تعمیرات اپل

اگر بنا به هر دلیل آدرس ایمیل سرویس جیمیل یا یوزرنیم خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید. گوگل این امکان را فراهم کرده تا در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل قادر به بازیابی یوزرنیم خود باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل و نحوه بازیابی یوزرنیم جیمیل صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مقدمه‌ای در رابطه با فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل و بازیابی یوزرنیم جیمیل

اگر به خاطر داشته باشید پیش ز این در مقاله “در صورت فراموش کردن پسورد جیمیل چه کنیم؟ آموزش بازیابی پسورد فراموش شده جیمیل” در رابطه با فراموش کردن رمز عبور یا همان پسورد اکانت جیمیل صحبت کردیم  و نحوه بازیابی پسورد جیمیل را شرح دادیم. اما پسورد تنها موضوعی نیست که ممکن است کاربران آن را فراموش کنند! در برخی شرایط دیده شده که افرادی آدرس ایمیل اکانت جیمیل خود را فراموش کرده‌اند! به نظر شما در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل باید چه کنیم؟

خوشبختانه گوگل امکان بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل را فراهم می‌کند. برای انجام این کار باید مراحلی طی شود که در این مقاله قصد داریم آن‌ها را شرح دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بازیابی یوزرنیم یا ایمیل فراموش شده سرویس جیمیل

اگر بنا به هر دلیل ایمیل یا یوزرنیم اکانت جیمیل خود را فراموش کردید، به منظور بازیابی آن کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه راهنمای بازیابی یوزرنیم یا ایمیل فراموش شده سرویس جیمیل مراجعه کنید.
  • در این شرایط با پیغام Enter any recovery email or phone number associated with your account مواجه می‌شوید. باید در فیلد ارائه شده آدرس ایمیل ریکاوری یا شماره تماسی که مربوط به اکانت جیمیل فراموش شده شما می‌شود را وارد و بر روی گزینه Next کلیک کنید.
  • در مرحله بعد گوگل از شما درخواست می‌کند تا نام و نام خانوادگی که برای اکانت جیمیل خود تعیین کرده بودید را وارد کنید. در این شرایط دو حالت ممکن است رخ دهد:

حالت اول: اگر نام و نام خانوادگی اکانت خود را به خاطر می‌آورید، به ترتیب نام و نام خانوادگی اکانت جیمیل مورد نظر را در دو فیلد ارائه شده وارد کنید و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

حالت دوم: اگر نام و نام خانوادگی تعیین شده برای اکانت خود را به خاطر نمی‌آورید باید بر روی گزینه Try another way to sign in کلیک کنید.

  • در مرحله بعد که آخرین مرحله بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل محسوب می‌شود هم ممکن است دو حالت مختلف ارائه شود.

حالت اول: در حالت اول پیغام Get a verification code by text message at: 0938 …….. بر روی مرورگرتان نمایان می‌شود. اگر این پیام را دریافت کردید و شماره تماس اکانت جیمیل شما در دسترستان قرار دارد، بر روی گزینه Get a verification code کلیک کنید تا کد تاییدی برای شماره مورد نظر پیامک شود. با وارد کردن این کد در فیلد ارائه شده قادر به بازیابی اکانت جیمیل فراموش شده خود می‌شوید. پس از این روش فقط در شرایطی می‌توانید استفاده کنید که به شماره تماس ریکاوری اکانت جیمیل خود دسترسی داشته باشید

حالت دوم: اما اگر به شماره تماس مورد نظر دسترسی ندارید، باید بر روی گزینه Try another way to sign in کلیک کنید. در این شرایط ایمیل یا همان یوزرنیم اکانت گوگل نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با وارد کردن پسورد اکانت و کلیک بر روی گزینه Sign in وارد اکانت خود شوید.

بنابراین اگر در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل باید مراحل فوق را به منظور بازیابی یوزرنیم فراموش شده خود طی کنید. اگر احساس می‌کنید که بنا به هر دلیل اکانت جیمیل شما هک شده یا فرد سودجویی در حال استفاده از آن است و شما با وارد کردن رمز عبور صحیح اکانت قادر به ورود به آن نیستید، می‌توانید از روش‌های معرفی شده در مقاله “آموزش بازیابی اکانت جیمیل هک شده از طریق ریست کردن پسورد جیمیل” استفاده کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به صحبت در رابطه با فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل و نحوه بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع google
برچسب‌ها: آموزش بازیابی ایمیل اکانت جیمیل آموزش بازیابی ایمیل فراموش شده جیمیل آموزش بازیابی یوزرنیم جیمیل آموزش بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل بازیابی ایمیل اکانت جیمیل بازیابی ایمیل فراموش شده جیمیل بازیابی یوزرنیم جیمیل بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل چگونگی بازیابی ایمیل اکانت جیمیل چگونگی بازیابی ایمیل فراموش شده جیمیل چگونگی بازیابی یوزرنیم جیمیل چگونگی بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل راهنمای بازیابی ایمیل اکانت جیمیل راهنمای بازیابی یوزرنیم جیمیل فراموش شدن آدرس ایمیل جیمیل فراموش کردن آدرس ایمیل فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل فراموش کردن آدرس جیمیل فراموش کردن ایمیل فراموش کردن ایمیل اکانت جیمیل فراموش کردن جیمیل فراموش کردن یوزرنیم جیمیل فراموشی آدرس ایمیل جیمیل نحوه بازیابی ایمیل اکانت جیمیل نحوه بازیابی ایمیل فراموش شده جیمیل نحوه بازیابی یوزرنیم جیمیل نحوه بازیابی یوزرنیم فراموش شده جیمیل

نظرات کاربران (63)

ارسال نظر

    دوستان من ایمیل روی گوشی گذاشتم رمز صفحه رو یادم رفته حالا هم میزنه با حساب گوگل وارد شوید. باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید