تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 9 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 9 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 9 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس گوشی پروسه‌ای است که در آن گلس روی ال سی دی با استفاده از دستگاه های خاص و تجهیزات منحصر به فرد تعویض می‌گردد. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 سامسونگ را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تفاوت گلس گوشی و گلس محافظ LCD گوشی چیست؟

قبل از اینکه در مورد جزئیات تعویض گلس در گوشی گلکسی Note 9 صحبت کنیم باید بگوییم که منظور از  گلس گوشی چیست! متاسفانه در بین کاربران اصطلاح گلس برای اشاره به لایه نازک و پلاستیکی بکار می‌رود که از مغازه های فروش لوازم جانبی گوشی تهیه شده و روی ال سی دی موبایل ها نصب می‌گردد، در حالی که این اصطلاح کاملا به اشتباه در بین مردم جا افتاده و گلس ال سی دی در واقع لایه شیشه‌ای است که شرکت های سازنده صفحه نمایش آن را روی ال سی دی گوشی های موبایل پرس می‌کنند. ضمنا این گلس به طور دستی قابل تعویض نخواهد بود. بنابراین وقتی از تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 صحبت می‌کنیم، منظور ما لایه شیشه‌ای پرس شده روی نمایشگر آن است. اما اگر این لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش گوشی پرس شده، چطور قادر به تعویض آن خواهیم بود؟ در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: گوشی سامسونگ Note 9

تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 چگونه انجام می‌شود؟

برای اینکه بتوانیم گلس شکسته ال سی دی گوشی های موبایلی همچون گلکسی نوت 9 سامسونگ را تعویض کنیم باید از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شود، بنابراین تعویض گلس گوشی کاری نیست که یک تعمیرکار موبایل قادر به انجام آن باشد، بلکه باید توسط دستگاه های پیشرفته و خاصی صورت پذیرد. عموما تعویض گلس شکسته گوشی ها شامل 3 مرحله اصلی خواهد بود که در ادامه به آن ها اشاره کرده‌ایم:

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 9 

 

تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 با کمترین هزینه

  • جداسازی گلس شکسته: در قدم اول باید با قرار دادن تاچ ال سی دی گوشی در دستگاه مخصوص یا فریز، گلس پرس شده و شکسته روی ال سی دی از آن جدا شود. انجام این کار باید به تدریج و در محیط خاصی صورت پذیرد که توسط دستگاه بهینه میشود. عموما انجام این کار حدود ۱ ساعت زمان لازم دارد.
  • تعویض گلس: در این مرحله گلس جدیدی روی ال سی دی گوشی قرار داده شده و دوباره تاچ و ال سی دی گوشی در یک دستگاه جدید و با تنظیمات مختلف قرار داده میشود تا گلس جدید روی ال سی دی پرس شود. انجام این کار هم عموما بین نیم ساعت الی ۱ ساعت زمان نیاز دارد.
  • حباب زدایی: در مرحله آخر حباب های احتمالی که در فضای مابین گلس و ال سی دی گوشی به وجود آمدهاند از بین خواهند رفت. برای انجام این کار هم از دستگاه خاصی برای وکیوم کردن ال سی دی استفاده میشود، بنابراین باید تاچ ال سی دی که گلس آن تعویض شده را در این دستگاه قرار داده و تنظیمات لازم را اعمال کنیم. این مرحله از پروسه تعویض گلس شکسته گوشی هم تا نزدیک به نیم ساعت زمان نیاز دارد.

پروسه تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 یا هر گوشی دیگری با طی کردن مراحل فوق تکمیل می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در چه شرایطی می‌توان به جای تعویض ال سی دی نوت 9، گلس آن را تعویض کرد؟

فقط در یک شرایط خاص است که شما می‌توانید تعویض گلس یا شیشه شکسته گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ را بدون نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن انجام دهید و بدین صورت مشکل شکستگی نمایشگر دستگاه را برطرف سازید. این شرایط زمانی پدیدار می‌شود که در اثر ضربه وارد بر فبلت Note 9 تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند اما روی صفحه نمایش گوشی شکستگی هایی به وجود آید. این شکستگی ها عملا بر روی گلس ال سی دی به وجود آمده‌اند و چون تاچ و ال سی دی دستگاه درست کار می‌کند، مشخص است که آسیبی به آن ها وارد نشده، بنابراین در شرایط این چنینی می‌توان با تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 مشکل را برطرف کرد. در نظر داشته باشید که حتی اگر ال سی دی گوشی سالم باشد و فقط تاچ آن از کار بیفتد یا فقط بخش کوچکی از ال سی دی در اثر ضربه سیاه شود، دیگر نمی‌توانید با تعویض گلس  مشکل را برطرف کنید و ملزم به تعویض کامل تاچ ال سی دی گلکسی نوت 9 خواهید شد.

 

تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 با کمترین هزینه

بیشتر بخوانید: خرید گوشی

 

هزینه تعویض گلس شکسته گوشی Note 9 چقدر است؟

مدعی نیستیم که هزینه تعویض گلس شکسته گوشی نوت 9 کم است اما در مقایسه با هزینه‌ای که باید برای تعویض تاچ ال سی دی این گوشی سامسونگ پرداخت شود به مراتب ناچیز خواهد بود. اگر بتوانید به جای تعویض ال سی دی و تاچ با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش شکسته فبلت نوت 9 را برطرف کنید تقریبا هزینه‌ای که باید پرداخت نمایید به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. بنابراین اگر در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده تاچ و ال سی دی آن آسیب ندیده باشند و فقط گلس روی ال سی دی بشکند، شما فرد خوش شانسی بوده‌اید. با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته و تعمیرات  گلکسی نوت 9 را با صرف کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید.

بیشتر بخوانید:  گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته گوشی گلکسی نوت 9 را به موبایل کمک بسپارید!

موبایل کمک به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که امکان تعویض گلس شکسته گوشی ها را در کشور امکانپذیر کرد، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد بود. تعمیراتی همچون تعویض گلس شکسته گلکسی نوت 9 در این مرکز با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات انجام می‌گیرد و کارشناسان مجرب این مرکز دائما بر روند کار نظارت دارند. در نتیجه بهترین کیفیت  در تعویض گلس گوشی به ارمغان آورده می‌شود. ضمنا هزینه تعمیرات موبایل در مرکز موبایل کمک هم به مراتب نسبت به سایر مراکز تعمیر موبایل مقرون به صرفه تر خواهد بود. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021  تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

سامسونگ نوت 9

قطعات نوت 9

گلس نوت 9

شیشه ال سی دی نوت 9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ