تعمیرات اپل

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) قابلیتی تحت عنوان انتقام گیری یا Revenge وجود دارد که پاسخی در قبال حملات دشمنان محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans)

در بازی کلش اف کلنز قابلیتی تحت عنوان Revenge یا انتقال گیری ارائه شده که با استفاده از آن می‌توانید به دهکده هایی که به شما اتک داده‌اند حمله کنید و اصطلاحا از آن‌ها انتقال بگیرید. اما چگونه می‌توانیم از این قابلیت استفاده کنیم؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans)

به منظور انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را اجرا کنید.
  • از گوشه سمت چپ و بالای صفحه، آیکون پاکت نامه را انتخاب کنید.
  • در تب Defense Log لیست اتک های دریافت شده نمایان می‌شود. گزینه Revenge را از کنار نام هر یک از موارد مد نظرتان انتخاب کنید.
  • سربازهایتان را پیاده و پروسه اتک را انجام دهید.

انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز

به همین سادگی می‌توانید از دهکده هایی که به شما اتک داده‌اند انتقام گیری نمایید. در رابطه با انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز به موارد زیر توجه کنید:

  • زدن دکمه Revenge به معنای شروع نبرد نیست! شما با زدن این دکمه فقط به مپ دشمن هدایت می‌شوید و می‌توانید با انتخاب گزینه End Battle بدون هیچ مشکلی از آن خارج شوید.
  • انتقال گرفتن یا Revenge در بازی کلش اف کلنز هیچ لوت بیشتری را به عنوان بوناس (Bonus) یا پاداش برایتان به همراه نخواهد داشت.
  • برای هر اتک دریافتی می‌توانید فقط یک بار شانس انتقال یا Revenge را امتحان کنید.
  • در برخی شرایط با زدن دکمه Revenge ارور قرمز رنگی نمایان می‌شود. این ارور به آن معناست که به دلیل آنلاین بودن صاحب اکانت یا فعال بودن شیلد (Shield) دهکده او، فعلا قادر به حمله و انتقال نخواهید بود.
  • در کنار برخی از اتک ها، گزینه Revenge وجود ندارد. این موضوع به آن معناست که شما ابتدا به آن بیس حمله کرده بودید و حمله فرد مقابل یک انتقام یا Revenge بوده است.

انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش انتقام گیری یا Revenge در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: Revenge در بازی Clash of Clans Revenge در بازی کلش Revenge در بازی کلش اف کلنز آموزش Revenge در بازی کلش آموزش Revenge در بازی کلش اف کلنز آموزش انتقام گرفتن در بازی Clash of Clans آموزش انتقام گرفتن در بازی کلش آموزش انتقام گرفتن در بازی کلش اف کلنز آموزش انتقام گیری در بازی Clash of Clans آموزش انتقام گیری در بازی کلش آموزش انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز انتقام گرفتن در بازی Clash of Clans انتقام گرفتن در بازی کلش انتقام گرفتن در بازی کلش اف کلنز انتقام گیری در بازی Clash of Clans انتقام گیری در بازی کلش انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز راهنمای Revenge در بازی کلش اف کلنز راهنمای انتقام گرفتن در بازی کلش راهنمای انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز روش Revenge در بازی کلش اف کلنز روش انتقام گرفتن در بازی Clash of Clans روش انتقام گرفتن در بازی کلش روش انتقام گرفتن در بازی کلش اف کلنز روش انتقام گیری در بازی Clash of Clans روش انتقام گیری در بازی کلش روش انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز شیوه Revenge در بازی کلش شیوه Revenge در بازی کلش اف کلنز شیوه انتقام گرفتن در بازی Clash of Clans شیوه انتقام گرفتن در بازی کلش شیوه انتقام گرفتن در بازی کلش اف کلنز شیوه انتقام گیری در بازی Clash of Clans شیوه انتقام گیری در بازی کلش شیوه انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز مزیت Revenge در بازی کلش مزیت Revenge در بازی کلش اف کلنز نحوه Revenge در بازی کلش نحوه Revenge در بازی کلش اف کلنز نحوه انتقام گرفتن در بازی Clash of Clans نحوه انتقام گرفتن در بازی کلش نحوه انتقام گرفتن در بازی کلش اف کلنز نحوه انتقام گیری در بازی Clash of Clans نحوه انتقام گیری در بازی کلش اف کلنز نوه انتقام گیری در بازی کلش

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر