اپلیکیشن پین ورک | دستیار مودب و کاربلد شما

پین ورک | اپلیکیشن خدمات نظافت منزل

از جمله کارهای سخت و دشوار برای خانواده های ایرانی، نظافت و تمیزکاری منزل و خانه است. و از طرفی خانم ها بیشتر درگیر این مسئله و موضوع هستند و باید تلاش بیشتری برای تمیزی منزل خود کنند و آقایان نه تنها بعضا کمکی به آنها نمی کنند بلکه خودشان عامل نامرتب شدن خانه می شوند. . پس اعضای خانواده باید با کمک هم و همدلی دشواری این کار را پشت سر بگذارند! اگر هر کس گوشه ای از کار را بگیرد مدت زمان کوتاه تری برای تمیزی و نظافت منزل مورد نیاز خواهد بود!

اگر بتوانید برای نظافت منزل و به خانم خانه کمک کنید، بسیار عالی است! ما در این مطلب به شما نکات مهم و ترفندهایی را خواهیم گفت تا این کار برای شما راحت تر و لذت بخش باشد.

احتمالا خیلی از شما به خودتان می‌گویید اگر ما وقت خالی داشتیم حتما کمک میکردیم! اما چه کنیم که کار و مشغله نمی‌گذارد!

اگر واقعا اینطور باشد، گزینه‌ی دیگری هم جلوی پای شما است. اگر نمی‌توانید به طور مستقیم کمک کنید یا مجبورید به تنهایی این کار را انجام دهید، بهتر است از نیرو‌های متخصص در این کار استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما نیروهای خدماتی پین‌ورک است! زیرا اصول نظافتی را می‌دانند و با سرعت و دقت بیشتری نظافت و تمیزی خانه شما را انجام خواهند داد!

پین ورک | اپلیکیشن خدمات نظافت منزل

اصول و ترفندهای نظافت منزل

1. برنامه ریزی کنید

کارها را تقسیم کنید. ترتیب نظافت اتاق ها را مشخص کنید. برای مثال برنامه ریزی کنید که روز اول هفته آشپزخانه و پذیرایی، روز دوم هفته اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی و … !

مشخص کنید هر قسمت از نظافت به عهده‌ی کدام اعضای خانواده است. اگر از نظافتچی کمک نمی‌گیرید بهتر است کارهای سخت تر -مثل باز کردن پرده ها یا دیوار شویی- را به مرد خانه بسپارید. در صورتی که از متخصصین پین‌ورک استفاده کنید به صورت کاملا حرفه‌ای این دسته از کارها را برای شما انجام خواهند داد.

2. دور بریزید

اگر به مدت یک سال از هر کدام از وسایل خانه یا آشپزخانه استفاده ای نکرده اید، مطمئن باشید که یک سال آینده هم همینطور خواهد بود. پس با یک هدف دو نشان بزنید. با اهدای این وسائل به افراد نیازمند هم آن ها را خوشحال کنید و هم فضای خانه خود را خلوت تر کنید!

3. فهرست خرید تهیه کنید

قطعا برای نظافت به مواد شوینده و وسایل نظافتی متفاوتی نیاز پیدا خواهید کرد. آنها را از پیش تهیه کنید تا بین کارتان وقفه‌ای به وجود نیاید و کارها سریع تر پیش برود!

4. زودتر شروع کنید

هر چه زودتر برنامه ریزی و انجام نظافت را شروع کنید استرس کمتری برای اتمامش دارید و در نتیجه دقت بیشتری در تمیزی خواهید داشت!

5. راه پله و مشاعات فراموش نشود

همانطور که می‌دانید نظافت راه پله، مشاعات و آسانسور بسیار مهم است و اولین چیزی است که در یک ساختمان به چشم می‌آید! از نظافت راه پله و مشاعات غافل نشوید! اگر برای اینکار به کمک احتیاج داشتید پین‌ورک در خدمت شما است!

پین ورک | اپلیکیشن خدمات نظافت منزل

پین‌ورک در نظافت چه کمکی به شما می‌تواند بکند؟

پین‌ورک در حقیقت یک واسطه بین مشتری و نظافتچی های حرفه‌ای است. متخصصین متعهد و معتمد پین‌ورک برای کارهای سخت مثل نظافت منزل و مهمانداری و خانه‌تکانی و… آموزش حرفه‌ای دیده اند و بدون اینکه نیاز باشد شما به آن ها نکات نظافتی را گوشزد کنید، خانه شما را برق می‌اندازند!

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم متخصصین ما کار نظافت راه پله و مشاعات را هم مانند نظافت منزل با دقت و ظرافت بالا انجام می‌دهند.

پین ورک | اپلیکیشن خدمات نظافت منزل

قیمت مقرون به صرفه‌ی پین‌ورک و تضمین عملکرد نیروها توسط شرکت، یک فرصت استثنائی است! این فرصت را از دست ندهید و همین حالا در سایت یا اپلیکیشن پین‌ورک ثبت سفارش کنید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments