تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 سامسونگ | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 سامسونگ | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 سامسونگ | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل برای ال سی دی گوشی گلکسی A8 سامسونگ (Samsung Galaxy A8) مشکلی به وجود آمده، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A8 سامسونگ را بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر رایگان گوشی سامسونگ

شاید برایتان عجیب باشد که بدانید امکان تعمیر کردن رایگان گوشی های سامسونگ وجود دارد و این موضوع مسئله عجیبی نیست! اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند باشد می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A8 را بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان انجام دهید. پس تعمیر رایگان گوشی سامسونگ در شرایطی که از بیمه موبایل استفاده کنید امکانپذیر است. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید. در نظر داشته باشید که بیمه گوشی با گارانتی تفاوت کامل دارد و گارانتی در قبال خیلی از مشکلات رایجی که برای گوشی ها پیش می‌آید هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد، اما بیمه موبایل اینطور نیست و حتی در قبال بروز حوادثی مثل به سرقت رفتن گوشی، افتادن آن در آب، افتادن موبایل از دست و شکستن آن و سایر عوامل این چنینی هم غرامت پرداخت می‌کند. پس اگر گوشی خود را بیمه کرده باشید می‌توانید تعمیرات ال سی دی آن را هم به صورت رایگان انجام دهید.

 

قیمت ال سی دی a8 - هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8

 

تعمیر ال سی دی گلکسی A8 سامسونگ

اما بیایید در رابطه با بخش و موضوع اصلی مطلب یعنی تعمیر ال سی دی گلکسی A8 صحبت کنیم. تعمیر LCD همیشه رایج ترین تعمیری بوده که در گوشی های موبایل انجام می‌گرفته و طی چند سال اخیر هم شدت آن به دلیل افزایش ظرافت صفحه نمایش گوشی ها و بزرگ تر شدن ابعاد آن ها بیشتر شده است. افتادن گوشی از دست کاربر، آب خوردگی، وارد شدن فشار و ضربه به موبایل، بروز اتصال کوتاه در مدارهای ال سی دی و غیره همگی می‌توانند منجر به آسیب دیدن و بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی شوند. اما تعمیر ال سی دی گلکسی A8 سامسونگ در مجموع به دو روش مختلف قابل انجام خواهد بود که در بخش زیر در مورد آن ها صحبت می‌کنیم:

  • تعویض گلس ال سی دی گوشی: تعویض گلس ال سی دی در برخی شرایط می‌تواند نقش یک ناجی را ایفاء کند و هزینه تعویض ال سی دی کوشی سامسونگ a8 را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد. دقت داشته باشید که منظور از گلس ال سی دی موبایل، لایه محافظی نیست که به عنوان لوازم جانبی خریداری و روی صفحه نمایش گوشی نصب می‌کنید بلکه گلس یک لایه شیشه‌ای نسبتا ضخیم و مقاوم است که توسط شرکت سازنده روی LCD موبایل پرس می‌شود. در برخی مواقع ممکن است ضربه‌ای که به گوشی وارد شده و منجر به شکستن صفحه نمایش شده فقط گلس روی ال سی دی را شکسته باشد و به خود تاچ LCD گوشی آسیبی وارد نشود. در این شرایط می‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این تعمیر توصیه داریم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.
  • تعویض کامل تاچ و ال سی دی: اما در اغلب مواقع تنها راه حل موجود مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شود! اگر بنا به هر دلیل ال سی دی گوشی بسوزد و روشن نشود یا حتی بخشی از آن سیاه شده باشد یا ال سی دی درست کار کند و فقط تاچ گوشی دچار مشکل گردد باید با تعویض کامل تاچ و ال سی دی مشکل را برطرف کرد. تقریبا در 80 درصد مواقع تعمیر ال سی دی گلکسی A8 به همین مسیر ختم می‌شود.

علاوه بر تفاوت هایی که در روش تعمیر ال سی دی موبایل در دو حالت مذکور وجود دارد، هزینه تعمیرات هم در این دو حالت متفاوت است. در حالتی که قرار باشد ال سی دی گوشی کاملا تعویض شوند تقریبا باید دو برابر هزینه بیشتری در مقایسه با شرایطی کرد که تعمیر ال سی دی با تعویض گلس قابل انجام است. پس با دو روش اصلی تعمیر ال سی دی گلکسی A8 سامسونگ و شرایط استفاده از هر روش آشنا شدید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A8 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ال سی دی اورجینال و کپی

ممکن است با اصطلاح ال سی دی کپی یا غیر اورجینال برخورد کرده باشید و شاید تعمیرکاری به شما پیشنهاد نصب اینگونه LCD های موبایل را بر کاهش هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 بدهد. اما منظور از ال سی دی کپی چیست و این نوع ال سی دی چه تفاوتی با ال سی دی اورجینال دارد؟ ال سی دی های اورجینال در واقع نوعی از LCD هستند که از نظر کیفیت با LCD فابریک گوشی تفاوتی ندارند و کیفیت مشابهی را ارائه می‌کنند. این نوع ال سی دی ها عموما قیمت گرانی هم دارند و اگر قرار باشد یک LCD اورجینال در گوشی نصب شود هزینه تعمیرات افزایش پیدا می‌کند. اما در سمت مقابل LCD های کپی آن دسته از ال سی دی هایی هستند که از نظر کیفیت با ال سی دی فابریک قابل مقایسه نیستند و کیفیت پایین تری را ارائه می‌کنند و به همین دلیل قیمت ارزان تری هم دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت های مابین LCD های اورجینال و کپی گوشی های موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. از آنجایی که برخی افراد از گوشی هایی مثل Galaxy A8 به عنوان گوشی دوم خود استفاده می‌کنند، بنابراین شاید کیفیت عملکرد ال سی دی گوشی و مسائلی مثل وضوح تصویر آن، روشنایی آن و غیره برایشان خیلی حائز اهمیت نباشد و از اینرو نصب ال سی دی کپی را به اورجینال ترجیح دهند. با نصب ال سی دی های کپی می‌توان هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A8 را تقریبا نصف کرد. بنابراین نصب LCD کپی می‌تواند به عنوان یکی دیگر از روش های کاهش قیمت ال سی دی a8 در نظر گرفته شود.

 

قیمت ال سی دی a8 - هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8

 

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ

به دلیل اهمیت و حساسیت بالایی که تعمیر LCD گوشی های موبایل دارند بهتر است انجام این تعمیر به هر تعمیرکاری در بازار آزاد واگذار نشود و حتما این تعمیر در نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ انجام گیرد. موبایل کمک سال هاست که در حوزه تعمیرات تلفن همراه فعالیت دارد و کارشناسان این مرکز از مجرب ترین و با استعدادترین تعمیرکاران تشکیل می‌شوند. همچنین در این مرکز تعمیرات از مدرن ترین تجهیزات برای انجام انواع تعمیرات گوشی استفاده می‌شود و در نتیجه بهترین کیفیت برای مشتریان به ارمغان آورده می‌شود. پس اگر به دنبال تعمیر ال سی دی گلکسی A8 خود هستید، موبایل کمک می‌تواند با کیفیتی عالی انجام این کار را برایتان امکانپذیر کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

اکیدا توصیه می‌کنیم برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A8 به هر تعمیرکاری در بازار آزاد اعتماد نکنید. بارها دیده شده که برخی تعمیرکاران سعی کرده‌اند از اطلاعات کم کاربر سوء استفاده کنند و پول بیشتری از وی دریافت نمایند. جا زدن ال سی دی های کپی، دست دوم و تعمیر شده هم زیاد توسط تعمیرکاران عادی در گوشی مشتریان انجام می‌شود. بنابراین به هیچ عنوان تعمیرات LCD سامسونگ Galaxy A8 یا هر گوشی دیگری که در اختیار دارید را به تعمیرکاران معمولی بازار آزاد واگذار نکنید. حتی در برخی مواقع دیده شده که این تعمیرکاران در حالتی که مشکل گوشی مشتری با تعویض گلس رفع می‌شده و نیازی به تعویض کامل LCD وجود نداشته، مدعی شده‌اند که باید تاچ ال سی دی گوشی مشتری به طور کامل تعویض شود و بدین ترتیب از وی هزینه کامل تعویض و نصب ال سی دی اورجینال سامسونگ را دریافت کرده‌اند و با تعویض گلس مشکل نمایشگر گوشی وی را برطرف ساختند. در اینگونه شرایط تعمیرکار سود چند برابری از یک تعمیر ساده به دست می‌آورد. پس برای تعمیر ال سی دی گلکسی A8 از سرویس موبایل کمک و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ استفاده کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

سرعت تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ

یکی دیگر از مسائلی که مطمئنا برای همه کاربران حائز اهمیت است مربوط به سرعت تعمیرات می‌شود. طبیعتا اگر گوشی شما دچار مشکل شود تمایل خواهید داشت که هرچه سریعتر آن را تعمیر کنید و بتوانید دوباره از گوشی خود استفاده نمایید. اما مشکل اینجاست که اغلب مراکز تعمیر موبایل سرعت عمل پایینی دارند و حتی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم تعمیر گوشی مشتریان با سرعت بالایی انجام نمی‌شود. به عنوان مثال میانگین زمان یا تاخیر تعمیر ال سی دی گلکسی A8 سامسونگ حدود 2 روز برآورد شده است. یعنی شما باید برای تعمیر شدن LCD موبایل خود 2 روز منتظر بمانید. اما با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده دیگر لزومی مبنی بر منتظر ماندن طولانی مدت برای تعمیر شدن گوشی وجود ندارد! با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A8 را در کمتر از 4 ساعت انجام دهید! یعنی ظرف 4 ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل خواهید گرفت. بنابراین اگر به دنبال سرعت عمل بالا هستید و می‌خواهید گوشی شما هرچه سریعتر تعمیر شده و به دستتان برسد از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

 

 

تعمیر ال سی دی گلکسی A8 در موبایل کمک | نمایندگی تعمیرات سامسونگ

اگر می‌خواهید تعمیر LCD گوشی سامسونگ Galaxy A8 شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین مرکزی است که در داخل ایران سرویس تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ و اپل را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید با خیالت راحت تعمیرات گوشی های اپل و سامسونگ خود را انجام دهید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات موبایل کمک و واگذاری تعمیر ال سی دی گلکسی A8 خود به این مرکز از آن ها بهره‌مند خواهید شد شامل موارد زیر می‌شود:

  • صرفه جویی در زمان: از آنجایی که برای ثبت سفارش تعمیر گوشی و انجام تعمیرات نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و از سمت دیگر تعمیرات تخصصی موبایل در شرکت موبایل کمک با بیشترین سرعت انجام می‌شود، بنابراین با استفاده از خدمات این مرکز صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان خواهید داشت.
  • صرفه جویی در هزینه: علاوه بر اینکه عدم نیاز به مراجعه حضوری منجر به کاهش هزینه ها می‌شود، تعرفه تعمیرات تخصصی گوشی در مرکز موبایل کمک هم بسیار مقرون به صرفه‌تر از آن چیزی در نظر گرفته شده که تصورش را دارید. بدین ترتیب با استفاده از خدمات این مرکز در هزینه هایتان هم صرفه جویی خواهید داشت.
  • اطمینان از کیفیت تعمیر: تعمیرات موبایل مشتریان در شرکت موبایل کمک با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و به دست کارشناسان مجرب انجام می‌شود و دارای ضمانت هم خواهد بود. پس با موبایل کمک یک تعمیر مطمئن را تجربه می‌کنید.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط تیم موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال هستند و از فروشگاه قطعات موبایل تامین خواهند شد. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده گوشی هم راحت خواهد بود.

پس با استفاده از خدمات تخصصی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیرات گوشی های سامسونگ و همچنین اپل خود را با بهترین کیفیت و اطمینان خاطر انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی A8 در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قطعات گوشی Samsung A8

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ A8

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ