تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 2016 سامسونگ – J710 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 2016 سامسونگ – J710 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 2016 سامسونگ – J710 | موبایل کمک

سری گوشی های گلکسی J از پرفروش ترین گوشی های میان رده سامسونگ هستند و گلکسی جی 7 2016 این شرکت (Samsung Galaxy J7 2016) هم از این قاعده مستثنا نیست. از سمت دیگر افزایش تعداد کاربران یک گوشی منجر به افزایش میزان خرابی دستگاه و آمار تعمیر آن می‌شود. با خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016 را با کمترین قیمت تعمیر کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

خرابی تاچ ال سی دی Galaxy J7 2016

همیشه خرابی تاچ و ال سی دی از رایج ترین مشکلاتی بوده که در گوشی های موبایل اتفاق افتاده و هر روز کاربران زیادی با این هدف به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه می‌کنند. طبیعتا در این بین گوشی سامسونگ Galaxy J7 2016 هم از این قاعده مستثنا نیست و خرابی تاچ ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیرات این موبایل هم به شمار می‌رود. عموما تاچ ال سی دی این گوشی در اثر ضربه یا فشار دچار مشکل می‌شوند. به عنوان مثال افتادن گوشی از دست کاربر و برخورد با زمین و شکستن ال سی دی سناریویی است که هر روز مشابه آن را در مرکز موبایل کمک می‌بینیم. پس اگر می‌خواهید نیازمند تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016 نشوید، سعی کنید همیشه از گوشی خود به بهترین شکل مراقبت نمایید و برای اطمینان از قاب و گاردهای موبایل محافظ استفاده کنید که می‌توانند در برخی شرایط از خراب شدن گوشی جلوگیری نمایند.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

 

قیمت تاچ ال سی دی j7 2016 - قیمت ال سی دی j7 2016

 

بری عوامل دیگر هم ممکن است منجر به خراب شدن تاچ ال سی دی گلکسی جی 7 2016 یا هر گوشی موبایل دیگری شوند. یکی از این دلایل آب خوردگی است. متاسفانه Galaxy J7 به شدت در برابر آب خوردگی حساس است و هیچ یک از نسخه های این گوشی ضد آب نیستند. نفوذ کوچک ترین قطرات آب به داخل این گوشی می‌تواند در عملکرد قطعات مختلف آن از قبیل تاچ ال سی دی اختلال ایجاد کند. بنابراین سعی کنید همیشه مراقب باشید که آب و مایعات مستقیما با موبایل شما تماس نداشته باشند. اگر زمانی هم اتفاقا گوشی شما با آب و مایعات در تماس قرار گرفت، سعی کنید بهترین اقدامات لازم را در سریع ترین زمان طبق توضیحاتی که در مقاله نجات و تعمیر گوشی آب خورده در ۱۰ مرحله ساده ارائه کردیم برای نجات موبایل خود انجام دهید. آماده بودن شما و انجام اقدامات لازم در زمان کوتاه در اینگونه مواقع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 2016 

اما در برخی مواقع هم ممکن است تاچ ال سی دی گوشی خود به خود و واقعا بدون دلیل خراب شوند یا در عملکرد یکی از آن ها اختلال به وجود آید. به عنوان مثال به وجود آمدن هاله های رنگی روی نمایشگر، سیاه شدن بخشی از پیکسل های آن، به وجود آمدن خطوط رنگی روی نمایشگر و غیره می‌توانند در برخی مواقع خود به خود روی نمایشگر گوشی ها پدیدار شوند. در اینگونه مواقع اگر موبایل شما گارانتی داشته باشد می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016 را بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام دهید. کافیست در اینگونه مواقع به نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید یا به فروشنده‌ای مراجعه داشته باشید که گوشی را از وی خریداری کرده‌اید و با استفاده از گارانتی به تعمیر رایگان موبایل خویش بپردازید. طبیعتا اگر گوشی گارانتی نداشته باشد در اینگونه مواقع هم هزینه تعمیرات بر عهده کاربر خواهد بود.

تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی J7 2016

تعویض LCD باید زمانی انجام شود که در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل اختلالی به وجود آید. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر LCD گلکسی J7 به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، تعمیر دستگاه با تعویض کامل تاچ ال سی دی انجام می‌شود. تعویض این قطعات پروسه خیلی زمانگیری نیست و در صورتی که تعمیرکار تجربه کافی داشته باشد و ابزارهای مناسبی هم در اختیارش قرار گیرند، ظرف مدت زمان 1 الی 2 ساعت قابل انجام خواهد بود. بنابراین برای تعویض ال سی دی Galaxy J7 2016 خیلی معطل نمی‌شوید. اما متاسفانه هزینه انجام این کار نسبت به دیگر تعمیرات شایع گوشی J7 نظیر تعویض باتری و غیره بیشتر است چون ال سی دی این گوشی یکی از گران قیمت ترین قطعات آن به شمار می‌رود و هزینه خرید این قطعه بالاست.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

برای کاهش هزینه در این شرایط توصیه داریم در قدم نخست حتما از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید چون در این مرکز هزینه تعمیرات تخصصی گوشی در پایین ترین حالت ممکن در نظر گرفته می‌شوند. راه حل بعدی مربوط به نصب و استفاده از ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی می‌شود که در مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ به طور مفصل در مورد آن ها و تفاوتشان با LCD اورجینال صحبت کردیم. اگر بخواهیم خیلی مختصر تفاوت مابین این دو نوع LCD را بیان کنیم می‌توانیم اینطور بگوییم که ال سی دی کپی در واقع نسخه ارزان قیمت تر ال سی دی یک گوشی است که توسط شرکت های واسط تولید شده و کیفیت کمتری نسبت به نسخه اورجینال و فابریک ارائه می‌کند. پس نصب ال سی دی غیر اورجینال یکی دیگر از روش های کاهش هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016 است که توصیه می‌کنیم فقط در شرایط خاص از آن استفاده کنید و تا حد ممکن تعویض ال سی دی موبایل را با نصب یک LCD اورجینال جدید به سرانجام برسانید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید این کار را خیلی سریع و با کمترین قیمت انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

تعویض گلس شکسته ال سی دی Galaxy J7 2016

یکی دیگر از روش هایی که گاها می‌توان از آن در تعمیر ال سی دی و تاچ گوشی هایی مثل گلکسی J7 استفاده کرد مربوط به تعویض گلس می‌شود. تعویض گلس پروسه‌ای است که در آن گلس یا شیشه روی صفحه نمایش گوشی تعویض خواهد شد و خود تاچ ال سی دی موبایل باقی می‌مانند. در این روش هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد و کاربر هم خیالش از بابت کیفیت ال سی دی و تاچ راحت می‌شود چون این قطعات تعویض نخواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این روش تعمیر ال سی دی موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. برای انجام این تعمیر باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و این تعمیر فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود که در عملکرد تا و یا ال سی دی گوشی هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ جی 7 2016

به بیان دیگر تعویض گلس فقط در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که شکستگی و ترک های روی صفحه نمایش موبایل سطحی باشند و آسیبی به تاچ یا ال سی دی وارد نشود. اگر کوچک ترین آسیبی به تاچ LCD گوشی وارد شده باشد یا یکی از این دو دچار اختلال عملکرد شوند، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و باید تعمیر تاچ ال سی دی J7 2016 با تعویض کامل LCD انجام گیرد. برای تعویض گلس شکسته صفحه نمایش گوشی بهتر است از خدمات مراکز تعمیر تخصصی مثل موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید چون این تعمیر بسیار حساس است و نیازمند صرف دقت بالا و بکارگیری تجهیزات مدرن خواهد بود. در مرکز موبایل کمک این تعمیر با استفاده از جدیدترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا انجام می‌شود و بهترین نتیجه ممکن را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

سرعت و هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016

همه دوست دارند تعمیر گوشی آن ها در سریع ترین زمان و با صرف کمترین هزینه انجام شود. اگر شما هم به دنبال همین موضوع هستید، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده نمایید. عموما اگر قرار باشد تعمیر ال سی دی گوشی با تعویض کامل این قطعه (تعویض تاچ و ال سی دی) انجام گیرد، هزینه تعمیرات زیاد بوده و در سمت مقابل سرعت تعمیر بالا خواهد بود. عموما تعویض ال سی دی j7 2016 ظرف 2 ساعت تکمیل می‌شود. اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی این گوشی را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد و از سمت مقابل سرعت تعمیرات هم کمتر می‌شود. عموما تعویض گلس ال سی دی به دلیل نیاز به استفاده از دستگاه های خاص و طی کردن مراحل حساس چیزی در حدود 5 ساعت طول می‌کشد و به چند ساعت تست هم نیاز دارد. در هر صورت اگر به دنبال این هستید که با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن تعمیر تاچ ال سی دی J7 2016 خود را انجام دهید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تلفنی موبایل

چرا موبایل کمک را توصیه می‌کنیم؟

اما چرا موبایل کمک بهترین مراجع برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی موبایل است؟ سرویس این شرکت به گونه‌ای طراحی شده که با کمترین دردسر ممکن انجام تعمیرات موبایل را برای کاربران امکانپذیر سازد. برای استفاده از خدمات این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد و کل پروسه تعمیر هم توسط تیم موبایل کمک مدیریت خواهد شد و گوشی در سریع ترین زمان ممکن تعمیر و درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود. مراحل کار در این مرکز تعمیرات تخصصی تلفن همراه به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش: ابتدا باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار می‌توانید با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک رایگان موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و کارشناسان موبایل کمک تعمیرات لازم را در سریع ترین زمان ممکن بر روی گوشی مشتری انجام می‌دهند. تعمیراتی نظیر تعمیر تاچ ال سی دی j710 ظرف 4 ساعت تکمیل می‌شوند.
  • تحویل گوشی به مشتری با پیک رایگان: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید بدون هیچ دردسری تعمیراتی تخصصی تلفن همراه خودتان را انجام دهید و حتی نیازی به ایجاد اختلال در کارهای روزمره خود و مراجعه حضوری نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی محصولات سامسونگ

 

قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j7 2016

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016

اما چرا باید به موبایل کمک و خدمات این مرکز اعتماد کنیم و سرویس این مرکز چه مزیت های دیگری دارد؟ اگر بخواهیم تک تک مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ را برایتان شرح دهیم، مطلب طولانی شده و از حوصله شما خارج می‌شود، بنابراین سعی کردیم مهم ترین مزیت های بکارگیری سرویس موبایل کمک را در بخش زیر خدمتتان معرفی کنیم. این مزیت ها بدین شرح هستند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم برای انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری کاربر وجود ندارد و کل پروسه تعمیر توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی مشمول ضمانت خواهند بود.
  • قطعات اورجینال: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌کنند مستقیما از فروشگاه خرید قطعات موبایل تامین می‌شوند و از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند.
  • سرعت عمل بالا: تعمیرات موبایل در این مرکز با سرعت بالا انجام شده و کاربر می‌تواند ظرف چند ساعت دوباره از گوشی تعمیر شده خود مثل روز اولش استفاده کند.
  • قیمت مناسب: تعرفه خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را برای مشتریان به وجود آورد. این مسئله هم یکی دیگر از اصلی ترین نقاط قوت و مزیت های سرویس موبایل کمک است.

پس با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی خود از قبیل تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی J7 2016 را بدون دردسر و با صرف کمترین هزینه و اعتماد کامل به سرویسی که ارائه می‌شود انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات J7 2016

قیمت تاچ ال سی دی J7 2016

قیمت ال سی دی J7 2016

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ