تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 سامسونگ – A300 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 سامسونگ – A300 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 سامسونگ – A300 | موبایل کمک

گوشی گلکسی A3 سامسونگ (Samsung Galaxy A3) در اکتبر (October) سال 2014 میلادی معرفی شد اما تقریبا همه ما آن را با نام گلکسی A3 2015 می‌شناسیم چون عرضه گسترده آن در بازار از سال 2015 آغاز گشت. بنابراین جای تعجبی ندارد که هم اکنون خیلی از کاربران هنوز از این گوشی استفاده کنند. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تاچ ال سی دی Galaxy A3 یا هر تعمیر دیگری که برای این موبایل نیاز باشد را بدون دردسر انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دلایل خراب شدن ال سی دی گلکسی A3 2015 سامسونگ

خراب شدن ال سی دی گوشی موبایل و تعمیرات آن رایج ترین تعمیری است که روی این گجت ها انجام می‌شود و گوشی Galaxy A3 2015 سامسونگ هم از این موضوع مستثنا نیست. عموما سه دلیل اصلی منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی خواهند شد. دلیل اول ضربه و فشار های ناگهانی است. افتادن گوشی از دست کاربر، وارد شدن ضربه و فشار به آن و غیره همگی عواملی هستند که می‌توانند منجر به خراب شدن ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A3 2015 یا هر گوشی دیگری شوند. جالب است بدانید که تقریبا در 80 درصد مواقع مراجعین به مراکز تعمیرات موبایل که هدف آن ها تعویض ال سی دی است در اثر افتادن گوشی از دستشان و شکستن صفحه نمایش ملزم به تعمیرات شده‌اند. بنابراین سعی کنید همیشه از گوشی خود به نحو احسن مراقبت نمایید تا خدای نکرده ضربه‌ای به آن وارد نشود و برای ال سی دی آن مشکل ایجاد نکند!

 

قیمت تاچ ال سی دی a3 - قیمت ال سی دی سامسونگ a3

 

دومین دلیل شایع خراب شدن ال سی دی گلکسی A3 و دیگر گوشی های موبایل مربوط به آب خوردگی می‌شود. نفوذ کوچک ترین قطرات آب و مایعات به داخل قاب گوشی و تماس آن با ال سی دی و تاچ می‌تواند در عملکرد آن ها اختلال ایجاد کند. بنابراین به هیچ عنوان حتی با دست خیس هم از گوشی هایی مثل Galaxy A3 2015 استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که این گوشی یک اسمارتفون میان رده است و بدنه ضد آب ندارد و اگر آب و مایعات به داخل آن نفوذ کنند می‌توانند صدمات جبران ناپذیری را به بار آورند. در برخی مواقع هم احتمال دارد تاچ ال سی دی Galaxy A3 به دلیل اتصالی های مدارهای ال سی دی به وجود آید که خوشبختانه قابل تعمیر هستند و خیلی هم هزینه زیادی ندارند. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی A3 صحبت می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 سامسونگ

بدون تردید یکی از مهمترین سوالاتی که بعد از خراب شدن تاچ و LCD سامسونگ Galaxy A3 2015 در ذهن هر کاربری ایجاد می‌شود مربوط به هزینه تعمیرات است. صفحه نمایش گوشی مذکور 4.5 اینچی و از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) است و رزولوشن 960 در 540 پیکسل را ارائه می‌کند. سبک طراحی صفحه نمایش دستگاه هم قدیمی است و حاشیه های بسیار باریکی دارد. بنابراین قیمت ال سی دی اورجینال این گوشی زیاد نیست و در نتیجه هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 هم چندان زیاد نخواهد بود. پس نگران هزینه تعمیر LCD گوشی گلکسی A3 2015 نباشید. از آنجایی که برخی افراد از این گوشی به عنوان گوشی دوم خود استفاده می‌کنند، نصب ال سی دی کپی (غیر اورجینال) هم می‌تواند برایشان اقدامی مناسب باشد و منجر به کاهش هزینه تعمیر شود. برای آشنایی با تفاوت LCD های اورجینال و کپی به مطالعه مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A3 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین در برخی مواقع و شرایط خاص هم ممکن است هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2015 باز هم بیشتر کاهش یابد! این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که صفحه نمایش گوشی شکسته باشد اما این شکستگی ها به خود تاچ ال سی دی موبایل آسیبی وارد نکنند! در اینگونه مواقع می‌توان به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی فقط گلس روی LCD را تعویض کرد و هزینه تعمیر را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایل توصیه داریم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. بنابراین در مجموع بهتر است نگران هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 نباشید چون هزینه انجام این تعمیر نسبت به هزینه تعمیر مشابه در دیگر گوشی های موبایل جدیدتر واقعا ناچیز خواهد بود.

 

قیمت تاچ ال سی دی a3 - قیمت ال سی دی سامسونگ a3

تعویض گلس ال سی دی گلکسی A3 2015 سامسونگ

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم ممکن است در برخی شرایط خاص بتوانید با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش دستگاه را رفع کنید! انجام این کار و استفاده از این روش تعمیر فقط در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی به ال سی دی و تاچ آن آسیبی نرسانده باشند و فقط روی سطح شیشه صفحه نمایش ایجاد شوند. در اینگونه مواقع علیرغم شکستگی هایی که روی صفحه نمایش موبایل دیده می‌شود، تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار خواهند کرد. اگر با شرایط این چنینی مواجه شدید بدانید که نیازی به تعویض کامل تاچ و LCD گوشی وجود ندارد و با تعویض گلس مشکل برطرف می‌شود. اما تعویض گلس گوشی های موبایل توسط هر تعمیرکاری قابل انجام نیست چون برای انجام این کار باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود. تعویض گلس ال سی دی گوشی شامل مراحل زیر می‌شود:

  • جداسازی ال سی دی: در این مرحله باید ال سی دی شکسته از بدنه گوشی جدا شود. طبیعتا این کار توسط تعمیرکار انجام می‌گیرد.
  • جداسازی گلس شکسته از روی ال سی دی: در این مرحله باید ال سی دی گوشی داخل دستگاه خاصی قرار گیرد که به طور دقیق و حساس گلس روی LCD را از آن جدا می‌کند. انجام این کار عموما چند ساعت طول می‌کشد و دستگاه باید به تدریج جداسازی گلس شکسته از روی LCD را انجام دهد.
  • نصب گلس جدید روی ال سی دی: در مرحله سوم باید گلس جدیدی روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی پرس شود. برای انجام این کار هم باید از دستگاه و تجهیزات خاصی استفاده کرد که فقط برخی از مراجع ارائه دهنده سرویس تعمیرات تخصصی موبایل نظیر شرکت موبایل کمک به آن دسترسی دارند.
  • حباب زدایی: در آخرین مرحله هم باید حباب زدایی از ال سی دی و گلس گوشی به عمل آید که انجام این کار هم توسط دستگاه های خاصی صورت می‌پذیرد. در این مرحله حباب های مابین ال سی دی و گلس از بین می‌روند.

بیشتر بخوانید: تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ

قیمت ال سی دی a3 - قیمت تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a3

طبیعتا انجام هر یک از مراحل فوق با استفاده از دستگاه های خاص کمی زمانگیر خواهد بود. به همین جهت است که همیشه تعویض گلس ال سی دی گوشی تقریبا 1 روز زمان لازم دارد و تحویل گوشی در این شرایط به مشتری حداقل بعد از 24 ساعت انجام می‌شود. توصیه می‌کنیم اگر قرار است تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 شما با تعویض گلس ال سی دی انجام گیرد عجله نکنید و اجازه دهید تمام مراحل کار با دقت طی شوند تا به بهترین کیفیت ممکن دست یابید.

تعویض ال سی دی Galaxy A3 را خودتان انجام دهید!

خوشبختانه تعویض ال سی دی و تاچ گوشی سامسونگ گلکسی A3 2015 کار خیلی سختی نیست و شما هم با کمی دقت و حوصله قادر به انجام این کار خواهید بود. بدین منظور کافیست به ابزارهای مورد نیاز دسترسی داشته باشید و همچنین یک عدد ال سی دی مناسب برای این گوشی را تهیه کنید. برای تهیه کردن ابزارها و ال سی دی اورجینال Galaxy A3 2015 می‌توانید به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کرده و موارد مورد نیاز را تهیه کنید. قطعات و ابزارهایی که در این فروشگاه عرضه می‌شوند از با کیفیت ترین موارد موجود در بازار هستند. پس از تهیه کردن اقلام مورد نیاز کافیست طبق راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض ال سی دی گوشی موبایل گلکسی A3 2015ارائه کرده‌ایم وارد عمل شوید و ال سی دی گوشی گلکسی A3 2015 را تعویض کنید. انجام این کار نهایتا 45 دقیقه زمان یک تعمیرکار معمولی را می‌گیرد و شما هم حداکثر ظرف 1 ساعت قادر به انجام این تعمیر خواهید بود. در صورتی که تعویض ال سی دی گوشی را شخصا انجام دهید در هزینه ها صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای خواهید داشت و دیگر لزومی ندارد که برای انجام این تعمیر به تعمیرکار دستمزد پرداخت کنید.

تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 در نمایندگی موبایل سامسونگ

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ عموما سرویس با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند اما متاسفانه سرعت عمل آن ها بسیار پایین است. اصلی ترین دلیل کمبود سرعت عمل نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مربوط به در اختیار نداشتن قطعات مورد نیاز می‌شود. به عنوان مثال اگر شما برای تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 به یکی از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در شهر رشت مراجعه کنید، به احتمال زیاد این نمایندگی به ال سی دی اورجینال گوشی شما دسترسی ندارد و باید سفارش تامین آن را به ثبت برساند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ثبت سفارش و ارسال قطعه برای نمایندگی ممکن است چند روز طول بکشد و این مسئله منجر به کند شدن روند تعمیرات می‌شوند. به همین دلیل است که اغلب افراد ترجیح می‌دهند از سرویس دیگر مراکزی که تعمیرات موبایل را سریع تر امکانپذیر می‌کنند استفاده نمایند. با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و تقریبا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش، گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل بگیرید! پس اگر به سرعت عمل اهمیت می‌دهید، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ گزینه خوبی برایتان نیستند و بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

 

قیمت تاچ ال سی دی a3 - قیمت ال سی دی سامسونگ a3

چرا موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیرات تخصصی گوشی است؟

اگر می‌خواهید یک تعمیر تخصصی، سریع، مطمئن و بدون دردسر روی گوشی شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در این مرکز تعمیرات موبایل طبق اصول خاصی انجام می‌شود که منجر به ایجاد مزیت هایی برای کاربران خواهد شد. برخی از اصلی ترین این مزیت ها به شرح زیر هستند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیرات در شرکت موبایل کمک و استفاده از خدمات این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید که این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه هایتان خواهد شد.
  • تعمیر با کیفیت و سریع: تعمیرات سریع و با کیفیت از دیگر مزیت هایی هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد. کیفیت تعمیرات در مرکز موبایل کمک به واسطه استفاده از مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها و همچنین قطعات اورجینال تضمین می‌شود. سرعت عمل بالا هم از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 در این مرکز عموما در 2 ساعت تکمیل می‌شوند و تحویل گوشی به مشتری هم ظرف 4 ساعت صورت می‌پذیرد.
  • ضمانت تعمیرات و قطعات اورجینال: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتری انجام می‌شوند تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند. همچنین قطعات تعویض شده در گوشی هم از نظر اورجینال بودن شامل ضمانت خواهند بود و مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند.
  • تعرفه مناسب : تعرفه‌ هایی که موبایل کمک برای خدمات خود در نظر گرفته نسبت به تعرفه های بازار آزاد به مراتب مقرون به صرفه تر هستند. بنابراین با استفاده از سرویس موبایل کمک صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه هایتان هم خواهید داشت.

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و واگذاری تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A3 2015 خود به کارشناسان این مرکز از آن ها بهره‌مند می‌شوید. به منظور ثبت سفارش تعمیر موبایل خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

قطعات سامسونگ A3

ال سی دی سامسونگ A3

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ