×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iOS

ارسال همزمان یک ایمیل برای چند نفر
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
ارسال همزمان یک ایمیل برای چند نفر

کاربران نسخه آی او اسی یا iOS برنامه جیمیل هم می‌توانید از طریق منوی تنظیمات این اپلیکیشن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل (Vacation Responder) را فعال کنند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iSO برنامه جیمیل بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iSO جیمیل

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در دو مقاله آموزش ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل نحوه فعال سازی و استفاده از قابلیت Vacation responder سرویس جیمیل را به شما عزیزان آموزش دادیم. به موجب وجود قابلیت Vacation responder شما می‌توانید ایمیلی را به عنوان یک پاسخ اتوماتیک مشخص کنید و آن را در بازه زمانی مد نظرتان به صورت خودکار برای افرادی ارسال کنید که برایتان ایمیل می‌فرستند.

اما علاوه بر نسخه تحت وب و نسخه اندرویدی برنامه جیمیل، فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iOS برنامه جیمیل هم امکانپذیر است. ما در این مقاله قصد داریم که نحوه فعال سازی و استفاده از این قابلیت در نسخه آی او اسی جیمیل را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

آموزش فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iOS جیمیل

به منظور فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه آی او اسی برنامه جیمیل کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه جیمیل را در آیفون یا آیپدتان اجرا کنید.
  • از بخش فوقانی و سمت چپ صفحه به منوی اصلی مراجعه کنید.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • اکانت مورد نظرتان را مشخص کنید.
  • گزینه Vacation Responder را لمس کنید.
  • اسلایدر موجود در کنار گزینه Vacation responder را لمس کنید تا فعال شود. بازه زمانی مد نظرتان را مشخص کنید. در بخش Subject باید موضوع ایمیل اتوماتیک مورد نظرتان را تایپ کنید. در بخش Message هم متن ایمیل اصلی را تایپ می‌کنید.
  • نهایتا گزینه Save را لمس کنید.

به همین سادگی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iOS جیمیل فعال می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیل در نسخه iOS برنامه جیمیل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع google
برچسب‌ها آموزش تعیین ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلآموزش فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل هاآموزش فعال کردن قابلیت Vacation responder جیمیلآموزش فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل هاارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلاموزش فعال سازی قابلیت Vacation responder جیمیلپاسخ اتوماتیک در جیمیلپاسخ اتوماتیک در نسخه iOS جیمیلتعیین ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلتعیین پاسخ اتوماتیک در جیمیلچگونگی تعیین ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلچگونگی فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلچگونگی فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلراهنمای فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلشیوه فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلفعال سازی قابلیت Vacation responder جیمیلفعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلفعال سازی قابلیت پاسخ اتوماتیک در جیمیلفعال کردن پاسخ اتوماتیک در نسخه iOS جیمیلفعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلقابلیت Vacation responder جیمیلقابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلقابلیت پاسخ اتوماتیک در نسخه iOS جیمیلنحوه تعیین ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلنحوه فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلنحوه فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک ایمیلنسخه iOS جیمیل
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید