپرسل انجام شود بسیار بالاست. شما باید در متن درخواست خود به گونه‌ای صحبت کنید که سوپرسل تحت تاثیر قرار بگیرد و حداقل تصور کند که یکی از دو شرایط فوق در نام شما وجود دارد. در عکس زیر دو نمونه از پیام هایی که می‌توانید بدین منظور از آن‌ها استفاده کنید ضمیمه شده‌اند. در پیام سمت چپ اشاره شده که از استفاده نام و نام خانوادگی در نام اکانت کلش رویال خود رنج می‌برید و در پیام سمت راست گفته شده که از استفاده یک نام توهین آمیز و تمسخر آمیز رنج می‌برید و قصد تغییر آن را دارید. دقت داشته باشید که عبارت اولی که زیر آن خط کشیده شده نام فعلی اکانت شماست و عبارت دومی که زیر آن خط کشیده شده نامی است که تمایل دارید برای اکانت شما در نظر گرفته شود.

آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم

یکی از ترفندهایی که در برخی شرایط تغییر نام کلش رویال برای بار دوم و سوم جواب می‌دهد این است که به سوپرسل بگویید نام شما بنا به هر دلیل توسط سایر افراد مورد تمسخر قرار می‌گیرد! در این شرایط هم ممکن است سوپرسل قانع شده و اقدام به تغییر نام اکانت شما بکند. اما چگونه با سوپرسل ارتباط برقرار کنیم و درخواست تغییر نام کلش رویال را ارائه کنیم؟

نحوه ارسال درخواست تغییر نام کلش رویال برای بار دوم و سوم

به منظور ارسال تغییر نام کلش رویال کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • بازی کلش رویال (Clash Royale) را در دستگاه خود اجرا کنید.
 • آیکون چرخ دنده را لمس کنید.
 • گزینه Help and Support را انتخاب کنید.
 • گزینه My Account را لمس کنید.
 • گزینه I can’t change my name را انتخاب کنید.
 • در نوار زیر صفحه، گزینه No را لمس کنید. به محض لمس این گزینه عبارت Contact Us در این قسمت از صفحه نمایان می‌شود.
 • عبارت Contact Us را لمس کنید.

آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم

حال می‌توانید متن پیام مورد نظرتان را وارد و از سوپرسل بخواهید که نام اکانت کلش رویال (Clash Royale) شما را تغییر دهد. باز هم تاکید می‌کنیم که حتما برای افزایش شانس موفقیت خود در این پروسه با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید یا از طریق بخش نظرات همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر نام کلش رویال برای بار اول، دوم و سوم پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع clashroyalearena
برچسب‌ها: آموزش ارسال درخواست تغییر نام کلش رویال آموزش تغییر نام اکانت کلش رویال آموزش تغییر نام کلش رویال آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار دوم آموزش تغییر نام کلش رویال برای بار سوم آموزش درخواست تغییر نام کلش رویال ارسال درخواست تغییر نام کلش رویال تغییر نام اکانت کلش رویال تغییر نام کلش رویال تغییر نام کلش رویال برای بار دوم تغییر نام کلش رویال برای بار سوم چگونگی تغییر نام کلش رویال درخواست تغییر نام کلش رویال راهنمای تغییر نام اکانت کلش رویال راهنمای درخواست تغییر نام کلش رویال روش ارسال درخواست تغییر نام کلش رویال روش تغییر نام اکانت کلش رویال روش تغییر نام کلش رویال روش تغییر نام کلش رویال برای بار دوم روش تغییر نام کلش رویال برای بار سوم روش درخواست تغییر نام کلش رویال شیوه ارسال درخواست تغییر نام کلش رویال نحوه تغییر نام کلش رویال برای بار سوم نحوه درخواست تغییر نام کلش رویالشیوه درخواست تغییر نام کلش رویال

نظرات کاربران (3)

ارسال نظر

  باسلام.اسم خود کلن و میشه تغییر داد?!

  سلام میگم اکانت من دست شخصی بوده که اسم اکانتو عوض کرده هر پیامی که میدم سوپر سل جواب نمیده چی کار کنم.

  سلام خسته نباشید من میخواستم اسم اکانت رو عوض کنم ولی اشتباهی yes رو زدم الان چیکار کنم؟