تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 Plus سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 Plus سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10 Plus سامسونگ | موبایل کمک

شکستن گلس ال سی دی  اس 10 پلاس سامسونگ (Samsung Galaxy S10 Plus) یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که برای آن رخ می‌دهد. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ را با نتیجه بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

منظور از تعویض گلس ال سی دی Galaxy S10 Plus چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با جزئیات تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ صحبت کنیم بهتر است در قدم نخست مشخص نماییم که تعویض گلس ال سی دی این گوشی چه معنا و مفهومی دارد. تعویض گلس ال سی دی به معنای عوض کردن لایه شیشه‌ای است که روی صفحه نمایش گوشی نصب شده و وظیفه محافظت از ال سی دی را بر عهده دارد. زمانی که شما انگشت خود را روی صفحه نمایش گوشی مثل Galaxy S10 Plus قرار می‌دهید، مستقیما انگشت شما روی ال سی دی قرار نمی‌گیرد بلکه روی گلس ال سی دی قرار داده می‌شود. پس گلس ال سی دی گوشی آن لایه شیشه‌ای است که روی صفحه نمایش را پوشانده و وظیفه محافظت از ال سی دی را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

جنس این لایه در گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس از گوریلاگلس بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر خراشیدگی دارد. به بیان دیگر تماس اشیای نوک تیز با صفحه نمایش این گوشی موبایل منجر به ایجاد خط و خش روی آن نمی‌شود. اما از سمت دیگر احتمالا شکستن گلس روی ال سی دی در اثر ضربه بسیار بالاست. از آنجایی که طراحی گوشی Galaxy S10 Plus به گونه‌ایست که گلس صفحه نمایش آن مقاومت و ضخامت زیادی دارد، در خیلی از مواقع دیده شده که ضربه وارد بر دستگاه فقط به گلس مذکور آسیب رسانده و به خود ال سی دی یا تاچ گوشی آسیبی نمی‌رساند. در این شرایط است که کاربر می‌تواند با تعویض گلس شکسته گلکسی S10+  مشکل دستگاه را برطرف سازد.

 

تعویض گلس اس 10 پلاس

تعویض گلس چه زمانی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شود؟

تصور کنید گوشی سامسونگ گلکسی S10+ شما از دستتان افتاده و روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی به وجود آمده است. در این شرایط ممکن است ملزم به تعویض ال سی دی شوید یا اینکه خوش شانس باشید و با تعویض گلس ال سی دی قادر به رفع مشکل به وجود آمده شوید. اما چطور می‌توان متوجه شد که در برخی شرایط فقط گلس روی ال سی دی شکسته و می‌توان به جای تعویض کامل ال سی دی و تاچ، گلس نمایشگر را تعویض و مشکل گوشی را برطرف کرد؟ فهمیدن ین موضوع بسیار ساده است. اگر شکستگی هایی که روی صفحه نمایش دستگاه به وجود آمده‌اند به تاچ و ال سی دی گوشی آسیبی وارد نکرده باشند و تاچ و ال سی دی گلکسی S10+ بدون مشکل کار کند، می‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد! اما اگر کوچک ترین آسیبی به ال سی دی یا تاچ گوشی وارد شود، دیگر قادر به تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ نخواهید بود و باید به فکر تعویض کامل ال سی دی و تاچ باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

پس اگر بنا به هر دلیل روی صفحه نمایش Galaxy S10+ شما شکستگی یا ترک هایی به وجود آمده، ابتدا بررسی کنید که آیا ال سی دی گوشی و همچنین تاچ آن مشکلی در عملکرد دارند یا خیر! اگر این دو قطعه هیچ مشکلی نداشته باشند، مطمئنا شکستگی به وجود آمده سطحی است و مربوط به گلس روی ال سی دی می‌شود. بنابراین مشکل گوشی سامسونگ با تعویض گلس برطرف می‌شود. اما اگر در عملکرد ال سی دی یا تاچ گوشی اختلال ایجاد شده باشند، دیگر نمی‌توانید با تعویض گلس مشکل را برطرف سازید و تنها راه حل موجود تعویض کامل تاچ و ال سی دی است. اما مزیت تعویض گلس ال سی دی گلکسی S10+ در مقایسه با تعویض ال سی دی و تاچ چیست؟

مزیت های تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ سامسونگ

شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ در مقایسه با تعویض ال سی دی آن چه مزیت هایی دارد. اولین مزیت این تعمیر مربوط به هزینه آن می‌شود. هزینه تعویض گلس شکسته Galaxy S10+ در مقایسه با تعویض ال سی دی به مراتب کمتر است. اگر خوش شانس باشید و بتوانید به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس فقط با تعویض گلس روی آن مشکل دستگاه را برطرف کنید، هزینه تعمیرات دستگاه تا یک سوم کاهش پیدا می‌کند. از سمت دیگر زمانی که بتوانید با تعویض گلس مشکل نمایشگر را برطرف سازید، همان تاچ و ال سی دی اورجینال و فابریک گوشی روی آن نصب باقی می‌مانند بنابراین نگرانی از بابت اورجینال بودن تاچ و ال سی دی جدید که در تعویض ال سی دی باید به آن توجه شود وجود نخواهد داشت. این دو مسئله اصلی ترین مزیت هایی هستند که با تعویض گلس ال سی دی Galaxy S10 Plus می‌توانید به آن ها دست پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی رسمی گوشی سامسونگ

تعویض گلس ال سی دی گلکسی S10 پلاس چقدر زمان می‌برد؟

برای اینکه گلس ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس تعویض شود باید چند مرحله مهم با دستگاه های خاصی انجام گیرند. این تعمیر توسط دست انسان و بدون استفاده از دستگاه ها و تجهیزات خاص امکانپذیر نخواهد بود. هر یک از مراحل تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ هم تقریبا به چند ساعت زمان نیاز دارند و بهتر است در انجام آن ها عجله صورت نپذیرد تا بهترین نتیجه در نهایت برای مشتری به ارمغان آورده شود. مرحله اول تعویض گلس گلکسی S10+ مربوط به جداسازی گلس شکسته از روی ال سی دی می‌شود. مرحله دوم مربوط به نصب گلس جدید روی ال سی دی خواهد بود که باید با دستگاه های خاص صورت پذیرد و گلس روی ال سی دی گوشی پرس گردد. در مرحله آخر هم با دستگاه های خاصی حبا‌ب‌زدایی از فضای مابین گلس و خود LCD انجام می‌شود. عموما تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ چیزی در حدود یک روز طول می‌کشد. اگر می‌خواهید این تعمیر با بیشتری سرعت ممکن و با بهترین کیفیت در گوشی موبایل شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

تعویض گلس گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

تعویض گلس شکسته گوشی های موبایل در برخی از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم انجام می‌شود، اما باید بدانید که این تعمیر به هیچ وجه تحت ضوابط گارانتی و به طور رایگان قابل انجام نیست چون شکستن صفحه نمایش دستگاه ناشی از وارد شدن ضربه به آن است و این مسئله از سهل انگاری کاربر نشات می‌گیرد و در نتیجه تحت گارانتی قابل تعمیر نخواهد بود. یکی از اصلی ترین معایبی که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ دارند مربوط به طولانی شدن بیش از اندازه زمان تعمیر می‌شود. در برخی نمایندگی ها انجام این تعمیر تا 3 الی 5 روز هم طول می‌کشد که واقعا دلیل آن مشخص نیست. همچنین کیفیت نهایی تعویض گلس ال سی دی هم در اغلب نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ مورد رضایت مشتریان نبوده است. پس این تصور را نداشته باشید که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌توانید تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.

 

تعویض گلس شکسته s10 plus

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعویض گلس ال سی دی گلکسی S10 پلاس

اگر شکستگی که در صفحه نمایش گوشی شما به وجود آمده به گونه‌ای است که احساس می‌کنید با تعویض گلس مشکل آن برطرف می‌شود، می‌توانید تماسی با کارشناسان مشاور موبایل کمک برقرار کنید و در رابطه با تعویض گلس گوشی خود از آن ها راهنمایی بخواهید. در صورت توافق و تمایل شما، تعویض گلس شکسته گلکسی S10+  در شرکت موبایل کمک با بهترین کیفیت ممکن برایتان انجام می‌شود. در شرکت موبایل کمک از مدرن ترین تجهیزات برای انجام تعمیرات روی گوشی مشتریان استفاده خواهد شد و همچنین تمام استانداردهای تعمیر از سوی کارشناسان این شرکت در نظر گرفته می‌شود. بدین ترتیب تعمیرات گوشی در موبایل کمک بهترین نتیجه ممکن را به همراه خواهد داشت. مراحلی که باید برای ثبت سفارش و انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

  • تبت سفارش تعمیر: در این مرحله شما باید ضمن تماس با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برساند و از مشاورین این مرکز راهنمایی بخواهید.
  • دریافت گوشی از مشتری: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرستان اعزام شده و گوشی معیوب را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد.
  • انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم روی دستگاه انجام خواهد شد. انجام تعمیرات در شرکت موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن صورت می‌پذیرد تا هرچه سریعتر گوشی به مشتری عودت داده شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از اتمام تعمیرات، گوشی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویل داده می‌شود.

پس با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر بدون دردسر، سریع و مطمئن را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس ال سی دی Galaxy S10+ خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیر موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات اس 10 پلاس

گلس اس 10 پلاس

شیشه ال سی دی s10 plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ