تعویض درب پشت Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک تعویض درب پشت Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

تعویض درب پشت Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

اگر قاب شیشه‌ای سامسونگ گلکسی نوت 9 شکسته یا ترک های آزاردهنده‌ای روی آن به وجود آمده‌اند، نگران نباشید! خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 سامسونگ را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا قاب Galaxy Note 9 بسیار شکننده است؟

این روزها تجهیز گوشی های موبایل به بدنه شیشه‌ای کاملا مرسوم شده و گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) هم این ویژگی را دارد. بدنه این گوشی از فریم آلومینیومی تشکیل شده اما قاب پشت و پنل جلوی آن با شیشه گوریلاگلس 5 پوشانده می‌شود. شیشه گوریلاگلس 5 در برابر خط و خش و تماس با اشیای نوک تیز بسیار مقاوم است اما از سمت دیگر حساسیت بالایی در قبال فشار و به خصوص ضربه وارد! کوچک ترین ضربه‌ای که به بدنه این گوشی وارد شود می‌تواند منجر به شکستن قاب شیشه‌ای آن شود. پس دلیل شکننده بودن قاب گلکسی Note 9 مربوط به بهره‌مندی از شیشه گوریلاگلس در پنل جلو و قاب پشت می‌شود. بدنه شیشه‌ای این گوشی برخلاف اینکه در قبال خراشیدگی مقاومت عالی دارد در برابر ضربه حساس و شکننده خواهد بود.

بیشتر بخوانید: گوشی سامسونگ Note 9

چگونه از شکستن قاب گلکسی نوت 9 جلوگیری کنیم؟

با در نظر گرفتن روش ها و رویکردهای خاصی می‌توانید از شکستن قاب گلکسی Note 9 سامسونگ جلوگیری نمایید. اولین و مهمترین مسئله‌ای که باد به آن توجه کنید، احتیاط و مراقب از دستگاه خواهد بود. متاسفانه در 90 درصد مواقع شکستن قاب گلکسی نوت 9 یا ترک برداشتن قاب این گوشی ناشی از بی‌احتیاطی کاربر و افتادن دستگاه از دست وی و برخورد با زمین است. بنابراین اگر از گوشی مراقبت کنید، ریسک افتادن آن از دستتان و شکستن قاب دستگاه را به حداقل مقدار ممکن رسانده‌اید. برای مراقبت بیشتر از قاب نوت 9 توصیه می‌کنیم یک گارد ژله‌ای و ضربه‌گیر را هم به همراه آن مورد استفاده قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ

درست است که بکارگیری گارد موبایل ظاهر گوشی را کمی تحت تاثیر قرار داده و از زیبایی های آن کم می‌کند اما در شرایط خاص می‌تواند مثل یک ناجی عمل کرده و از شکستن قاب شیشه‌ای Galaxy Note 9 جلوگیری به عمل آورد. با در نظر گرفتن این دو موضوع می‌تواند ریسک شکستن قاب گلکسی Note 9 را به حداقل مقدار ممکن برسانید. بنابراین توصیه ما این است که در قدم اول همیشه مراقب گلکسی نوت 9 خود باشید و اجازه ندهید این گوشی از دستتان به زمین بیفتد یا ضربه‌ای به آن وارد شود و قدم دوم از گارد های محافظ و ژله‌ای برای محافظت هرچه بیشتر از گوشی استفاده کنید. این قاب ها در شرایطی که ضربه‌ و فشاری به گوشی وارد شود می‌توانند بخش قابل ملاحظه‌ای از نیروی مخرب اعمال شده را جذب کنند و مانع آسیب دیدن قاب نوت 9 شوند.

 

تعویض درب شکسته گوشی نوت 9

تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 چطور انجام می‌شود؟

اما اگر کار از کار گذشته و قاب گلکسی نوت 9 شما شکسته یا ترک هایی بر روی آن به وجود آمده باید به فکر تعویض قاب گوشی باشید. اما آیا امکان تعویض قاب شیشه‌ای گوشی های مثل گلکسی Note 9 وجود دارد؟ خوشبختانه انجام این کار با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات خاصی امکانپذیر است. متاسفانه دستگاه هایی که امکان تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 را فراهم می‌کنند بسیار گران قیمت هستند و در هر مرجع تعمیرات موبایلی از آن ها استفاده نمی‌شود. بنابراین برای تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 نمی‌توانید به هر تعمیرکاری مراجعه کنید و باید از سرویس مراکزی استفاده نمایید که تجهیزات لازم برای انجام این کار را در اختیار داشته باشند. موبایل کمک یکی از مراجع معتبر و مطمئنی است که امکان تعویض قاب شکسته Galaxy Note 9 را فراهم کرده و با سرویس این شرکت به راحتی می‌توانید قاب شکسته یا ترک خورده گوشی خود را تعویض کنید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعویض قاب شکسته گلکسی Note 9 چقدر است؟

خوشبختانه هزینه تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 در مقایسه با خیلی از تعمیرات دیگر این گوشی سامسونگ مثل تعویض ال سی دی و تاچ، تعمیر مادربرد، تعویض دوربین و غیره هزینه کمتری دارد، بنابراین اگر قاب نوت 9 شما شکسته یا ترک خورده، خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. فراموش نکنید که تعویض این قطعه توسط هر تعمیرکار موبایلی قابل انجام نیست و فقط برخی مراجع و مراکز تعمیرات موبایل هستند که به تجهیزات لازم برای تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 دسترسی دارند. خوشبختانه موبایل کمک یکی از همین مراکز است که با بهترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه امکان تعویض کردن قاب شکسته گوشی هایی مثل گلکسی Note 9 را فراهم می‌کند. پس اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و بهترین کیفیت تعویض قاب شکسته و کلیه تعمیرات گلکسی نوت 9 خود را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته گلکسی نوت ۹ 

تعویض قاب Note 9 چقدر زمان نیاز دارد؟

بهتر است برای تعویض قاب فبلت نوت 9 خیلی عجله نداشته باشید چون هرچقدر این کار با حوصله و دقت بیشتری انجام شود، کیفیت نهایی تعمیر بیشتر می‌شود. عجله کردن در انجام این تعمیر می‌تواند منجر به افت کیفیت نهایی گردد، بنابراین توصیه ما این است که در تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 عجله نداشته باشید و اجازه دهید مراحل لازم با حوصله و دقت توسط کارشناسان موبایل کمک طی شوند. به طور کلی تعویض قاب شکسته Note 9 سامسونگ یا هر گوشی دیگری که ساختار مشابه داشته باشد شامل سه مرحله می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 9  

مرحله اول مربوط به جداسازی قاب شکسته خواهد بود که با دستگاه های خاصی انجام می‌گیرد چون قاب شیشه‌ای این گوشی ری بدنه آن پرسه شده است. در مرحله دوم یک لایه شیشه سالم و جدید روی قاب گوشی پرس خواهد شد. انجام این پرس هم توسط دستگاه های خاصی صورت می‌پذیرد. در مرحله آخر هم باید حباب زدایی انجام شود که به موجب آن حباب های زیر گلس جدید از بین می‌روند. در حالت عادی عموما تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 ظرف 1 روز انجام خواهد شد اما در برخی مواقع ممکن است انجام این پروسه تا 2 الی 3 روز هم طول بکشد.

 

تعویض درب پشت سامسونگ نوت 9

بیشتر بخوانید: خرید گوشی موبایل

آیا شخصا قادر به تعویض قاب Galaxy Note 9 خواهیم بود؟

همانطور که قبل از این هم اشاره کردیم بخش شیشه‌ای قاب گلکسی Note 9 به راحتی و توسط هر تعمیرکاری قابل جداسازی نیست و باید آن را با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات خاصی جدا کرد. بنابراین شما شخصا قادر به تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 نخواهید بود چون حتی اگر با تعمیر موبایل آشنا باشید و ابزارهای لازم برای باز کردن گوشی را هم در اختیار داشته باشید باز هم نمی‌توانید شیشه قاب پشت گوشی که بر روی آن پرس شده را از قاب دستگاه جدا کنید. بنابراین بهتر است شخصا به فکر تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 سامسونگ نباشید و انجام این تعمیر را به مراجعی بسپارید که دستگاه ها و تجهیزات لازم برای انجام آن را در اختیار دارند. موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید با خدمات آن تعمیراتی مثل تعویض قاب سامسونگ Galaxy Note 9 یا دیگر گوشی هایی که قاب شیشه‌ای دارند را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی گلکسی نوت ۹ 

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض قاب شکسته نوت 9 را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید قاب شیشه‌ای گلکسی نوت 9 شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تعویض شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در این مرکز از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده خواهد شد و کارشناسان موبایل کمک هم با مراحل دقیق انجام تعمیراتی مثل تعویض قاب شیشه‌ای نوت 9 آشنایی دارند. بنابراین نتیجه نهایی تعمیر از نظر کیفی در بالاترین سطح خودش قرار می‌گیرد. مراحلی که باید برای تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 در مرکز موبایل کمک طی شود به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر از جانب مشتری: در مرحله نخست باید سفارش تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
  • انجام تعمیرات توسط کارشناس: در این مرحله پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی را درب منزل از شما تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد. تعمیرات لازم در شرکت روی گوشی شما انجام خواهند شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: پس از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی انجام شد، دستگاه با پیک موتوری رایگان به آدرس مشتری ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین همانطور که مشخص است موبایل کمک بستری را فراهم کرده که انجام تعمیرات موبایلی مثل تعویض قاب شکسته گلکسی نوت 9 به ساده ترین شکل ممکن برای کاربران امکانپذیر باشد. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که در این مرکز و توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شوند دارای گارانتی هستند و تمام قطعاتی هم که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان بکار می‌روند اورجینال و اصل خواهند بود. به منظور ثبت سفارش تعمیر قاب شکسته نوت 9 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ نوت 9

قطعات سامسونگ نوت 9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ