×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون، آیپد و سامسونگ گلگسی
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش

اگر به دنبال روش ساده‌ای هستید که با استفاده از آن بتوانید از محتوای گوشی بلک بری خود فایل بکا آپ (Backup) تهیه کنید و آن را به گوشی بلک بری دیگری منتقل نمایید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش

اگر از گوشی هوشمندی نظیر بلک بری ۱۰ (BlackBerry 10) استفاده می‌کنید، حتما با مشکلاتی همچون مشکل اجرای بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) در آن آشنا هستید. ما پیش از این در مقاله آموزش وصل کردن گوشی Blackberry 10 به جیمیل یا اکانت گوگل نحوه اتصال جیمیل به گوشی بلک بری ۱۰ را آموزش دادیم، اما حال نوبت به بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت از یک گوشی برند مذکور به گوشی دیگر می‌رسد!

در این مقاله قصد داریم به آموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت Clash از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر این برند

برای اینکه از محتوای گوشی بلک بری خود که شامل اطلاعات اکانت کلش اف کلنز (Clash of Clans) هم می‌شود، یک فایل بک آپ جامع تهیه و سپس آن را به گوشی بلک بری دیگری منتقل کنید، لازم است که مراحل زیر به ترتیب طی شوند:

  • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه دانلود برنامه BlackBerry Link مراجعه و این برنامه را دانلود کنید.
  • برنامه مذکور را بر روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود نصب کنید.
  • با استفاده از کابل رابط مناسب، گوشی بلک بری که اکانت کلش اف کلنز در آن فعال است را به کامپیوتر متصل کنید.
  • برنامه BlackBerry Link را اجرا کنید.
  • در محیط برنامه BlackBerry Link بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید تا منوی تنظیمات نمایان شود.

بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش

  • بر روی گزینه Back Up Now کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه مذکور از محتوای دستگاهتان فایل بکاپ تهیه کند.
  • بعد از اتمام این پروسه، اتصال گوشی به کامپیوتر را متوقف کنید.

به همین سادگی شما از محتوای گوشی بلک بری خود فایل بک آپ تهیه کرده‌اید. این فایل شامل تمام اطلاعات اکانت بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هم می‌شود. برای انتقال این اطلاعات به گوشی بلک بری جدیدتان کافیست که به شیوه مشابه عمل کنید و این بار با کلیک بر روی گزینه Restore Device Data و انتخاب فایل بکاپ تهیه شده، اطلاعات آن را به دستگاه جدید منتقل کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بری و انتقال اکانت کلش از یک گوشی بلک بری به گوشی دیگر پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع cocland
برچسب‌ها آموزش انتقال اکانت کلش در بلک بریآموزش بک آپ گرفتن از کلش در بلک بریآموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنزآموزش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بریآموزش بکاپ گرفتن از کلش در بلک بریانتقال اکانت کلش در بلک بریبرنامه BlackBerry Linkبک آپ گرفتن از کلش در بلک بریبکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنزبکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بریبکاپ گرفتن از کلش در بلک بریراهنمای انتقال اکانت کلش در بلک بریراهنمای بک آپ گرفتن از کلش در بلک بریراهنمای بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنزراهنمای بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بریروش انتقال اکانت کلش در بلک بریروش بک آپ گرفتن از کلش در بلک بریروش بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بریروش بکاپ گرفتن از کلش در بلک بریشیوه بک آپ گرفتن از کلش در بلک بریشیوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنزشیوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک بریشیوه بکاپ گرفتن از کلش در بلک برینحوه انتقال اکانت کلش در بلک برینحوه بک آپ گرفتن از کلش در بلک برینحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنزنحوه بکاپ گرفتن از بازی کلش اف کلنز در بلک برینحوه بکاپ گرفتن از کلش در بلک بری
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید