تعمیرات اپل

اگر در حین تلاش به منظور لینک کردن اکانت کلش خود به دستگاه دیگر یا اصطلاحا لینک دیوایس (Link Device) با ارور Already Linked مواجه می‌شوید، این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم در مورد حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked صحبت کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked

بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که با استفاده از قابلیت لینک دیوایس (Link a Device)، یک بار اکانت کلش خود را از گوشی یا تبلتی به گوشی یا تبلت دیگر منتقل کنید. این انتقال می‌تواند از اندروید به آی او اس یا برعکس باشد. برای آشنایی با نحوه انجام این کار از مقاله “آموزش انتقال اکانت کلش اف کلنز به گوشی دیگر (اندروید و iOS)” استفاده کنید.

اما متاسفانه برخی کاربران در حین انجام این کار با اروری تحت عنوان Already Linked مواجه می‌شود که مضمون The current village has already been linked. The linking can be done only once را به همراه دارد. در این مقاله قصد داریم به صحبت در مورد حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked

دلیل نمایش ارور Already Linked در کلش اف کلنز

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، سوپرسل فقط یک بار امکان لینک کردن اکانت یا انتقال آن از یک دستگاه به دستگاه دیگر را می‌دهد. بنابراین به احتمال زیاد مواجه شدن شما با ارور Already Linked با این مسئله ارتباط دارد و اکانت مورد نظر قبلا از یک دستگاه به دستگاه دیگر انتقال یافته است. اگر اکانت کلش اف کلنز مورد نظر را خریده باشید، احتمال اینکه قبلا از قابلیت دیوایس لینک استفاده شده باشد، زیادتر خواهد بود. اما چگونه می‌توانیم این مشکل را رفع کنیم؟

حل مشکل لینک دیوایس و ارور Already Linked کلش اف کلنز

برای حل این مشکل توصیه می‌کنیم که با سوپرسل تماس حاصل کنید و با ارائه دقیق مشخصات اکانت خودتان از سوپرسل بخواهید تا کد انتقال اکانت و فعال سازی آن در دستگاه جدید را برایتان ارسال کند. به عنوان مثال فرض کنید قبلا از یک گوشی اندرویدی استفاده می‌کردید و سپس یک آیفون خریداری کردید و اکانت کلش خود را با استفاده از قابلیت لینک دیوایس به آیفون منتقل نمودید. پس از گذشت چند وقت آیفون جدیدی خریداری کردید و قصد دارید که آیفون قبلی خود را بفروشید.

مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked

در این شرایط به دلیل اینکه قبلا یک بار از قابلیت لینک دیوایس استفاده کرده بودید، دیگر نمی‌توانید از این ویژگی برای انتقال اکانت کلش اف کلنز (Clash of Clans) خود از آیفون قدیمی به جدید استفاده کنید. پس باید با سوپرسل تماس بگیرید و با ارائه مشخصات دقیق اکانت خود و توضیح شرایط خودتان از آن‌ها بخواهید تا یک لینک انتقال اکانت را در اختیارتان قرار دهند. در نظر داشته باشید که برای مکاتبه با سوپرسل باید زبان انگلیسی نسبت قوی داشته باشید. اگر برای مکاتبه با سوپرسل مشکل دارید، می‌توانید تماسی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و حل مشکل لیک دیوایس و انجام مکاتبات لازم به منظور انتقال اکانت کلش به گوشی جدیدتان را به ما بسپارید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز و ارور Already Linked صحبت کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش حل ارور Already Linked کلش اف کلنز آموزش حل مشکل انتقال اکانت کلش آموزش حل مشکل لینک دیوایس کلش آموزش حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز ارور Already Linked کلش ارور Already Linked کلش اف کلنز برطرف کردن ارور Already Linked کلش اف کلنز حل ارور Already Linked کلش اف کلنز حل مشکل انتقال اکانت کلش حل مشکل لینک دیوایس کلش حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز دلیل ارور Already Linked کلش اف کلنز دلیل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز راه حل ارور Already Linked کلش راهنمای حل مشکل لینک دیوایس کلش راهنمای حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز رفع ارور Already Linked کلش رفع ارور Already Linked کلش اف کلنز روش حل مشکل انتقال اکانت کلش روش حل مشکل لینک دیوایس کلش روش حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز شیوه حل ارور Already Linked کلش اف کلنز شیوه حل مشکل انتقال اکانت کلش شیوه حل مشکل لینک دیوایس کلش شیوه حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز مشکل انتقال اکانت کلش مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز نحوه حل ارور Already Linked کلش اف کلنز نحوه حل مشکل انتقال اکانت کلش نحوه حل مشکل لینک دیوایس کلش نحوه حل مشکل لینک دیوایس کلش اف کلنز نمایش ارور Already Linked کلش

نظرات کاربران (5)

ارسال نظر