تعمیرات اپل

امروزه بیشتر افرادی که در اطراف ما هستند از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند و نداشتن پیام‌ رسان‌های ارتباط جمعی یک عضو جدا نشدنی از تمام تلفن‌های همراه شده است. به همین دلیل پیام رسان‌های زیادی در راستای این موضوع طراحی و ساخته شده‌اند. پیام رسان تلگرام یکی از پیشرفته‌ترین این نرم‌افزارها می‌باشد که به لطف متن‌باز بودن و بالا بودن قابلیت‌های آن در حال حاضر به محبوب‌ترین پیام رسان تبدیل شده است که قابلیت استفاده، ارسال استیکر و همچنین ساخت استیکر شخصی خودتان را دارد.

تلگرام قابلیت‌های زیادی از جمله استفاده و ساخت استیکر، ربات، کانال، گروه و غیره در اختیار کاربران گذاشته است. ما در این مقاله سعی داریم روش‌های ساخت استیکر تلگرام را برای شما آموزش دهیم، با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آمورش ساخت استیکر تلگرام:

1- ابتدا از طریق دستور [email protected] در تلگرام یا ورود به لینک زیر در مرورگر سیستم خود وارد صفحه‌‌ی مخصوص ساخت استیکر شوید:

StickersBot

2- سپس روی گزینه‌ی Start کلیک کرده تا ربات استیکرساز روی تلگرام شما شروع به کار کند.

3- سپس دستور newpack/ را انتخاب کرده یا به صورت دستی وارد نمایید:

در این مرحله با پیغام زیر رو به رو می‌شوید:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

4- در این مرحله از شما اسمی درخواست می‌کند برای نامگذاری پک استیکرتان که اسم دلخواهتان را انتخاب کنید و ارسال کنید. بعد از ارسال اسم انتخابی برای پک استیکرتان با پیام زیر رو به رو می‌شوید:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

5- در این مرحله از شما عکسی که می‌خواهید تبدیل به استیکر شود را درخواست می‌کند، عکس مورد نظرتان را در داخل ربات ارسال کنید. فقط در نظر داشته باشید که فرمت ­عکس ارسالی باید PNG و ابعاد آن 512*512 که سایز پیشنهادی خود ربات است، باشد.

این نکته را هم در نظر بگیرید که عکس ارسالی را باید از طریق قسمت file ارسال کنید و تیک گزینه‌ی Compress image را بردارید.

 بعد از ارسال عکس مورد نظر با پیام زیر مواجه می‌شوید:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

6- حالا شما باید یک اموجی متناسب با عکستان را ارسال نمایید. مثلا اگر عکس مضمون غم انگیزی دارد از اموجی ناراحت یا همون sad استفاده نمایید و بعد از ارسال اموجی با پیام زیر رو به رو می‌شوید:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

7- در اینجا به شما می‌گوید اگر می‌خواهید استیکر بیشتری به پک استیکرتان اضافه کنید، مراحل 5 و 6 را برای ارسال و ساخت استیکر جدید تکرار نمایید و اگر قصد نهایی کردن مراحل ساخت و ایجاد پک استیکرتان را دارید دستور publish/ را انتخاب یا تایپ کنید.

سپس پس از انتخاب یا تایپ publish/ با پیام زیر ر به رو خواهید شد:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

8- در این مرحله مجددا از شما درخواست اسم دلخواه پک استیکرتان رو می‌کند که پس از وارد کردن آن با پیام زیر رو به رو خواهید شد:

آمورش ساخت استیکر تلگرام

لینکی که در متن ارسالی برای شما ارسال شده است، لینک دانلود استیکر ساخته شده توسط شما می‌باشد که می‌توانید آن‌ را برای دوستان و یا اشخاص مورد نظر خود ارسال نمایید که آن را دانلود و استفاده نمایند.

تلگرام مسنجری با قابلیت‌های زیادی است که در حال حاضر محبوبیت زیادی را در بین کاربران تلفن‌های همراه پیدا کرده است که به مرور قابلیت‌‌های آن در حال افزایش است که با استفاده از قابلیت‌هایی که در اختیار کاربران می‌گذارد می‌توان از لذت بیشتری در حین استفاده از آن بهره برد.

تعمیرات موبایل

منبع mobilekomak

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر