لیبریشن کیت آیفون ۵s اپل (iPhone 5s Liberation Kit)

لیبریشن کیت آیفون ۵s اپل (iPhone 5s Liberation Kit)

لیبریشن کیت آیفون 5s اپل شامل دو پیچ چهار سوی فیلیپس مناسب برای جایگزین کردن با پیچ های اصلی و پنج سوی لبه زیرین قاب این گوشی و همچنین دو پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن هر دو نوع پی مذکور می‌شود.

اطلاعات و جزئیات محصول

توضیحات

اپل در لبه زیرین قاب آیفون هایش دو پیچ اختصاصی و پنج سو را نصب کرده که اصطلاحا به آن ها پیچ های پنتالوب گفته می‌شود. این دو پیچ باید با استفاده از پیچ گوشتی خاصی باز شوند، به همین دلیل خیلی از تعمیرکاران ترجیحا این دو پیچ را با پیچ های چهار سوی معمولی جایگزین می‌کنند تا در آینده برای باز کردن آن ها نیازی به استفاده از پیچ گوشتی اختصاصی نباشد. با خرید لیبریشن کیت آیفون ۵s می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.
لیبریشن کیت آیفون ۵s اپل شامل دو عدد پیچ چهار سوی فیلیپس می‌شود که قابلیت جایگزین شدن با پیچ های اصلی و پنج سوی لبه زیرین قاب این گوشی را دارند. همچنین در این پکیج دو پیچ گوشتی قرار داده شده‌اند که یکی از آن ها پیچ گوشتی پنتالوب بوده و پیچ گوشتی دیگر از نوع فیلیپس است. بنابراین با این پکیج خیلی راحت قادر به تعویض پیچ های لبه زیرین قاب آیفون ۵s و جایگزین کردن آن ها با پیچ های فیلیپس چهارسو خواهید بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )

توضیحات تکمیلی

سازگاری

آیفون 5s

گارانتی

اصالت قطعه

نوع قطعات

اپل در لبه زیرین قاب آیفون هایش دو پیچ اختصاصی و پنج سو را نصب کرده که اصطلاحا به آن ها پیچ های پنتالوب گفته می‌شود. این دو پیچ باید با استفاده از پیچ گوشتی خاصی باز شوند، به همین دلیل خیلی از تعمیرکاران ترجیحا این دو پیچ را با پیچ های چهار سوی معمولی جایگزین می‌کنند تا در آینده برای باز کردن آن ها نیازی به استفاده از پیچ گوشتی اختصاصی نباشد. با خرید لیبریشن کیت آیفون 5s می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.
لیبریشن کیت آیفون 5s اپل شامل دو عدد پیچ چهار سوی فیلیپس می‌شود که قابلیت جایگزین شدن با پیچ های اصلی و پنج سوی لبه زیرین قاب این گوشی را دارند. همچنین در این پکیج دو پیچ گوشتی قرار داده شده‌اند که یکی از آن ها پیچ گوشتی پنتالوب بوده و پیچ گوشتی دیگر از نوع فیلیپس است. بنابراین با این پکیج خیلی راحت قادر به تعویض پیچ های لبه زیرین قاب آیفون 5s و جایگزین کردن آن ها با پیچ های فیلیپس چهارسو خواهید بود.

آیفون 5s

اصالت قطعه

سازگار (قابل استفاده) در مدل‌های زیر

16 GB 32 GB 64 GB

خریداران، محصولات زیر را هم خریده اند.