تعمیرات اپل

اگر به دنبال روش ساده‌ای هستید که با استفاده از آن بتوانید از محتوای گوشی بلک بری خود فایل بکا آپ (Backup) تهیه کنید و آن را به گوشی بلک بری دیگری منتقل نمایید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش

اگر از گوشی هوشمندی نظیر بلک بری 10 (BlackBerry 10) استفاده می‌کنید، حتما با مشکلاتی همچون مشکل اجرای بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) در آن آشنا هستید. ما پیش از این در مقاله آموزش وصل کردن گوشی Blackberry 10 به جیمیل یا اکانت گوگل نحوه اتصال جیمیل به گوشی بلک بری 10 را آموزش دادیم، اما حال نوبت به بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت از یک گوشی برند مذکور به گوشی دیگر می‌رسد!

در این مقاله قصد داریم به آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت Clash از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر این برند

برای اینکه از محتوای گوشی بلک بری خود که شامل اطلاعات اکانت کلش اف کلنز (Clash of Clans) هم می‌شود، یک فایل بک آپ جامع تهیه و سپس آن را به گوشی بلک بری دیگری منتقل کنید، لازم است که مراحل زیر به ترتیب طی شوند:

  • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه دانلود برنامه BlackBerry Link مراجعه و این برنامه را دانلود کنید.
  • برنامه مذکور را بر روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود نصب کنید.
  • با استفاده از کابل رابط مناسب، گوشی بلک بری که اکانت کلش اف کلنز در آن فعال است را به کامپیوتر متصل کنید.
  • برنامه BlackBerry Link را اجرا کنید.
  • در محیط برنامه BlackBerry Link بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید تا منوی تنظیمات نمایان شود.

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش

  • بر روی گزینه Back Up Now کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه مذکور از محتوای دستگاهتان فایل بکاپ تهیه کند.
  • بعد از اتمام این پروسه، اتصال گوشی به کامپیوتر را متوقف کنید.

به همین سادگی شما از محتوای گوشی بلک بری خود فایل بک آپ تهیه کرده‌اید. این فایل شامل تمام اطلاعات اکانت بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هم می‌شود. برای انتقال این اطلاعات به گوشی بلک بری جدیدتان کافیست که به شیوه مشابه عمل کنید و این بار با کلیک بر روی گزینه Restore Device Data و انتخاب فایل بکاپ تهیه شده، اطلاعات آن را به دستگاه جدید منتقل کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع cocland
برچسب‌ها: آموزش انتقال اکانت کلش در بلک بری آموزش بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری آموزش بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری انتقال اکانت کلش در بلک بری برنامه BlackBerry Link بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری راهنمای انتقال اکانت کلش در بلک بری راهنمای بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری راهنمای بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز راهنمای بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری روش انتقال اکانت کلش در بلک بری روش بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری روش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری روش بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری شیوه بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری شیوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز شیوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری شیوه بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری نحوه انتقال اکانت کلش در بلک بری نحوه بک آپ گرفتن از کلش در بلک بری نحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز نحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری نحوه بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر