با پنل اس ام اس سحر هدفمند تبلیغات کنید!

سامانه پیامک سحر

تجربه نشان داده تبلیغات از طریق پیام کوتاه یا اس ام اس یکی از موثرترین و بهترین روش‌های تبلیغات هدفمند است. با سامانه پیام کوتاه سحر و پنل اس ام اس اختصاصی این شرکت می‌توانید هدفمندتر از گذشته تبلیغات کنید و سرمایه‌گذاری بهتری روی تبلیغات داشته باشید. با موبایل کمک همراه شوید.

پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی چیست؟

پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی اکوسیستمی است که به شما این امکان را می‌دهد تا پیامک های تبلیغاتی انبوه برای افرادی ارسال کنید و بدین ترتیب آن ها را با خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌کنید آشنا سازید. این روش بسیار شبیه به روش های ارسال ایمیل های تبلیغاتی یا بهتر بگوییم ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) به نظر می‌رسد. زمانی که شما یک پنل ارسال اس ام اس حرفه‌ای در اختیار داشته باشید، می‌توانید به ارسال پیامک تبلیغاتی به تعداد انبوه بپردازید و بدین صورت کسب و کار یا خدمات خویش را از طریق پیام کوتاه یا همان SMS به دیگران معرفی کنید.
پس پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی یک پنل حرفه‌ای است که تنظیمات و آیتم های لازم برای مدیریت پیام های تبلیغاتی مورد نظرتان و روند ارسال این پیامک ها را امکانپذیر می‌کند. یک پنل ارسال اس ام اس حتما باید بانک اطلاعاتی به روزی داشته باشد و اطلاعات خوبی را در اختیار کاربر قرار دهد که برای هدفمندتر کردن تبلیغات وی موثر واقع شوند. این مسئله دقیقا موضوعی است که سامانه پیام کوتاه سحر توجه ویژه‌ای به آن داشته و به بهترین شکل ممکن آن را ارائه خواهد کرد. با سامانه پیام کوتاه سحر می‌توانید به یک پنل ارسال اس ام اس حرفه‌ای، به روز و جامع دسترسی یابید و حتی کوچک ترین هزینه هایی که برای ارسال پیامک های تبلیغاتی صرف می‌کنید را هم هدفمند سازید.

پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی سحر

معرفی انواع روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق سامانه پیام کوتاه سحر

همانطور که اشاره داشتیم با سامانه پیام کوتاه سحر به یک پنل ارسال اس ام اس حرفه‌ای و پیشرفته دسترسی پیدا می‌کنید. ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق این پنل به شیوه های مختلفی امکانپذیر خواهد بود که در ادامه بیشتر در مورد این شیوه ها صحبت می‌کنیم:

• ارسال پیامک تکی: در این روش ارسال پیامک، شما پیامک مورد نظرتان را برای یک شماره خاص که مورد نظرتان باشد ارسال می‌کنید. با استفاده از این گزینه در پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود می‌توانید کیفیت سامانه پیام کوتاه سحر را بررسی کرده و از صحت دقیق عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.

• ارسال پیامک با شماره های ناشناس: با سامانه پیام کوتاه سحر می‌توانید پیامک های تبلیغاتی خود را با شماره های ناشناس و مجازی برای دیگر کاربران ارسال نمایید. این روش در برخی شرایط می‌تواند سیاست مطلوبی برای تبلیغات پیشرفته و بالقوه باشد.

• ارسال پیامک گروهی: در این روش شما می‌توانید مجموعه‌ای از شماره تلفن های خاص مورد نظرتان را در پنل ارسال اس ام اس حرفه‌ای سامانه پیام کوتاه سحر کپی کرده و ارسال پیامک های تبلیغاتی را به طور خودکار انجام دهید. این روش یکی از بهترین و پرکاربردترین روش های ارسال پیامک های تبلیغاتی محسوب می‌شود و عموما بازده بسیار مطلوبی خواهد داشت. شما می‌توانید با دسترسی به شماره تماس مشتریان خود، پیشنهادهای ویژه و غیره مورد نظرتان را از طریق پیامک برایشان ارسال کنید.

• زمانبندی ارسال پیامک: پنل ارسال اس ام اس سامانه پیام کوتاه سحر این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که برای ارسال پیامک های تبلیغاتی مورد نظرتان زمانبندی داشته باشید و بهترین موقعیت و تایم را برای ارسال این پیامک ها در نظر بگیرید. تمام حالت های مختلف ارسال پیامک های تبلیغاتی در سامانه پیام کوتاه سحر دارای قابلیت زمانبندی ارسال هستند.

• ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت: یکی دیگر از سرویس های پنل اس ام اس سحر مربوط به امکان تفکیک گیرنده پیامک ها بر اساس سن و جنسیت می‌شود. برای مثال تصور کنید شما محصول یا خدماتی را به فروش می‌رسانید که فقط توسط بانوان قابل استفاده است. در این شرایط با ورود به پنل ارسال اس ام اس خود می‌توانید تنظیمات ارسال پیامک تبلیغاتی را به گونه‌ای بهینه‌سازی کنید که پیامک های سامانه پیام کوتاه سحر فقط برای بانوان ارسال شود. به همین شیوه امکان تفکیک دریافت کنندگان پیامک با تعیین سن هم وجود دارد.

• ارسال پیامک با مشخص کردن کد پستی: سامانه پیام کوتاه سحر و پنل ارسال اس ام اس حرفه‌ای آن به شما این امکان را می‌دهند تا با وارد کردن چهار رقم سمت چپ کد پستی کاربران، منطقه‌ای که برای تبلیغات مورد نظرتان است را مشخص و ارسال پیامک های تبلیغاتی را به ساکنین آن منطقه بست دهید! برای مثال اگر چهار رقم نخست کد پستی خیابان X اعداد 1234 باشند، شما با مشخص کردن این اعداد در پنل ارسال اس ام اس سامانه پیام کوتاه سحر می‌توانید پیامک های تبلیغاتی مورد نظرتان را فقط به گیرندگان ساکن در خیابان X محدود نمایید.

• ارسال پیامک با مشخص کردن شهر و استان: از دیگر قابلیت های جالبی که سامانه پیام کوتاه سحر و پنل ارسال اس ام اس آن در اختیارتان قرار می‌دهد مربوط به امکان ارسال پیامک با مشخص کردن شهر و استان های خاص می‌شود. برای مثال شما می‌توانید استان گیلان و شهر رشت را به عنوان منطقه هدف خود برای تبلیغات انتخاب کنید و بدین ترتیب بستری فراهم آورید که ارسال پیامک های تبلیغاتی مورد نظرتان فقط برای کاربران این منطقه انجام گیرد.

• ارسال پیامک با تعیین پیش شماره: با تعیین پیش شماره هم می‌توانید در پنل ارسال اس ام اس سامانه پیام کوتاه سحر نسبت به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی وارد عمل شوید. کافیست پیش شماره مورد نظرتان را در پنل مشخص نمایید و سایر مراحل کار را به پنل حرفه‌ای ارسال پیامک سحر واگذار نمایید.

• ارسال پیامک از روی نقشه: یکی دیگر از قابلیت های خاص و بسیار جالبی که سامانه پیام کوتاه سحر در اختیارتان قرار می‌دهد مربوط به امکان مشخص کردن مناطق خاص بر روی نقشه و ارسال پیامک انبوه خودکار برای ساکنان آن منطقه می‌شود. بدین منظور فقط کافیست منطقه‌ای که قصد دارید پیامک های تبلیغاتی شما توسط ساکنان آن منطقه دریافت شود را مشخص کنید. مشاهده خواهید کرد که ارسال پیامک های تبلیغاتی برای ساکنین آن منطقه انجام خواهد شد.

موارد و قابلیت های ارسال پیامک های تبلیغاتی هدفمند و انبوهی که در بخش فوق به آن ها اشاره کردیم تنها بخشی از خدمات ویژه و امکاناتی است که پنل ارسال اس ام اس سامانه پیام کوتاه سحر در اختیارتان قرار می‌دهد. بنابراین مطمئن باشید با خرید پنل ارسال اس ام اس این سامانه به یکی از جامع ترین و بهترین پنل های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فعلی دسترسی پیدا می‌کنید.

تعریف خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در سامانه پیام کوتاه سحر

یکی از جالب ترین ویژگی های سامانه پیام کوتاه سحر مربوط به هزینه و تعرفه سرویس هایش می‌شود که در مقایسه با سایر سامانه های مشابه به مراتب مقرون به صرفه تر خواهد بود. سرویس های این سامانه با توجه به حجم و میزان استفاده کاربر شامل تخفیف های ویژه‌ای خواهند شد که این تخفیف ها برای آن دسته از افرادی که به دنبال ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه هستند بسیار کاربردی خواهند بود. برای مثال در حجم بالای ارسال پیامک تبلیغاتی که تعداد 500،000 پیامک توسط کاربر خریداری می‌شود، هزینه هر پیامک به چیزی در حدود 9 تومان تقلیل خواهد یافت که مقداری بسیار ناچیز محسوب می‌شود. برای شروع و خرید پنل اس ام اس سحر با تلفن 44209095-021 تماس بگیرید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیرمسعود دواچی
امیرمسعود دواچی
4 سال گذشته

اصلا پیشنهاد نمیکنم ! بی دلیل اکانتتون رو میبندن و بازگشت وجه هم نمیکنن و پشتیبانیشون هم کاملا بی ادبه