×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز چیست؟

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

شاید با اصطلاحاتی همچون راشینگ (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) برخورد کرده باشید، اما با مفهوم این دو آشنایی نداشته باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد ماهیت راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) از اصطلاحات بسیار خاصی استفاده می‌شود که گاها برای کاربران سردرگم کننده هستند. برای مثال بیس مرده (Dead Base) و بیس زنده (Live Base) از جمله اصطلاحات رایج بازی کلش اف کلنز محسوب می‌شوند که پیش از در مقاله “آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده (Dead Bases)” در مورد آن‌ها صحبت کردیم.

اما دو اصطلاح دیگر رایج در بازی Clash of Clans به ترتیب راشینگ (Rushing) و مکسینگ (Maxing) نام دارند. برای مثال گفته می‌شود که فلان بازیکن از استراتژی راشینگ استفاده می‌کند و یک راشر (Rusher) است یا در سمت مقاله گفته می‌شود که فلان بازیکن از استراتژی مکسینگ استفاده می‌کند و یک مکسر (Maxer) است. اما راشینگ و مکسینگ چه معنایی دارند؟

در این مقاله قصد داریم در مورد ماهیت راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز صحبت کنیم و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

راشینگ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) به چه معناست؟

راشینگ یا Rushing در بازی کلش اف کلنز به استراتژی لول آپ یا ارتقاء لولی گفته می‌شود که در آن گیمر فقط سعی دارد تاون هال (Town Hall) خود را ارتقاء دهد و به آپگرید سایر ساختمان‌ها و نیرو های خود اهمیت نمی‌دهد. به این سبک اصطلاحا راشینگ گفته می‌شود و فردی که این سبک را دنبال کند یک راشر کلش اف کلنز محسوب می‌شود.

مکسینگ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) چیست؟

مکسینگ یا Maxing در بازی کلش اف کلنز به استراتژی گفته می‌شود که در آن گیمر با هر مرحله آپدیت تاون هال سعی می‌کند که سایر ساختمان ها و نیرو هایش را هم تا حد امکان آپگرید کند. به بیان دیگر در این نوع سبک یا استراتژی فقط به لول آپ تاون هال اهمیت داده نمی‌شود. به گیمری که از این سبک یا استراتژی استفاده کند، اصطلاحا مکسر گفته می‌شود.

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

کدام استراتژی را انتخاب کنیم؟ راشینگ یا مکسینگ؟

انتخاب استراتژی راشینگ یا مکسینگ کامل به سلیقه شخصی شما باز می‌گردد. بعضی از افراد تمایل دارند که تاون هال آن‌ها لول بالایی داشته باشد، بنابراین برای این افراد  استراتژی راشینگ گزینه بهتری خواهد بود. در سمت مقابل برخی افراد هم تمایل دارند که فارغ از لول تاون هال، سایر ساختمان ها و نیرو هایشان هم ارتقاء یافته و قدرت بیشتری را ارائه کنند. بنابراین برای این افراد استراتژی مکسینگ بهتر است.

استراتژی راشینگ شاید در ابتدا موثر واقع شده و شما را به لول های بالای تاون هال و مجموعه‌ای از ساختمان ها و آیتم های متنوع برساند، اما ممکن است در راز مدت مشکلاتی را برایتان به همراه داشته باشد و نهایتا شما را مجبور کند که انرژی و زمان زیادی را به طور آنی برای ارتقاء سایر بخش های دهکده خود صرف کنید. استراتژی مکسینگ هم معایب و مزیت‌های خاص خود را دارد که قصد نداریم وارد جزئیات آن شویم.

راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش

بنابراین توصیه ما این است که همیشه اعتدال را رعایت کنید. سعی کنید که در کنار تاون هال سایر ساختمان و نیرو هایی که به آن‌ها نیاز دارید را هم ارتقاء دهید. نیازی نیست که بیش از اندازه لول سایر ساختمان هایتان را ارتقاء داده و در آخر به لول آپ تاون هال بپردازید، بلکه باید مابین این دو مقوله تعادل ایجاد کنید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. می‌توانید از بخش نظرات همین مقاله برای اشتراک گذاری تجربیات خود با سایر دوستان هم استفاده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد ماهیت اصطلاحات راشینگ در کلش (Rushing) یا مکسینگ (Maxing) کلش اف کلنز صحبت کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

برچسب‌ها Maxing در بازی کلش اف کلنزMaxing در بازی کلش اف کلنز چیستRusher در بازی کلش اف کلنزRushing در بازی کلش اف کلنزاصطلاح راشر در بازی کلش اف کلنزاصطلاح راشینگ در بازی کلش اف کلنزاصطلاح ماکسینگ در بازی کلش اف کلنزراشر در بازی Clash of Clansراشر در بازی کلش اف کلنزراشینگ در بازی Clash of Clansراشینگ در بازی کلش اف کلنزراشینگ در کلشراشینگ در کلش اف کلنزراشینگ در کلش چیستماکسینگ در بازی Clash of Clansماکسینگ در بازی Clash of Clans چیستماکسینگ در بازی کلش اف کلنزماکسینگ در بازی کلش اف کلنز چیستمعنای Maxing در بازی کلش اف کلنزمعنای راشینگ در بازی Clash of Clansمعنای راشینگ در بازی کلش اف کلنزمعنای ماکسینگ در بازی کلش اف کلنزمعنای مکسینگ در بازی کلش اف کلنزمعنی maxing در بازی کلش اف کلنزمعنی راشر در بازی Clash of Clansمعنی راشر در بازی کلش اف کلنزمعنی راشینگ در کلش اف کلنزمعنی ماکسینگ در بازی Clash of Clansمعنی مکسینگ در بازی کلش اف کلنزمفهوم Maxing در بازی کلش اف کلنزمفهوم راشر در بازی Clash of Clansمفهوم راشر در بازی کلش اف کلنزمفهوم راشینگ در بازی Clash of Clansمفهوم راشینگ در بازی کلش اف کلنزمفهوم راشینگ در کلش اف کلنزمفهوم مکسر در بازی کلش اف کلنزمکسر در بازی کلش اف کلنز
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید