شغل های پردرآمد برای بانوان | ایجاد شغل با سرمایه کم برای بانوان

شغل های پردرآمد برای بانوان | ایجاد شغل با سرمایه کم برای بانوان

شغل های پردرآمد برای بانوان

امروزه بانوان شرایط متفاوتی نسبت به قبل دارند و استقلال برای آنها اهمیت زیادی دارد. تفکرات مربوط به مستقل بودن  در دوران نوجوانی درون آنها شکوفا شده و حتی دوست دارند تا بعد از ازدواج هم این استقلال را همچنان حفظ کنند. استقلال در زمینه مالی مهمترین گزینه ایست که فکر بانوان را درگیر کرده و دوست دارند تا با شغلی مناسب و پر درآمد به آن جامه عمل بپوشانند به همین دلیل امروزه بیشتر خانم ها همپای آقایان در حال فعالیت هستند و به استقلال مالی خوبی دست پیدا کرده اند.‌ شغل های پردرآمدی که امروزه خانم ها با آن به استقلال مالی رسیده اند عبارتند از:

 • خیاطی: در واقع خیاطی به صرف روال گذشته مد نظر ما نیست بلکه این حرفه امروزه با پیشرفت های خوبی روبرو بوده و ایده های مختلفی در این حوزه قدم نهاده‌اند اند و شما می توانید از الگوهای جدید استفاده کنید. خیاطی به روش های جدید و مطابق با مد روز باعث شده تا شما بتوانید رضایت مشتری را به خوبی جلب کنید.
 • عکاسی: عکاسی یک حرفه فراگیر بوده و شما می توانید به کمک این کار درآمدی پولساز داشته باشید. از انجام خدمات عکاسی گرفته تا ارائه محتواهای آموزشی در فضای مجازی همه به نوبه خود شما را به درآمدی عالی می رسانند.
 • آشپزی: از شغل های پردرامدی بوده که خانم ها می توانند به روش های مختلف از آن نهایت استفاده را ببرند. فینگر فودها توانسته اند در شبکه های مجازی سر و صدای زیادی به پا کنند.
 • برنامه نویسی: که از دیگر شغل های پرسودی بوده که خود زیر شاخه های مختلفی دارد و خانم ها می توانند با یادگیری این حرفه در فضای مجازی هم فعالیت های چشمگیری از جمله طراحی سایت و … داشته باشند.
 • آنلاین شاپ: بحث فروشگاه آنلاین به دو گروه کلی دسته بندی می‌شود:1- محصول ساخته شده به وسیله خود شما.2-محصولاتی که شما دخالتی در ساخت آن ندارید.

بهترین شغل های دنیابهترین شغل های دنیا

در دنیا شغل های زیادی هستند که دنبال کردن آنها می تواند درآمد خوبی به همراه داشته باشد. پیشرفت تکنولوژی بیشتر کسب و کارها را به سمت اینترنتی شدن سوق داده و همین امر هم سبب شده تا افراد خصوصا بانوانی که دنبال استقلال مالی هستند بتوانند در فضای مجازی کسب و کارهای پولساز راه اندازی کنند. آمارگیری هایی که طی سال های اخیر انجام شده این موضوع را به خوبی ثابت کرده که بیشتر از 50 درصد خانم ها به دنبال شغل های پولساز هستند و توانسته اند در این حوزه هم موفق باشند‌. البته نباید فراموش کرد که کمک گرفتن از یک مشاور کسب و کار حرفه ای میتواند سرعت موفقیت شما را بالا ببرد. در زیر به بهترین شغل های دنیا اشاره می کنیم:

 • طراحی لباس: یک شغل پر درآمد و سودآور بوده که به دلیل گسترش روز افزون و استقبال از آن امروزه به یک صنعت تبدیل شده است. برای انجام این کار نیازی به سرمایه اولیه ندارید و می توانید در ابتدا با طراحی لباس های جدید و بروز مطابق با سلیقه افراد و سپس تولید آن کسب و کاری پر سود را شروع کنید.
 • کارهای هنری: علاقه زیاد مردم به هنر و هنر آموزی آنها را به سمت آموزش هنر سوق داده و زمینه را برای کسب و کاری پر سود فراهم کرده است. شما می توانید با انجام کارهایی چون نمد دوزی، شمع سازی، کار با چوب، چرم دوزی، عثمان دوزی و … به شغلی پولساز با پیشرفتی عالی دست پیدا کنید.
 • تدریس و آموزش: یک راه موثر برای رسیدن به درآمد عالی است و شما می توانید اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و با تدریس خصوصی دروس مختلف به سود خوبی برسید.
 • مترجم زبان: یک مترجم زبان براحتی می تواند متون را ترجمه کرده و از آن درآمد خوبی کسب نماید. این شغل در هر محیطی قابل اجرا بوده و حتی شما می توانید در فضای مجازی هم با آن درآمد کسب کنید.

شغل های ناشناخته در ایران

شغل های ناشناخته در ایران

هنوز شغل های ناشناخته ای در ایران وجود دارد که توجه به آنها می تواند افراد را به سودهای قابل توجهی برساند. در اینجا به معرفی چند شغل ناشناخته می پردازیم که می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد. البته همه این مشاغل در همه مکانها و با هر توانایی موثر و پولساز نخواهد بود. به طور مثال اگر در اصفهان زندگی میکنید و به دنبال شغل مناسبی هستید میتوانید از یک مشاور شغل در اصفهان کمک بگیرید.

 • هکرهای کلاه سفید یک شغل ناشناخته بوده که مردم شناخت درستی از آن ندارند‌. این هکر در واقع وظیفه محافظت از سیستم های امنیتی در شرکت ها و اداره ها را به عهده دارد‌ و با پیدا کردن راه‌های نفوذ و نقاط ضعف شبکه، آسیب‌پذیری سیستم را شناسایی و رفع می کند.
 • گریه کن هم یه شغل عجیب اما آسان و پر درآمد بوده که طرفداران مختص به خود را دارد. در این حرفه افراد با گرفتن دستمزدهای مختلف در مراسمات شرکت می کنند.
 • زهر مارگیر یک شغل ناشناخته و عجیب بوده که افراد با گرفتن زهر مار و ارائه آن به صنایع دارویی به پول خوبی می رسند. اگر چه خطر این شغل زیاد است اما تقاضا برای ان بالا است.
 • تعیین کننده جنسیت جوجه هم یک شعله عجیب است که در آن جوجه ها با جنسیت نر و ماده جدا می شوند. افرادی که برای انجام این کار استخدام می شوند باید مهارت لازم را داشته باشند.
 • تمیز کردن آکواریوم کوسه شغلی عجیب است که با خطرات زیادی همراه م باشد و در ایران پارک های دریایی و آکواریوم های کوسه توسط این افراد تمیز می شوند و درآمد خوبی هم دارند.
 • مانکن زنده یک شغل سخت و عجیب اما پردرآمد است که بازدهی خوبی هم دارد. این شغل به کسی نیاز دارد که بتواند ساعت ها بایستد حتی اگر این کار سخت باشد.
 • خریدار شخصی هم یک شغل عجیب و در عین حال جذاب بوده که درآمد خوبی را هم به همراه دارد و شما از خرید نهایت لذت را می برید.
 • ترمیم کننده چینی و عتیقه جات شغلیست که درآمد آن بسیار بالاست و با آموزش آن میتوانید بسدت درآمد زایی کنید.

بهترین شغل های 10 سال آینده ایران

دنیا به سرعت در حال تغییر است و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا در سال های پیش رو شغل های مختلفی بین مردم رواج پیدا کند و افراد بتوانند به کمک آنها به درآمدهای خوبی برسند. در اینجا به بهترین شغل های 10سال آینده ایران اشاره می کنیم:

 • به جرات می توان گفت که محتوا نویسی در شبکه های اجتماعی یکی از مشاغل آینده دار و پر درآمد بوده که در۱۰ سال آینده به پیشرفت خوبی خواهد رسید. افرادی که امروزه این کار را استارت زده اند قطعا آینده ای با شکوه خواهند داشت. این حرفه امروز هم پر طرفدار است‌ و تحقیقات نشان می دهد که روز به روز اهمیت آن بیشتر خواهد شد.
 • دیجیتال مارکتر هم از ابر شغل های آینده بوده که بازار گسترده ای هم دارد. این صنعت خاص بوده چون به تجزیه و تحلیل و شناسایی و رفع نقاط ضعف می پردازد به همین دلیل امروزه کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.
 • مشاوره توسعه دیجیتال کسب و کار هم از کسب و کارهایی است که در 10 سال آینده همه به آن وابسته هستند. این شغل حساس است چون مشاور باید اطلاعات بروزی داشته باشد تا بتواند ترندها را بررسی کند.
 • شغل دیگری که در 10 سال آینده اقتصاد را دگرگون می کند توسعه دهنده هوش مصنوعی است. متخصص این صنعت در واقع با شبکه‌های عصبی و الگوریتم‌ها سر و کار دارد و در پروژه‌های مختلفی از ضعیف و ساده گرفته تا سخت و پیچیده‌تر کار می‌کند.
 • از دیگر شغل هایی که می تواند در 10 سال آینده در ایران تحولاتی عظیم خلق کند صرافی ارز دیجیتال است. علاقه زیاد مردم به ارزهای دیجیتال خود زمینه بوجود آمدن این حرفه را فراهم می سازد.

تمام خدمات ذکر شده همه در بستر اینترنت هستند و این امر نشان می دهد که در ده سال آینده تمام حرفه ها در ایران به سمت اینترنتی شدن می روند و کسب و کارهای سنتی با تحولی عظیم روبرو هستند‌.

ایجاد شغل با سرمایه کم برای بانوان

ایجاد شغل با سرمایه کم برای بانوان

مهمترین چیزی که ذهن یک فرد جویای کار را به خود مشغول می کند شروع یک کار آن هم با سرمایه ای اندک است. افزایش نرخ بیکاری و کاهش استخدام در شرکت ها و اداره ها افراد را به سمت یک کار مستقل سوق داده است. شغل هایی که ریسک کمتر دارند اولویت اول برای انتخاب هستند که شما می توانید با سرمایه ای کم آنها را استارت بزنید. افرادی که شرایط اجاره کردن مغازه و یا تولیدی را ندارند می توانند این کسب و کار را در منزل خود شروع کنند. تهیه و توزیع غذا آن هم به صورت کاملا بهداشتی و در محیطی تمیز در منزل کاری پر درآمد بوده که با ریسک کمی هم روبرو لست. شما در ابتدا کار را با سرمایه ای اندک شروع کرده و زمانی که به سود خوبی می رسید کم کم آن را گسترش می دهید. چون غذا نیاز اصلی مردم است تقاضا برای خرید آن زیاد است.

یکی دیگر از مشاغلی که در حال حاضر و همچنین در آینده بشدت به آن نیاز است بازاریاب است. این شغل نیازی به سرمایه نخواهد داشت و از تونایی و مهارت های شما بهره میبرد. این هنرو حرفه را شما میتوانید کسب کنید و از آن بهره ببرید. با توجه به مشکلات عمده کسب و کار ها در زمینه فروش این شغل بشدت خواهان دارد و مورد نیاز تمامی مشاغل است تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند.

علاقه زیاد مردم به گل و گیاه باعث شده تا پرورش گل و گیاه در منزل هم شغلی پر درآمد با سرمایه ای اندک باشد. شما با فرا گرفتن آموزش های مربوطه می توانید با تکثیر گیاهان آپارتمانی و فروش آنها به صورت حضوری و مجازی به سود خوبی برسید. سرمایه اولیه برای انجام اینکار ناچیز بوده و کمترین ریسک را دارد. محتوانویسی هم یک شغل پر درآمد بوده که شما می توانید آن را با گوشی همراه و در هر زمان از شبانه روز انجام دهید بدین ترتیب اصلا نیازی به سرمایه ندارد و تنها کافی است تا شما اطلاعات خود را افزایش داده و یک نویسنده خوب باشید و محتواهای یونیک ارائه دهید. در صورتی که می خواهید محتواهای صوتی و تصویری ارائه دهید با کمترین سرمایه این کار صورت می گیرد. به همین ترتیب بسیاری از مشاغل هستند که میتوانند برای شما ایجاد درآمد کنند و نیاز به سرمایه زیادی هم ندارند. در ورتی که به دنبال یاد گیری این مشاغل هستید و میخواهید شغل مناسبی با سرمایه کم برای خود ایجاد کنید میتوانید به پیج اینستاگرامی سید داود موسوی زاده (davodmosavi.ir@) هم مراجعه کنید که تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments