دلایل بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) + آموزش آنبن (Unban)

بن شدن اکانت کلش اف کلنز

سوپرسل می‌تواند بنا به دلایل مختلف اکانت شما را در بازی کلش اف کلنز بن یا همان Ban کند. در این مقاله قصد داریم که مروری بر دلایل بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) داشته باشیم و روش های آنبن شدن (Unban) یا رهایی از محدودیت بن را برایتان شرح دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با بن شدن اکانت کلش اف کلنز – BAN

بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به عنوان یک بازی بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا، ضوابط و قوانین خاصی دارد که تمام گیمرها باید از آن پیروی کنند. متاسفانه اغلب ما ایرانی‌ها بنا به دلایل مختلف از جمله عدم آشنایی با زبان انگلیسی و عدم مطالعه قوانین این بازی، گاها به طور ناخواسته یا عمدی قوانین آن را زیر پا می‌گذاریم! در این شرایط است که گرفتار پیغامی با مضمون You Have Been Banned خواهیم شد!

بیشتر بخوانید: تعمیرات تلفن همراه

بن شدن اکانت کلش اف کلنز

بن شدن یا همان Ban در بازی کلش اف کلنز می‌تواند بنا به دلایل مختلفی رخ دهد. در این مقاله قصد داریم که به معرفی شایع‌ترین و اصلی‌ترین دلایل بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) بپرداخته و آموزش آنبن (Unban) یا رهایی از بن را هم تحت هر یک از شرایط مذکور خدمتتان شرح دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بن شدن اکانت کلش از چت یا گلوبال چت

بن شدن از چت جهانی یا گلوبال چت (Global Chat) یکی از شایع‌ترین دلایل بن شدن کاربران است. اقدامات مختلفی وجود دارند که ممکن است منجر به بن شدن شما از گلوبال چت بازی کلش اف کلنز شوند. برای مثال صحبت کردن به زبان عجیب و غیرقابل درک و اسپم کردن دو نمونه از اصلی ترین این دلیل‌ها محسوب می‌شوند.  پس هیچوقت در گلوبال چند یک متن یا پیام را پشت سر هم ارسال نکنید.

همچنین اگر شما در گلوبال چت از الفاظ رکیک استفاده کنید و سایر کاربران شما را ریپورت کنند هم از گلوبال چت بن خواهید شد. ظاهرا اگر تعداد ریپورت ها به 7 نفر برسد، اکانت شما بن می‌شود. بن شدن از گلوبال چت عموما موقت و 24 ساعته است، بنابراین بهترین روش رهایی از این نوع بن یا آنبن شدن صبر کردن خواهد بود. پس سه دلیل اصلی بن شدن از گلوبال چت شامل موارد زیر هستند:

  • صحبت کردن به زبان عجیب و غیر قابل درک
  • اسپم کردن پیام
  • استفاده از الفاظ رکیک و ریپورت شدن توسط 7 کاربر

بن شدن اکانت کلش اف کلنز

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل

بن شدن موقت اکانت کلش به دلیل ساخت طرح های بی‌شرمانه و مسخره در مپ

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است منجر به بن موقت شما شوند، مربوط به ساخت طرح های بی‌شرمانه و مسخره در مپ یا همان نقشه بازی می‌شود. برای مثال اگر دیوارچینی خود را به گونه‌ای انجام دهید که شکلی مسخره یا توهین آمیز و رکیک داشته باشد، شک نکنید که سوپرسل شما را بن خواهد کرد. عموما در این شرایط بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) یک الی هفت روزه خواهد بود. کاربر در این نوع بن تا 1 الی 7 روز قادر به اجرای بازی کلش اف کلنز و ورود به اکانت خود نخواهد بود و با پیغام You Have Been Banned مواجه می‌شود.

اما چگونه از این نوع بن خارج شویم؟ برای خروج از این نوع بن که بن موقت نامیده می‌شود باید منظر بمانید تا دوره بن تعیین شده از سوی سوپرسل یا همان پشتیبانی بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) تمام شود. سپس به محض اینکه وارد اکانت خود شدید، طرح مپ را تغییر دهید و سعی کنید که بدون حاشیه بازی کلش اف کلنز را انجام دهید. اگر سوپرسل پس از بن موقت بفهمد که شما همچنان از طرح های بی‌شرمانه قبلی در مپ خود استفاده می‌کنید، ممکن است اکانت شما را برای همیشه بن کند. اکانتی که برای همیشه در کلش اف کلنز بن شود، هیچ‌وقت قابل بازگشت نخواهد بود.

بن شدن موقت اکانت کلش به دلیل توضیحات نامربوط کلن

برخی از کاربران بازی کلش اف کلنز ادعا می‌کنند که کاملا بی‌دلیل اکانت آن‌ها بن شده است! اما باید بدانید که این مسئله غیرممکن است و دلیل آن عدم توجه ما به قوانین سوپرسل محسوب می‌شود. یکی از قوانینی که سوپرسل در مورد آن به شدت سخت‌گیری می‌کند مربوط به توضیحات کلن می‌شود. توضیحات کلن نباید نامربوط و غیراخلاقی باشند. اگر شما در کلنی عضو شوید که توضیحات نامربوط و غیراخلاقی دارد، سوپرسل می‌تواند شما را بن کند. به بیان دیگر نوشتن توضیحات نامربوط برای کلن منجر به بن شدن تمام اعضای آن کلن خواهد شد.

بن کردن سوپرسل در این شرایط عموما در بار نخست برای 48 ساعت رخ می‌دهد. اگر پس از گذشت این مدت زمان باز هم مشکل یاد شده پابرجا بود، بن شما در مرتبه دوم یک هفته‌ای صورت می‌پذیرد. در نهایت اگر به این مسئله توجه‌ای نشود، ممکن است بن شدن اکانت کلش اف کلنز شما به بن دائمی یا همیشگی تبدیل شود که در این شرایط دیگر اکانت خود را برای همیشه از دست داده‌اید. پس از جوین شدن (Join) یا ملحق شدن به کلن هایی که در توضیحات خود اصطلاحات نامفهوم و زشت به کار برده‌اند دوری کنید. این کار تنها ره حل جلوگیری از بن شدن به دلیل مذکور است.

بن شدن اکانت کلش به دلیل داشتن چند اکانت

شاید این موضوع برای شما اصلا جالب نباشد، اما باید بدانید که استفاده از بیش از یک اکانت در هر گوشی یا تبلت خلاف قوانین سوپرسل است. پس اگر از چند اکانت در دستگاهتان استفاده می‌کنید، نباید از بن شدن احتمالی اکانت هایتان شکایتی داشته باشید چرا که سوپرسل به وضوح در منوی توضیحات قوانین خود اشاره داشته که این امر خلاف قوانین و مقررات بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) است.

البته باید اشاره کنیم که در اغلب موارد سوپرسل نمی‌تواند بفهمد که شما در گوشی یا تبلت خودتان از چند اکانت استفاده می‌کنید، اما اگر این امر صورت پذیرد، بنی که با آن مواجه می‌شوید به احتمال زیاد یک بن همیشگی یا دائم خواهد بود و به طور عادی راهی برای رهایی از این نوع بن وجود ندارد. مگر اینکه ضمن تماس با سوپرسل آن‌ها را متقاعد کنید که از چند اکانت استفاده نمی‌کنید که موفقیت شما در این امر بعید به نظر می‌رسد. چرا که سوپرسل فقط در شرایطی گیمرها را بن همیشگی می‌کند که از نقض قوانین مطمئن باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های سامسونگ

بن شدن به دلیل استفاده از برنامه هایی همچون بلواستکس (Bluestacks)

با توجه به توضیحات و قوانین سوپرسل، اجرای کلش اف کلنز از طریق نرم افزارهای شبیه سازی همچون بلواستکس هم غیرقانونی است. البته افراد بسیار کمی ضمن استفاده از این شبیه سازها با مشکل بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) مواجه شده‌اند، اما اگر بدشانس باشید، ممکن است که آن فرد شما باشید و دیگر راهی برای بازگرداندن اکانت کلش خود پیش رویتان وجود نداشته باشد. در این شرایط عموما بنی که صورت می‌پذیرد یک بن همیشگی است، اما دیده شده که گاها بن موقت هم برای این مسئله ارائه شده و سوپرسل راه حل‌هایی را پیش روی کاربران قرار داده است.

بن شدن به دلیل خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز

یکی دیگر از قوانین رسمی سوپرسل که مطلقا توسط ما ایرانی‌ها نقض شده مربوط به غیرقانونی بودن خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز می‌شود. توضیحات مربوط به این موضوع را می‌توانید با مراجعه به منوی تماس با سوپرسل بازی کلش اف کلنز و انتخاب گزینه My Account و سپس Can I buy, sell or share accounts? بخوانید.

بن شدن اکانت کلش اف کلنز

سوپرسل در توضیحات خود اشاره می‌کند که به دلیل عدم امکان تضمین موفق بودن پروسه خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز، قوانین خود را به گونه‌ای تنظیم کرده که هر اکانت خرید و فروش ده این بازی به طور مستقیم قابل بن باشند. پس اگر اکانت کلش اف کلنزی بخرید و سوپرسل از این موضوع مطلع شود باید با اکانت خود خداحافظی کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 7 پلاس

بن شدن به دلیل تقلب در بازی و استفاده از ربات هایی همچون Xmodgames

استفاده از ربات ایکس مود گیم (Xmodgame) هم می‌تواند منجر به بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) شود. استفاده از این ربات ها در واقع نوعی تقلب است، اما با این حال تقریبا تمام افراد از آن استفاده می‌کنند. عموما در این شرایط بن اکانت به طور دائم یا همیشگی صورت می‌پذیرد و به این راحتی‌ها قادر به آنبن کردن اکانتتان نخواهید بود. برخی گزارش‌ها حاکی از این بوده که ضمن تماس با سوپرسل و ابراز پشیمانی، می‌توانید اکانت خود را آنبن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع تماسی با کارشناسان موبایل کمک برقرار و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

بن شدن اکانت کلش اف کلنز

جمع‌بندی

موارد فوق از اصلی‌ترین موضوعاتی هستند که ممکن است منجر به بن شدن اکانت کلش اف کلنز (Ban) شما شوند. بنابراین بهتر است با آن‌ها آشنا باشید. با توجه به قوانین سوپرسل می‌توانیم بگوییم که تقریبا 80 تا 90 درصد ما ایرانی‌ها قوانین آن را نقض می‌کنیم، پس اگر اکانتمان بن شود تقریبا هیچ حقی مبنی بر آنبن کردن آن نخواهیم داشت. با این وجود بهتر است در هر شرایط شانس خود را امتحان کنید و با سوپرسل تماس گرفته و اظهار پشیمانی نمایید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تماس با سوپرسل از مقاله  استفاده کنید.  اگر با زبان انگلیسی آشنایی مناسبی ندارید، توصیه می‌کنیم که حتما برای تماس با سوپرسل از کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک راهنمایی بخواهید. ضمنا در بخش نظرات همین مقاله هم می‌توانید تجربه‌های خود را با سایر کاربران اشتراک گذاری کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قیمت ال سی دی آیفون 6

تاچ ال سی دی جی 3 2016

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (215)

guest
215 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
مهدی
مهدی
2 ماه گذشته

سلام. اکانت من بن شده یعنی کلنم کلا هر اکانتی ک عضو هست بن شده راه حلی دارد؟

جون دل
جون دل
2 ماه گذشته

سلام من یه اکانت دارم که رهبر کلن هست میخواستم از طریق چت با سوپرسل یه اکانت دیگم رو برگردونم اما انگار اطلاعات اشتباه دادم و سوپر سل بنم کرد و نوشته تا ۳۱ روز دیگه تحریم هستید ایا راه حلی هست که سریعتر این اتفاق بیوفته

دانی
دانی
2 ماه گذشته
پاسخ به  جون دل

منم

محمد محمد دوست
محمد محمد دوست
3 ماه گذشته

سلام من یکی اطلاعاتمو فهمید و از طریق سوپرسل منو هک کرد و کلن یازده منو هم دزدید و من اکانت را چند بار برگردوندم ولی چون اطلاعات را داره درباره هک می‌کنه و این اخریا دیگه منو سوپرسل ساحب اکانت نمی‌شناسد راهی هست اکانتو بر گردونم و اطلاعاتش عو ض کنم جوری که نتونه هک کنه دیگه منو اکانتم فول مکسه حیفم میاد بیخیالش شم اگه کسی می‌تونه کمکم کنه خواهشاً بگه

محمدجواد
محمدجواد
3 ماه گذشته

سلام ادمین …ترو خدا جواب اینو بهم بدین من یه اکانت از دوستم‌گرفتم چون اکانت قبلیم پریده بود …. و اشتباهی ک کردم اونو لیدر کردم چون کلن ۱۳ دارم بعد متوجه شدم ک خیلیا بازیو دارت تقریبا هشت گوشی و هشت نفر بعد ترسیدم کسی بیاد لیدری رو ازم بگیره ،بنا براین یه ایمیل ب سوپر سل دادم ک اقا میخوام سوپرسل ایدمو عوض کنم بعد یهو یادم اومد ک وای لیدر بودم شاید بن کنن و سریع وارد اکانت شدم‌ نوشته بود کد را وارد کنید الان بند شدم متاسفانه و هر سوالی ازم پرسیدن جواب دادم مثلا چند گوشی جیمیل رو داشتن و چ سالی ساخته شد و …و اخرین ایمیلشون این بود ک شما بسیار نزدیک هستین و سوال اخر ایا بخاطر دارین ک یه گوشی دیگ هم وارد کرده باشین نوشتم نه مطمئن نیستم بهد نوشت ک ما نتونستیم شناسای کنم و اکانت برگردونیم… الان هنوز برنگشته بنظرتون چکار کنم ؟؟؟ لدفا کمک کنید اگ چیزی میدونید ….درضمن بهم گفتن جواب دیگ ندم خودشون بعد چند روز یا چند هفتع برمیگردونن ایا صحت دارع این حرف؟؟؟

A.A
A.A
3 ماه گذشته

سلام. اگه اکانت کلش رویال شما تا۱۰۰ پرشد بالا نیمد تا فصل بعد صبر کنید بعد برید رو اکانت یک ۵ دیقیهی صبر کنید درست میشه♨️