بازی کلش اف کلنز این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا هر زمان که تمایل داشته باشند، ریپلی (Reply) اتک های داده شده و خورده شده خودشان را ببینند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز (Replay) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز

فیلم اتک هایی که در بازی کلش اف کانز (Clash of Clans) می‌دهید یا اتک هایی که به دهکده شما داده می‌شوند، همگی ضبط خواهند شد و شما می‌توانید در صورت تمایل ریپلی یا بازپخش آن‌ها را مشاهده کنید. تماشای ریپلی این اتک های داده یا خورده شده نقش بسیار مهمی در کسب تجربه بیشتر برای پیاده کردن بهتر سرباز ها در اتک ها و بهبود چینش دفاعی دهکده ایفاء می‌کنند.

مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز

اما چگونه می‌توانی ریپلی اتک های داده و خورده شده را در بازی Clash of Clans مشاهده کنیم؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز (Replay) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز (Replay)

برای مشاهده ریپلی اتک های داده و خورده شده خود در اکانت کلش آف کلنز، کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را اجرا کنید.
  • آیکون با نماد “پاکت نامه” را از گوشه سمت چپ و بالای صفحه انتخاب کنید.
  • در تب Defense Log ریپلی های اتک هایی که خورده‌اید لیست شده‌اند. در تب Attack Log هم ریپلی های اتک هایی که داده‌اید لیست شده هستند. پس به تب مورد نظرتان مراجعه کنید.

مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز

  • با لمس گزینه سبز رنگ Replay در کنار هر یک از موارد موجود در لیست، می‌توانید ریپلی آن اتک را مشاهده کنید.
  • برای خارج شدن از ریپلی هم کافیست که آیکون Return Home را از گوشه سمت چپ و پایین صفحه لمس کنید.

بنابراین به این صورت می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، لیست ریپلی اتک ها و دفاع هایی که انجام داده‌اید را مشاهده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که ملاحظه کردید در این مقاله به آموزش نحوه مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز (Replay) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

برچسب‌ها: آموزش دیدن ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز آموزش دیدن ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز آموزش مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز آموزش مشاهده ریپلی در کلش اف کلنز آموزش مشاهده ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز دیدن ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز دیدن ریپلی در کلش اف کلنز دیدن ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز راهنمای دیدن ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز راهنمای دیدن ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز راهنمای مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز روش دیدن ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز روش دیدن ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز روش مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز روش مشاهده ریپلی در کلش اف کلنز روش مشاهده ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز شیوه دیدن ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز شیوه دیدن ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز شیوه مشاهده ریپلی اتک ها در کلش اف کلنز شیوه مشاهده ریپلی در کلش اف کلنز شیوه مشاهده ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز نحوه مشاهده ریپلی دفنس ها در کلش اف کلنز

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر