تعمیرات اپل

موبوگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا در زمان ضبط ویس (Voice) یا پیام صوتی، صدای خود را تغییر دهند. انجام این کار به سادگی امکانپذیر است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر صدا در موبوگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر دادن صدا در موبوگرام

یکی دیگر از ویژگی‌ها یا قابلیت‌های کاربردی و جالب موبوگرام مربوط به امکان تغییر صدا می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از موبوگرام در حین ارسال ویس (Voice) یا همان پیام صوتی نسبت به تغییر صدای خود وارد عمل شوید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه تغییر صدا در موبوگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه تغییر صدا در موبوگرام

به منظور تغییر صدای خود در برنامه موبوگرام، ابتدا باید از فعال بودن این ویژگی از منوی تنظیمات اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را نمایید:

 • برنامه موبوگرام را اجر کنید.
 • آیکون سه خط موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی برنامه نمایان شود.
 • گزینه تنظیمات موبو را انتخاب کنید.
 • گزینه تنظیمات گفتگوها را انتخاب کنید.
 • اسلایدر موجود در کنار گزینه تغییر صدا را لمس کنید تا فعال شود.

حال که قابلیت مورد نظر در برنامه موبوگرام فعال شده است، می‌توانید صدای خود را برای ضبط پیام صوتی یا اصطلاحا ویس تغییر دهید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد پنجره گفتگویی شوید که تمایل دارید در آن یک ویس ارسال کنید.
 • یک بار آیکون “میکروفون” را به صورت ضربه‌ای لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که یک منو به صورت کشویی نمایان می‌شود.
 • ابتدا توصیه می‌کنیم که گزینه تاییدیه قبل از ارسال پیام صوتی را فعال کنید تا قبل از ارسال هر پیام صوتی قادر به گوش دادن و بررسی آن باشید.
 • از بخش فوقانی و با استفاده از گزینه‌های موجود هم می‌توانید صدای خود را تغییر دهید. به عنوان مثال می‌توانید صدای رباتیک، آدم فضایی یا خشن را انتخاب کنید یا سرعت صدا را تغییر دهید. همچنین با استفاده از گزینه زیر و بم می‌توانید صدای خود را نازک یا بم کنید.
 • پس از اعمال تغییرات مورد نظرتان، گزینه بستن را لمس کنید.
 • حال انگشت خود را بر روی آیکون “میکروفون” قرار دهید و ضمن اینکه آن را نگه داشته‌اید، پیام صوتی مد نظرتان را بیان کنید.

به همین سادگی در برنامه موبوگرام قادر به تغییر صدا خواهید بود.

آموزش ویدئویی تغییر صدا در موبوگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر صدا در موبوگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

خبرنامه

قطعات موبایل

قطعات صدرصد اورجینال موبایل را آنلاین خرید کنید.

فروشگاه قطعات قطعات

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

  من موبوگرام را روی تبلتم نصب میکنم ام بعد از نصب و وارد کردن گد و ورود به برنامه …موبوگرام به صورت خودکار بسته و ایکون برنامه حدف میشود…چرا؟
  برنامه تلگارم هم روی تبلنم دارم.
  لطفا راهنمایی کنید