معرفی و دانلود بازی Last Day on Earth Survival
لطفا امتیاز دهید.

علی بابا
معرفی و دانلود بازی Last Day on Earth Survival
لطفا امتیاز دهید.

بازی زیبای Last Day on Earth Survival تجربه‌ای کم نظیر را برایتان به ارمغان می‌آورد. در این بازی شما باید برای بقاء و زنده ماندن خود و البته دیگر اعضای گروهتان تلاش کنید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی بازی Last Day on Earth Survival بپردازیم و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی Last Day on Earth Survival

بازی Last Day on Earth Survival یک بازی اکشن است که تجربه‌ای بسیار هیجان‌انگیز را برایتان به ارمغان می‌آورد. در این بازی شما باید برای بقاء تلاش کنید و زامبی ها را نابود سازید. بازی جذاب Last Day on Earth Survival به صورت رایگان برای اندروید و iOS منتشر شده و شامل خریدهای درون برنامه ای می‌شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی مختصر بازی Last Day on Earth Survival بپردازیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور سوالی داشتید، می‌توانید از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی بازی Last Day on Earth Survival

بازی جذاب Last Day on Earth Survival توسط شرکت روسی کفیر (Kefir) توسعه داده شده و به دلیل گیم پلی زیبایی که دارد مورد توجه بسیاری از گیرهای علاقمند به بازی های موبایل قرار گرفته است. در این بازی شما به سال 2027 و زمانی می‌روید که دنیا توسط ویروسی عجیب آلوده شده است. این ویروس منجر می‌شود تا انسان های و سایر موجودات زنده با آدمخوار یا زامبی تبدیل شوند.

معرفی و دانلود بازی Last Day on Earth Survival

شما در بازی Last Day on Earth Survival در شرایطی برای بقاء خود و دیگر هم گروهیتان تلاش می‌کنید که بیش از 80 درصد جمعیت دنیا به زامبی تبدیل شده‌اند. برای بقاء در این دنیا باید از هر ابزار و راهی استفاده کنید. جالب است بدانید که زامبی ها تنها دشمنان شما در بازی Last Day on Earth Survival نخواهند بود و در برخی شرایط حتی انسان های دیگر هم می‌توانند برایتان خطر آفرین شوند.

شما باید در جریان بازی زیبای Last Day on Earth Survival برای خود یک پناهگاه بسازید و آن را توسعه دهید. آیتم ها و سلاح های مختلفی در بازی طراحی شده‌اند که شما قادر به استفاده از آن ها خواهید بود. اگرچه بازی Last Day on Earth Survival سبک اکشن را به همراه دارد، اما نمای بازی به صورت سوم شخص یا اول شخص نیست و نمایی از بالا خواهد بود که شبیه به بازی های سبک استراتژیک به نظر می‌رسد.

معرفی و دانلود بازی Last Day on Earth Survival

مکان های مخفی زیادی در بازی جذاب Last Day on Earth Survival طراحی شده‌اند که شما می‌توانید با سرک کشیدن در آن‌ها به جمع‌آوری آیتم و مهمات متنوع بپردازید. گیم پلی بازی به گونه‌ای طراحی شده که انتخاب های گیمر بر روی مسیر بازی تاثیر می‌گذارد و این مسئله به نوعی بازی را شبیه به بازی های سبک نقش آفرینی می‌کند. همچنین امکان چت کردن با گیمرهای دیگر و ملحق شدن به کلن های مختلف هم از دیگر ویژگی های بازی زیبای Last Day on Earth Survival محسوب می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی Last Day on Earth Survival پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد بازی مذکور سوالی داشتید، می‌توانید از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

  • گیم پلی بسیار جذاب
  • تنوع آیتم ها و سلاح ها
  • تاثیر مستقیم انتخاب های گیمر روی بازی
  • امکان چت و ملحق شدن به کلن های دیگر

نقاط ضعف

  • این بازی تقریبا نقطه ضعف محسوس ندارد
بازی Last Day on Earth Survival
نام بازی Last Day on Earth Survival
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده Kefir

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک