یکی از قابلیت های جالب دیگری که موبوگرام ارائه می‌کند، مربوط به امکان تغییر دادن فونت می‌شود که متاسفانه انجام این کار در نسخه رسمی تلگرام امکانپذیر نیست. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر فونت در موبوگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر فونت در موبوگرام

نسخه رسمی یا اصلی برنامه تلگرام از قابلیت تغییر دادن فونت پشتیبانی نمی‌کند، بلکه فقط این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا اندازه فونت پیام های ارسال و دریافتی را کوچک یا بزرگ کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار می‌توانید از مقاله آموزش تغییر اندازه فونت در تلگرام – Font Sizeاستفاده کنید. اما برخلاف تلگرام، برنامه موبوگرام از قابلیت تغییر فونت پشتیبانی می‌کند.

هنگامی که در موبوگرام فونت برنامه را تغییر دهید، تمام گزینه‌ها و پیام‌ها و غیره به طور یکپارچه از فونت انتخابی شما بهره‌مند می‌شوند. بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر فونت در موبوگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه تغییر دادن فونت در موبوگرام

به منظور تغییر دادن فونت برنامه موبوگرام کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • برنامه موبوگرام را اجر کنید.
  • آیکون سه خط موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی برنامه نمایان شود.
  • گزینه تنظیمات موبو را انتخاب کنید.
  • گزینه تنظیمات ظاهری را انتخاب کنید.
  • گزینه فونت را لمس نمایید.
  • هر یک از فونت های مد نظرتان را از لیست انتخاب کنید.
  • در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه باشه را انتخاب کنید. در این شرایط برنامه موبوگرام بسته می‌شود و پس از چند ثانیه به طور اتوماتیک ریستارت خواهد شد.

پس از ریستارت یا راه اندازی مجدد برنامه، می‌بینید که فونت آن در تمام بخش ها به طور یکپارچه تغییر داده شده است. بنابراین به همین راحتی در موبوگرام قادر به تغییر دادن نوع فونت خواهید بود.

آموزش ویدئویی تغییر فونت در موبوگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر فونت در موبوگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

خبرنامه

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    با سلام و درود خسته نباشید. راستش من هر وقت در موبوگرام فونت رو عوض میکنم فرداش دوباره بر میگرده به فونت دستگاه ..چرا؟