اگر تمایل دارید که یک گیم پد (Game Pad) یا دسته بازی را به اپل تی وی (Apple TV) خود وصل کنید، این مقاله راهنمای تصویری و دقیقی را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

شما می‌توانید در صورت تمایل با استفاده از قابلیت بلوتوث یک گیم پد (Game Pad) یا اصطلاحا دسته بازی ثانویه را به اپل تی وی (Apple TV) خود وصل کنید و بدین صورت از انجام بازی در تلویزیون خود لذت بیشتری ببرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS اپل در موبایل کمک

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

پیش از شروع باید خدمتتان عرض کنیم که تمام گیم پد هایی که از تاییدیه MFi را به همراه داشته باشند، می‌توانند اتصال بلوتوث به اپل تی وی (Apple TV) وصل شود. تاییدیه MFi استانداری است که سازگاری گیم پد با آیفون و آیپد های اپل را مشخص می‌کند. اگر یک دسته بازی بلوتوث دارای تاییدیه MFi را دارید، با طی کردن مراحل زیر قادر به وصل کردن آن به اپل تی وی (Apple TV) خواهید بود:

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

اپل تی وی (Apple TV) خود را روشن کنید و به منوی Settings آن مراجعه نمایید.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

مثل عکس بالا، گزینه Remotes and Devices را انتخاب کنید.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

گزینه Bluetooth را انتخاب نمایید.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

در این شرایطی لیستی از دستگاه های وصل یا اصطلاحا پیر شده (Pair) با اپل تی وی (Apple TV) خود را مشاهده خواهید کرد. همانگونه که در عکس فوق مشاهده می‌کنید، هم اکنون دستگاهی به اپل تی وی (Apple TV) ما وصل نیست.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

گیم پد (Game Pad) یا دسته بازی خود را برداشته و دکمه بلوتوث آن را فشار دهید. در اغلب گیم پد ها برای فعال کردن قابلیت بلوتوث دستگاه لازم است تا چند لحظه دکمه بلوتوث را نگه دارید. در برخی گیم پد های دیگر هم دکمه هوم یا منو نقش دکمه بلوتوث را هم ایفاء می‌کند.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

به محض اینکه بلوتوث گیم پد شما روشن یا فعال شود، نام آن را در لیست Other Devices موجود بر روی صفحه نمایش اپل تی وی (Apple TV) مشاهده خواهید کرد. حالا باید در اپل تی وی (Apple TV) گیم پد یا دسته بازی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad)

به محض اینکه عبارت Connected را در کنار نام دسته بازی (Game Pad) مشاهده کردید، پروسه وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad) با موفقیت به اتمام رسیده است. اما اگر در انجام این کار ناموفق بودیم چه کنیم؟

رفع مشکل وصل نشدن دسته بازی (Game Pad) به اپل تی وی (Apple TV)

اگر بنا به هر دلیل در انجام این فرآیند با مشکل مواجه شدید، موارد زیر را بررسی کنید:

  • از شارژ بودن دسته بازی یا همان گیم پد (Game Pad) اطمینان حاصل کنید.
  • گیم پد یا دسته بازی (Game Pad) را ریستارت کنید.
  • اپل تی وی (Apple TV) خود را ریستارت کنید.
  • اگر دسته بازی یا گیم پد (Game Pad) شما قبلا به اپل تی وی (Apple TV) وصل شده بود و حالا دچار مشکل شده است، یک بار آن را از لیست دستگاه های موجود در لیست اتصال اپل تی وی (Apple TV) حذف کنید. برای انجام این کار گیم پد را انتخاب و گزینه Forget Device را انتخاب کنید. سپس بار دیگر مراحل شرح داده شده در این مقاله را از نو طی کنید و نسبت به وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad) اقدام نمایید.

با طی کردن مراحل فوق به احتمال زیاد مشکل وصل نشدن گیم پد (Game Pad) یا دسته بازی به اپل تی وی (Apple TV) برطرف می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی (Game Pad) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

برچسب‌ها: Apple TV آموزش Apple TV آموزش اپل تی وی آموزش اتصال دسته بازی به اپل تی وی آموزش وصل کردن دسته بازی به Apple TV آموزش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی آموزش وصل کردن گیم پد به اپل تی وی اپل تی وی اتصال دسته بازی به اپل تی وی چگونگی وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی دسته بازی اپل تی وی راهنمای وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی راهنمای وصل کردن گیم پد به اپل تی وی رفع اتصال دسته بازی به اپل تی وی روش اتصال دسته بازی به اپل تی وی روش وصل کردن دسته بازی به Apple TV روش وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی روش وصل کردن گیم پد به اپل تی وی شیوه اتصال دسته بازی به اپل تی وی شیوه وصل کردن دسته بازی به Apple TV شیوه وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی شیوه وصل کردن گیم پد به اپل تی وی کنترلر اپل تی وی گیم پد اپل تی وی مشکل اتصال دسته بازی به اپل تی وی مشکل وصل کردن گیم پد به اپل تی وی نحوه اتصال دسته بازی به اپل تی وی نحوه وصل کردن دسته بازی به Apple TV نحوه وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی نحوه وصل کردن گیم پد به اپل تی وی وصل کردن Game Pad به اپل تی وی وصل کردن دسته بازی به Apple TV وصل کردن دسته بازی به اپل تی وی وصل کردن کنترلر به اپل تی وی وصل کردن گیم پد به اپل تی وی

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر