نکات مهم برای تعویض ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی گوشی های آیفون یکی از رایج ترین دلایل مراجعه به تعمیرگاه های موبایل است. اگر ال سی دی آیفون شما هم به هر دلیلی آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله به نکاتی که برای تعویض ال سی دی آیفون لازم است بدانید می پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

تعویض ال سی دی آیفون رایج ترین دلیل مراجعه به تعمیرگاه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعویض ال سی دی آیفون های اپل  اکنون رایج ترین تعمیری است که روی این گوشی ها انجام می‌شود، ال سی دی های موبایل شکننده ترین و حساس ترین عضو موبایل هستند. به همین دلیل وارد شدن ضربه و فشار به ال سی دی باعث شکستن ال سی دی می شود. در طول یک روز به دفعات زیاد ممکن است موبایل از دست شما افتاده و به زمین برخورد کند و با توجه به حساس بودن ال سی دی های آیفون منجر به شکستن ال سی دی موبایل شود. باتوجه به اینکه نیمی از از این گوشی ها آیفون هستند برای تعویض ال سی دی آیفون باید به نکاتی توجه کنیم که در ادامه به شرح این نکات مهم می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

برای تعویض صفحه نمایش آیفون کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

تعمیر ال سی دی آیفون رایج ترین دلیل مراجعه به تعمیرگاه

نکته اول : مراجعه به تعمیرکار با تجربه 

تعویض و تعمیر کردن ال سی دی آیفون کار حساس و سختی است .با توجه به هزینه بالا تعویض ال سی دی باید دقت کرد که به تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید در غیر این صورت به زودی با مشکل مواجه می شوید. لازم به ذکر است که خیلی از تعمیرکارانی که تجربه کافی ندارند نه تنها مشکل را رفع نمی کنند بلکه ممکن است در حین تعویض گوشی به قطعات دیگر گوشی نیز آسیب برسانند. پس انتخاب تعمیرکار با تجربه و کار بلد مهم ترین نکته برای تعویض ال سی دی است.

تعمیرات اپل

نکته دوم: از قطعه اورجینال استفاده کنید.

همه ال سی دی های موجود در بازار اورجینال و  اصل نیستند. بنابراین اگر به کیفیت تعمیر موبایل خود اهمیت می دهید برای تعویض ال سی دی موبایل خود از قطعه بی کیفیت استفاده نکنید. در برخی شرایط ممکن است هزینه تعویض ال سی دی کپی و غیر اصل نصف هزینه تعویض ال سی دی اورجینال باشد اما کیفیت دو ال سی دی با هم برابر نیست. پس اگر میخواهید تعویض ال سی دی آیفون شما با بهترین کیفیت انجام شود از ال سی دی اورجینال استفاده کنید. ما در موبایل کمک اورجینال بودن تمامی قطعات را تضمین می کنیم.

به هزینه تعویض ال سی دی دقت کنید

برای تعویض صفحه نمایش آیفون کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک تماس بگیر

نکته سوم: به هزینه تعویض ال سی دی دقت کنید.

در بازار قیمت تعمیرات موبایل به گونه ای است که قیمت تعمیرات موبایل مشخص و ثابت نیست! و قیمت تعویض ال سی دی آیفون از یک مرکز تعمیر تا مرکز تعمیر دیگر متفاوت است . این موضوع به خصوص در مورد تعمیر ال سی دی آیفون های اپل صدق می کند. بنابراین برای تعویض ال سی دی آیفون خود عجله نکنید و کاملا تحقیق کنید و قیمت ها را برسی کنید. موبایل کمک همواره از تعرفه ثابت برای تعمیرات موبایل استفاده می کند.

بهترین روش برای تعویض ال سی دی آیفون کدام است؟

از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. اگر تمایل دارید تعویض ال سی دی آیفون و دیگر تعمیرات آیفون اپل خود را به مرجعی قابل اعتماد بسپارید که تعمیر یا تعویض مورد نظر را با ضمانت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود. برای ثبت سفارش تعویض ال سی دی آیفون اپل خود توسط موبایل کمک با شماره ی 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قیمت تاچ ال سی دی iPhone 6 Plus

قیمت ال سی دی آیفون ایکس آر

ال سی دی آیفون 8 پلاس

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments