تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

متاسفانه تعویض ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) یکی از رایج ترین و پر هزینه‌ترین تعمیراتی است که در این گوشی انجام می‌شود. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مقدمه

گوشی های موبایل مدرن و امروزی از ظرافت خاصی برخوردار هستند و این مسئله سبب شده تا حساسیت آن ها هم در قبال حوادث مختلف بیشتر شود. برای مثال همانطور که در مقاله تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 با کیفیت و قیمت عالیاشاره کردیم کوچک ترین ضربه‌ای که به گوشی نوت 9 وارد شود می‌تواند به قاب شیشه‌ای آن آسیب برساند و منجر به شکستن این قاب گردد. دقیقا همین حالت برای تاچ ال سی دی گلکسی نوت 9 هم وجود دارد و کوچک ترین ضربه و فشاری که به ال سی دی این گوشی وارد شود می‌تواند منجر به شکستن ال سی دی و از کار افتادن آن گردد. اما همیشه وارد شدن ضربه به گوشی سامسونگ منجر به خراب شدن ال سی دی نخواهد شد!

 

تعویض ال سی دی نوت 9

 

در خیلی از مواقع ممکن است عوامل دیگری مثل آب خوردگی منجر به سوختن تاچ ال سی دی شود. در برخی مواقع هم دیده شده ال سی دی تاچ گوشی های موبایل واقعا بدون هیچ دلیل مشخصی از کار می‌افتند و حتی به طور کامل می‌سوزند! بنابراین از کار افتادن ال سی دی گوشی مطلقا نباید همیشه یک دلیل داشته باشد. اما هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 چقدر است؟ برای انجام این تعمیر باید چه مقدار زمان صرف شود؟ آیا راهی برای جلوگیری از خراب شدن و شکستن ال سی دی نوت 9 وجود دارد؟ در ادامه می‌خواهیم بیشتر در رابطه با این موضوعات صحبت کنیم و سرویس موبایل کمک را به شما عزیزان معرفی نماییم. بنابراین با ما همراه باشید.

چطور از شکستن ال سی دی نوت 9 جلوگیری کنیم؟

مسائل خاصی وجود دارند که با توجه به آن ها می‌توانید از شکستن ال سی دی گلکسی نوت 9 سامسونگ جلوگیری کنید. برای مثال از آنجایی که می‌دانیم در 80 درصد مواقع شکستن ال سی دی گوشی موبایل به دلیل افتادن دستگاه از دست کاربر و برخورد آن با زمین رخ می‌دهد، بنابراین مطمئنا اگر شما همیشه به خوبی از گوشی خودتان مراقبت کنید، ریسک افتادن آن از دست و در نتیجه شکستن ال سی دی را به حداقل می‌رسانید. پس یکی از بهترین روش های موجود برای جلوگیری از شکستن ال سی دی گلکسی Note 9 مربوط به مراقبت کامل از گوشی می‌شود. روش بعدی که می‌توانید از آن استفاده کنید مربوط به گاردهای موبایل می‌شود. گاردهای ژله‌ای و محافظی که برای گوشی موبایل عرضه شده‌اند در شرایط خاص می‌توانند بخشی از نیروی ضربه‌ای وارد بر دستگاه را جذب کنند و از وارد شدن تمام نیرو به ال سی دی و قاب گوشی جلوگیری به عمل آورند و به نوعی مثل یک ناجی عمل نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین برای محافظت از ال سی دی گلکسی نوت 9 توصیه داریم همیشه یک گارد موبایل خوب را به همراه این گوشی بکار ببرید. یک عامل دیگر هم می‌تواند در محافظت از LCD گوشی نوت 9 موثر واقع شود. این عامل مربوط به نصب گلس ال سی دی بر روی نمایشگر خواهد بود. گلس محافظ ال سی دی شاید ساختار ساده‌ای داشته باشد، اما می‌تواند بخشی از ضربه وارد شده به دستگاه را جذب کرده و یکپارچگی ال سی دی گوشی را در شرایطی که به آن ضربه وارد می‌شود حفظ کند. بنابراین نصب گلس محافظ ال سی دی بر روی ال سی دی گلکسی نوت 9 هم می‌تواند از دیگر روش های موثر در جلوگیری از شکستن LCD دستگاه باشد.

شرح تفاوت دو حالت مختلف شکستن ال سی دی گلکسی نوت 9

تاچ ال سی دی نوت 9 سامسونگ به دو شیوه مختلف ممکن است بشکند. حالت اول حالتی است که در آن فقط گلس روی ال سی دی می‌شکند. دقت داشته باشید منظور از گلس ال سی دی لایه شیشه‌ای است که توسط شرکت سازنده روی پنل جلوی گلکسی نوت 9 پرس شده است. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله تعویض گلس یا شیشه شکسته گلکسی نوت ۹ با کمترین هزینه به طور کامل در رابطه با تعویض این گلس صحبت کرده بودیم. این تعمیر فقط زمانی قابل انجام است که شکستگی های روی صفحه نمایش فبلت نوت 9 سطحی باشند و به تاچ ال سی دی گوشی آسیبی وارد نشده باشد. اما این سناریو در مواقع بسیار نادری رخ می‌دهد!

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 9 

سناریوی اصلی که بیشتر شاهد رخ دادن آن هستیم مربوط به زمانی می‌شود که شدت ضربه وارد به فبلت نوت 9 به قدری بالاست که مستقیما به تاچ ال سی دی گوشی آسیب می‌زند. در این شرایط دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و حتما باید تاچ و ال سی دی فبلت نوت 9 به طور کامل تعویض شوند. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با هزینه تعویض ال سی دی نوت 9 و مراحلی که باید برای انجام این تعمیر طی شوند صحبت می‌کنیم و همچنین خدمات مرکز موبایل کمک را معرفی خواهیم کرد که در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین سرویس را برای تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 سامسونگ ارائه می‌کند.

 

تعویض ال سی دی نوت 9

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 چقدر است؟

اولین و احتمالا مهمترین سوالی که بعد از وارد شدن ضربه به ال سی دی نوت 9 در ذهن هر کاربری ایجاد خواهد شد مربوط به هزینه‌ای می‌شود که باید برای تعمیر دستگاه پرداخت گردد. هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 ناچیز نیست و این تعمیر یکی از گران قیمت ترین تعمیراتی است که روی این گوشی انجام می‌گیرد. تاچ ال سی دی note 9 کیفیت عالی دارد و از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) بوده و اندازه بزرگی را هم ارائه می‌کند. به همین سبب نسخه اورجینال آن گران قیمت است. پس اگر تاچ ال سی دی گلکسی Note 9 شما از کار افتاده و می‌خواهید نسخه اورجینال آن را دوباره روی گوشی نصب کنید، باید هزینه گزافی پرداخت شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی موبایل

اما اگر خوش شانس باشید و فقط با تعویض گلس ال سی دی بتوان مشکل صفحه نمایش را رفع کرد، قیمت ال سی دی نوت 9 کاهش پیدا می‌کند. دقت کنید که انجام این تعمیر فقط زمانی امکانپذیر خواهد بود که شکستگی های روی نمایشگر سطحی باشند و علیرغم این شکستگی ها و ترک ها، ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند. یک راه حل دیگر هم برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 وجود دارد که ما استفاده از آن را توصیه نمی‌کنیم. این راه حل مربوط به نصب تاچ و ال سی دی غیر اورجینال در گوشی می‌شود! تاچ و ال سی دی های کپی یا غیر اورجینال در بازار با نام های مختلفی مثل گرید A، گرید A پلاس، کپی و غیر معرفی می‌شوند و در واقع نسخه هایی از تاچ ال سی دی گوشی هستند که اورجینال نبوده و توسط شرکت های واسط تولید و عرضه می‌شوند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

با نصب تاچ ال سی دی  غیر اورجینال در گوشی هزینه تعویض ال سی دی نوت 9 کاهش پیدا می‌کند اما فراموش نکنید که یک ال سی دی و تاچ غیر اورجینال نمی‌تواند کیفیتی مشابه با تاچ ال سی دی اورجینال را داشته باشد. این مسئله به ویژه از نظر شارپنس، شادابی تصویر، کنتراست و میزان روشنایی قابل درک خواهد بود چون این موارد در ال سی دی های غیر اورجینال به مراتب ضعیف تر از ال سی دی های اورجینال است. به همین دلیل توصیه ما این است که تا حد ممکن از نصب ال سی دی و تاچ غیر اورجینال در گوشی هایی مثل گلکسی نوت 9 خودداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت های مابین ال سی دی اورجینال و کپی توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

بیشتر بخوانید: گوشی سامسونگ Note 9

تعویض تاچ ال سی دی Galaxy Note 9 چقدر زمان می‌برد؟

اگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی و تاچ گلکسی Note 9 شما را تعمیر کند به ابزارهای لازم برای انجام این کار دسترسی داشته باشد از تجربه خوبی هم در حوزه تعمیرات موبایل بهره‌مند باشد، احتمالا ظرف مدت زمانی در حدود 120 دقیقه قادر به تعویض کامل تاچ و ال سی دی فبلت نوت 9 شما خواهد بود. به طور کلی اگر قرار باشد ال سی دی فبلت Note 9 تعویض شود و بستر مناسب برای انجام این کار فراهم باشد، انجام این تعمیر خیلی طول نخواهد کشید و نهایتا 120 دقیقه زمان می‌برد اما اگر قرار باشد شکستگی های روی ال سی دی با تعویض گلس برطرف شوند، این تعمیر زمانگیرتر خواهد بود چون باید مراحل خاصی در آن با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فردی طی شوند. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی Galaxy Note 9 سامسونگ

تعمیر ال سی دی گوشی هایی مثل گلکسی نوت 9 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به هیچ عنوان نباید به هر تعمیرکاری واگذار شود. تعمیرکار یا مرجعی که قرار است این تعمیر را انجام دهد حتما باید ابزارهای لازم و مناسبی را در اختیار داشته باشد تا در حین تعمیر گوشی آسیبی به آن وارد نشود و استانداردهای لازم در حین تعمیر دستگاه حفظ گردند. برای دستیابی به بهترین نتیجه در تعمیر ال سی دی و یا به طور کلی تعمیرات گلکسی نوت 9 توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک در این مرکز از جدیدترین ابزارها و متدها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و بدین ترتیب دستیابی به بهترین نتیجه ممکن را میسر می‌سازند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تمام قطعاتی که در موبایل کمک توسط کارشناسان این مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد اورجینال و اصل بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت و اورجینال بودن تاچ و ال سی دی که قرار است در گلکسی Note 9 شما نصب شود راحت خواهد بود. نصب ال سی دی و تاچ های غیر اورجینال در مرکز موبایل کمک فقط در شرایط خاص و بنا به درخواست مشتری برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 انجام می‌شود. ضمنا برای ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک و حتی پس گرفتن گوشی خود بعد از تعمیر هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 9 در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ نوت 9

قطعات نوت 9

قیمت ال سی دی نوت 9

قیمت تاچ ال سی دی نوت 9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ