تعمیرات اپل

اگر به دنبال روش هایی هستید که با استفاده از آن بتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن تمام مخاطبین آیفون خود را حذف یا اصطلاحا دیلیت کنید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله به آموزش 3 روش کارآمد به منظور دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون می‌پردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

روش های مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌تواند به طور آنی تمام مخاطبین آیفون خود را دیلیت کنید. در بین این روش ها چند نمونه از آن‌ها به مراتب کاربردی تر و ساده تر از سایر روش ها محسوب می‌شوند. بنابراین لازم دانستیم که در مقاله‌ای اختصاصی شما را با این موارد آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

در این مقاله قصد داریم به آموزش 3 روش کارآمد برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

روش اول: استفاده از برنامه iTools یا آیتولز

برنامه آیتولز یا همان iTools ابزاری است که این روزها بسیاری از افراد آن را جایگزین آیتیونز (iTunes) کرده‌اند. این برنامه تقریبا تمام قابلیت‌های آیتیونز را به ساده‌ترین شکل ممکن ارائه می‌کند. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش کار با برنامه iTools (آیتولز)؛ یک جایگزین عالی برای آیتیونز به طور جامع در مورد برنامه iTools و قابلیت‌های آن صحبت کرده بودیم. یکی از قابلیت های این برنامه مربوط به ارائه امکان حذف تمام مخاطبین آیفون می‌شود!

آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون خود از طریق این برنامه باید به بخش Information و سربرگ Contacts مراجعه کنید. در این شرایط مشابه با عکس فوق لیست تمام مخاطبین موجود در آیفونتان نمایان می‌شود. برای حذف آن‌ها کافیست که تیک باکس موجود در کنارشان را بزنید و از منوی فوقانی صفحه بر روی گزینه Delete کلیک کنید. پس استفاده از برنامه آیتولز یکی از بهترین روش های موجود به منظور دیلیت تمام مخاطبین آیفون محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل در موبایل کمک

تعمیرات اپل

روش دوم: استفاده از سایت آی کلود (iCloud)

روش بعدی که می‌توانید از آن به منظور دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون خود استفاده کنید، مربوط به مراجعه به سایت آی کلود از طریق مرورگر کامپیوترتان می‌شود. برای انجام این کار باید مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

 • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه ورود سایت ای کلود مراجعه کنید.
 • مشخصات اکانت خود را وارد و لاگین شوید.
 • بر روی گزینه Contacts کلیک کنید. آیکون این گزینه دقیقا مشابه با آیکون بخش مخاطبین آیفونتان است.
 • زمانی که لیست مخاطبین دستگاه نمایان شد، کیلدهای ترکیبی Ctrl+ Alt را از روی کیبورد بفشارید تا تمام مخاطبین به طور آنی انتخاب شوند.
 • بر روی آیکون چرخ دنده نمایان شده در گوشه سمت چپ و پایین صفحه کلیک کنید.
 • گزینه Delete را انتخاب نمایید.

آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

بنابراین با استفاده از سایت آی کلود و طی کردن مراحل فوق هم می‌توانید نسبت به دیلیت یا حذف همه مخاطبین آیفون خود وارد عمل شوید.

تعمیرات اپل

روش سوم: استفاده از برنامه Groups App

یکی دیگر از روش های کارآمدی که از طریق آن می‌توانید مخاطبین آیفون خود را به یک باره حذف کنید، مربوط به استفاده از اپلیکیشن Groups App می‌شود. بکارگیری این اپلیکیشن یکی از رایج ترین روش های مدیریت مخاطبین و حذف تمام آن‌ها در سیستم عامل iOS محسوب می‌شود. به منظور دیلیت تمام مخاطبین آیفون از طریق این اپلیکیشن مراحل زیر را طی کنید:

آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

 • برنامه Groups App را از پایین همین مطلب دانلود و بر روی آیفون خود نصب کنید.
 • برنامه Groups App را اجرا کنید و به آن اجازه دسترسی به لیست مخاطبین یا همان Contacts را بدهید.
 • گزینه All Contacts را مانند عکس بالا و سمت چپ انتخاب کنید.
 • تیک موجود در کنار نام هر یک از مخاطبینی که تمایل دارید از آیفونتان حذف شوند را بزنید. اگر تمایل دارید تمام مخاطبین آیفونتان را دیلیت کنید از بخش فوقانی برنامه گزینه Select All را انتخاب کنید تا تمام مخاطبین انتخاب شوند.
 • گزینه Choose Action را از بخش فوقانی صفحه انتخاب کنید.
 • گزینه Delete Contacts را انتخاب نمایید.
 • در پنجره پاپ آپ نمایان شده هم گزینه Remove from my iPhone را انتخاب کنید.

آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون

بنابراین استفاده از برنامه Groups App هم یکی دیگر از بهترین روش های موجود برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون است. روش های دیگری هم برای انجام این کار وجود دارند که ما از شرح تمام آن‌ها صرف نظر می‌کنیم. از نظر شما کدام یک از روش های شرح داده شده بهترین روش موجود برای دیلیت تمام مخاطبین آیفون محسوب می‌شود؟

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش 3 روش برای دیلیت یا حذف تمام مخاطبین آیفون پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌های شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

Groups
نام Groups
قیمت رایگان
سیستم عامل iOS
سازنده Qbix
برچسب‌ها: آموزش حذف تمام مخاطبین آیفون آموزش حذف مخاطبین آیفون آموزش حذف همه مخاطبین آیفون آموزش دیلیت تمام مخاطبین آیفون آموزش دیلیت مخاطبین آیفون آموزش دیلیت همه مخاطبین آیفون حذف تمام مخاطبین آیفون حذف مخاطبین آیفون حذف همه مخاطبین آیفون دلیت تمام مخاطبین آیفون دیلیت تمام مخاطبین آیفون دیلیت مخاطبین آیفون دیلیت همه مخاطبین آیفون راهنمای حذف همه مخاطبین آیفون راهنمای دیلیت تمام مخاطبین آیفون راهنمای دیلیت همه مخاطبین آیفون روش حذف مخاطبین آیفون روش دیلیت همه مخاطبین آیفون روش های حذف تمام مخاطبین آیفون روش های حذف همه مخاطبین آیفون روش های دیلیت تمام مخاطبین آیفون روش های دیلیت مخاطبین آیفون شیوه حذف تمام مخاطبین آیفون شیوه حذف مخاطبین آیفون شیوه حذف همه مخاطبین آیفون شیوه دیلیت تمام مخاطبین آیفون شیوه دیلیت همه مخاطبین آیفون نحوه حذف تمام مخاطبین آیفون نحوه حذف مخاطبین آیفون نحوه دیلیت تمام مخاطبین آیفون نحوه دیلیت مخاطبین آیفون نحوه دیلیت همه مخاطبین آیفون

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر