معرفی و دانلود همراه بانک بانک شهر ؛ جدیدترین نسخه
4.3 (86.67%) 3 امتیاز

علی بابا
معرفی و دانلود همراه بانک بانک شهر ؛ جدیدترین نسخه
4.3 (86.67%) 3 امتیاز

بانک شهر با ارائه یک اپلیکیشن اختصاصی، امکان دسترسی سریع و آسان به مجموعه‌ای از خدمات بانکی از طریق گوشی همراه را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک شهر پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی و دانلود همراه بانک بانک شهر

اگر از مشتریان بانک شهر هستید و تمایل دارید بدون مراجعه حضوری به بانک و دستگاه های خود پرداز نسبت به انجام امورات بانکی مورد نظر خود اقدام نمایید، پیشنهاد می‌کنیم همراه بانک بانک شهر را بر روی گوشی خود نصب کنید. بدین ترتیب برای انجام عملیات بانکی، محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز به مجموعه‌ای از خدمات بانکداری الکترونیکی بر روی گوشی همراه خود دسترسی داشته باشید. همراه بانک شهر خدماتی نظیر پرداخت قبوض، انتقال وجه، خرید شارژ، دریافت موجودی و غیره را ارائه می‌کند.

همراه بانک بانک شهر

در صورت تمایل به استفاده از خدمات ارائه شده توسط همراه بانک شهر، ابتدا به یکی از شعب بانک مذکور مراجعه کرده و نسبت به فعال سازی و دریافت نام کاربری و رمز عبور موبایل بانک حساب خود اقدام نمایید. سپس با نصب موبایل بانک شهر بر روی گوشی همراه خود قادر به استفاده شبانه روزی از خدمات بانکداری الکترونیکی در دو بستر پیامک و اینترنت خواهید بود. همراه بانک بانک شهر برای سه سیستم عامل اندروید، آی او اس و ویندوز فون عرضه شده و هر سه نسخه به صورت رایگان قابل دانلود هستند. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک شهر می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک شهر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دانلود همراه‌بانک بانک شهر

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک