تعمیرات اپل

هم اکنون قابلیت جدیدی به اینستاگرام اضافه شده که به موجب آن کاربران می‌توانند به جای حذف پست های ارسالی خود نسبت به آرشیو یا مخفی کردن آن‌ها وارد عمل شوند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام (Archive) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با آرشیو کردن پست های اینستاگرام (Archive)

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که پس از ارسال پستی در اینستاگرام، برای حذف آن مردد باشید! حذف پست های اینستاگرام می‌تواند بنا به دلایل مختلفی صورت پذیرد. اینستاگرام اشاره می می‌کند که کاربران به دلایلی همچون عدم دریافت لایک کافی، کامنت کافی و غیره پست هایشان را پس از ارسال حذف می‌کنند! اما این روش دیگر تنها راه حل موجود نیست!

اینستاگرام قابلیتی را در اپلیکیشن محبوب خود ارائه کرده که به موجب آن کاربران می‌توانند پست های مورد نظرشان را آرشیو کنند! آرشیو کردن پست های اینستاگرام (Archive) سبب می‌شود تا سایر کاربران قادر به مشاهده آن‌ها نباشند، اما شما هر زمان که تمایل داشته باشید در اکانت خود بتوانید به آن پست های آرشیو شده دسترسی یابید. به بیان دیگر قابلیت جدیدی که نام بردیم، منجر به مخفی شدن پست های مورد نظرتان در اینستاگرام می‌شود.

اما چگونه از قابلیت مذکور استفاده کنیم؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام (Archive) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام (Archive)؛ چگونه پست خود را مخفی کنیم؟

برای اینکه از طریق قابلیت Archive اینستاگرام، پست های مورد نظرتان را مخفی کنید، کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

  • برنامه اینستاگرام را اجرا کنید.
  • به بخش پروفایل (Profile) بروید. در این بخش لیست پست های خود و اطلاعاتی همچون تعداد فالوورها، فالویینگ ها و غیره ارائه شده‌اند.

آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام

  • پست مد نظرتان که قصد دارید مخفی یا آرشیو شود را انتخاب کنید.
  • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای پست را لمس کنید.

آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام

  • در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه Archive را انتخاب کنید.

مخفی کردن پست ها در اینستاگرام

به همین سادگی پست مورد نظر مخفی یا آرشیو می‌شود. در نظر داشته باشید که قابلیت مخفی کردن یا آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام (Archive) هنوز به طور گسترده ارائه نشده و فقط در برخی مناطق قابل استفاده است. قرار است اینستاگرام به تدریج این ویژگی را در سایر نقاط هم منتشر و در اختیار کاربران قرار دهد.

مشاهده لیست پست های مخفی یا آرشیو شده اینستاگرام

شما به عنوان صاحب اکانت خود هر زمان که تمایل داشته باشید، می‌توانید لیست پست های آرشیو شده خود را مشاهده کنید. برای انجام این کار آیکون جدید و شبیه به “تایمر” در گوشه سمت راست و بالای صفحه پروفایل ارائه شده که باید آن را لمس نمایید. مراحل دقیق دسترسی به این گزینه به شرح زیر هستند:

آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام

  • برنامه اینستاگرام را اجرا کنید.
  • به قسمت پروفایل (Profile) بروید.
  • آیکون با نماد “تایمر” را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.

به این صورت لیستی از پست های آرشیو شده اینستاگرامتان نمایان می‌شوند. بار دیگر اشاره می‌کنیم که قابلیت آرشیو یا مخفی کردن پست های اینستاگرام هنوز در اختیار تمام کاربر قرار نگرفته است، اما به زودی امکان استفاده از آن برای همه محقق می‌شود.

آموزش ویدئویی مخفی یا آرشیو کردن پست‌ها در اینستاگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

اینستاگرام | Instagram
نام اینستاگرام | Instagram
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده Instagram
برچسب‌ها: Archive پست های اینستاگرام آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام آرشیو کردن پست های اینستاگرام آموزش Archive پست های اینستاگرام آموزش آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام آموزش آرشیو کردن پست های اینستاگرام آموزش مخفی کردن پست ها در اینستاگرام آموزش مخفی کردن پست های اینستاگرام چگونگی مخفی کردن پست ها در اینستاگرام راهنمای آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام راهنمای آرشیو کردن پست های اینستاگرام راهنمای مخفی کردن پست ها در اینستاگرام راهنمای مخفی کردن پست های اینستاگرام روش Archive پست های اینستاگرام روش آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام روش آرشیو کردن پست های اینستاگرام روش مخفی کردن پست ها در اینستاگرام روش مخفی کردن پست های اینستاگرام شیوه Archive پست های اینستاگرام شیوه آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام شیوه آرشیو کردن پست های اینستاگرام شیوه مخفی کردن پست ها در اینستاگرام شیوه مخفی کردن پست های اینستاگرام قابلیت آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام قابلیت آرشیو کردن پست های اینستاگرام قابلیت مخفی کردن پست های اینستاگرام مخفی کردن پست ها در اینستاگرام مخفی کردن پست های اینستاگرام

نظرات کاربران (33)

ارسال نظر