آخرین قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال برتر

آخرین قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال برتر

ارزهای دیجیتال در ایران به سرعت مورد اقبال عموم قرار گفتند و با فراهم شدن بسترهای خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر، بسیاری از افرادی که پیشتر در بورس سرمایه گذاری کرده بودند، به سمت سرمایه گذاری در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال متمایل شدند. در ادامه سایتی را به شما معرفی می کنیم که آخرین قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال برتر را به طور لحظه ای در اختیار کاربران قرار می دهد.

سایت مدیاتی با رویکردی متفاوت نسبت به برخی سایتها که با جوسازی نسبت به خرید برخی ارزهای دیجیتال خاص، خریداران را به سمت ارز دیجیتال خاصی هدایت می کنند، از این وادی به دور است و تنها با ارائه آمار و اطلاعات معتبر در خصوص ارزهای دیجیتال قصد کمک به کاربرانی را دارد که تازه وارد دنیای خرید و روش ارزهای دیجیتال شده اند.

 

نمودار قیمت بیت کوین

آخرین قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال برتر

نمودار قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال در تایم فریم ساعتی، روزانه، ماهانه یکی از مواردی است که به بسیاری از حرفه ای های بازار برای تحلیل پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال مختلف کمک می کند. شما می توانید یاد گرفتن علم تکنیکال در معاملات اقتصادی به سادگی با تابلوخوانی ارزهای دیجیتال، مسیر قیمتی آینده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با توجه به اخباری که حول آنها وجود دارد، پیش بینی کنید.

حتماً در جریان قرار دارید که قیمت ارزهای دیجیتال در بازاری تعیین می شود که دامنه نوسان در آن معنا ندارد و به عنوان مثال هر فرد می تواند در یک روز 100 درصد سود یا ضرر کند و شرایط معامله ارزهای دیجیتال مثل بورس ایران نیست که با دامنه نوسان موجب شکل گیری صف خرید و فروش در بازار شود.

شما برای خرید و فروش ارز دیجیتال نیاز به استفاده از یک کیف پول دیجیتالی دارید و یا می توانید از برخی اپلیکیشن های واسط ایرانی یا خارجی در این زمینه استفاده کنید که هم کار کیف پول را برای شما انجام می دهند و هم با توجه به قیمت لحظه ای دلار، کار تبدیل ارز دیجیتال شما به تومان را انجام می دهند.

 

کدام صرافی آنلاین بهتر است؟

صرافی های آنلاین زیادی اکنون در حوزه تبدیل ارز دیجیتال به تومان و بالعکس مشغول فعالیت هستند اما به خاطر داشته باشید سرمایه خود را به هر اپلیکیشنی واریز نکنید و ابتدا از اعتبار آن مجموعه اطلاعات کامل به دست آورید و سپس برای واریز پول به حساب آنها اقدام کنید. از جمله صرای های آنلاین معتبر خارجی می توان به کوین بیس و بایننس اشاره کرد که محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی به دست آورده اند و شما می توانید با استفاده از یک صرافی واقعی و نه آنلاین، ابتدا حساب خود در این رافی های آنلاین را شارژ کنید و مستقیماً به خرید و فروش بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری بپردازید و هر گاه نیاز به تبدیل موجودی خود به تومان داشتید نیز با دریافت یک کد Receive از صرافی ایرانی خود، مبلغ خود را به حساب او واریز کرده و به نرخ روز قیمت دلار، آن را به تومان تبدیل کنید.

اگر به دنبال پیدا کردن معتبرترین سایت در زمینه پوشش اخبار ارزهای دیجیتال و آموزش های لازم برای معامله در این حوزه می گردید، ،ما به شما سایت مدیاتی را پیشنهاد می کنیم.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments