تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 5 سامسونگ – N920 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 5 سامسونگ – N920 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 5 سامسونگ – N920 | موبایل کمک

همیشه یکی از عمده ترین و رایج ترین تعمیراتی که روی گوشی های موبایل انجام می‌شده، تعمیرات ال سی دی بوده و گلکسی نوت 5 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 5) هم از این قاعده مستثنا نیست. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی Galaxy Note 5 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دو عامل اصلی خراب شدن ال سی دی موبایل

قبل از اینکه در رابطه با تعمیرات LCD گوشی سامسونگ گلکسی نوت 5 صحبت کنیم بهتر است دو عامل اصلی که تقریبا در 90 درصد مواقع منجر به خراب شدن ال سی دی گوشی Galaxy Note 5 می‌شوند را برایتان معرفی کنیم. البته این عوامل فقط مربوط به گوشی نوت 5 سامسونگ نیستند و دو عامل مشترکی هستند که در خراب شدن LCD تمام گوشی ها نقش مستقیم و مهمی دارند. اولین عامل ضربه و فشار است. عموما بخش قابل ملاحظه‌ای از ضربات و فشارهایی که به قاب موبایل وارد می‌شود مستقیما به ال سی دی منتقل شده و منجر به شکستن یا ترک برداشتن ال سی دی خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید نیاز به تعمیر ال سی دی Galaxy Note 5 پیدا نکنید، همیشه مراقب گوشی خود باشید تا ضربه و فشاری به آن وارد نشود یا گوشی از دست شما به زمین نخورد.

 

قیمت تاچ ال سی دی نوت 5 - تاچ و ال سی دی نوت 5

 

عامل دومی که می‌تواند روی خراب شدن ال سی دی گوشی گلکسی Note 5 تاثیرگذار باشد، آب خوردگی است. گوشی هایی مثل نوت 5 سامسونگ ضد آب نیستند و به شدت در برابر نفوذ آب حساسیت بالایی دارند. به همین دلیل حتی استفاده از آن ها با دست خیس هم می‌تواند منجر به خراب شدن ال سی دی و از کار افتادن آن شود. بنابراین توصیه داریم هیچوقت با دست خیس از گوشی هایی مثل Galaxy Note 5 استفاده نکنید. اما اگر کار از کار گذشته و تاچ ال سی دی گوشی شما خراب شده چه راه حلی پیش رویتان قرار دارد؟ در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض ال سی دی نوت 5 و هزینه آن صحبت می‌کنیم و دلایلی را ارائه خواهیم کرد که ثابت می‌کنند مرکز موبایل و نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انجام این تعمیرات تخصصی موبایل هستند.

دو روش تعمیر ال سی دی Galaxy Note 5 سامسونگ

عموما دو روش تعمیر اصلی برای مقابله با گوشی هایی مثل Galaxy Note 5 که صفحه نمایش آن ها دچار مشکل شده وجود دارد. روش اول مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شود و روش دوم مربوط به تعویض گلس شکسته روی ال سی دی با ثابت نگه داشتن تاچ و LCD خواهد بود. اما در چه شرایطی باید تعویض ال سی دی انجام شود و در چه شرایطی می‌توان تعویض گلس را جایگزین آن کرد؟ اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ LCD موبایل مشکل و اختلالی به وجود آمده باشد، تعویض ال سی دی تنها راه حل موجود خواهد بود. به عنوان مثال اگر در اثر ضربه‌ای که به موبایل وارد شده قسمت کوچکی از ال سی دی آن سیاه شود و سایر بخش های LCD و تاچ کار کنند، رفع مشکل فقط با تعویض ال سی دی امکانپذیر خواهد بود و راه دیگری برای انجام این کار وجود ندارد. اما در چه شرایطی می‌توان تعمیر ال سی دی Galaxy Note 5 را با تعویض گلس انجام داد؟

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اگر در اثر ضربه‌ یا فشاری که به گوشی وارد شده، ترک و شکستگی هایی روی نمایشگر دستگاه به وجود آید اما در عملکرد تاچ و ال سی دی موبایل اختلالی ایجاد نشود، می‌توان با تعویض گلس LCD مشکل را برطرف کرد. در این شرایط دیگر نیازی نیست که کلا مجموعه تاچ ال سی دی که شامل قطعات متعددی می‌شوند و در مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها در مورد این قطعات گوشی صحبت کردیم به طور کامل تعویض شوند. تعویض ال سی دی نوت 5 سامسونگ توسط یک تعمیرکار ماهر ظرف مدت زمان نه چندان طولانی در حدود 1 الی 2 ساعت قابل انجام است، اما تعویض گلس شکسته صفحه نمایش باید با استفاده از دستگاه های خاصی انجام شود و شامل چندین مرحله مختلف خواهد بود و در نتیجه نیازمند صرف زمان بیشتری است. عموما در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض گلس ال سی دی گوشی هایی مثل گلکسی Note 5  ظرف 5  الی 6 ساعت انجام می‌شود.

هزینه تعمیر LCD گلکسی نوت 5 سامسونگ

اما قیمت ال سی دی نوت 5 چقدر است؟ خوشبختانه چون گوشی مذکور محصول سال 2015 شرکت سامسونگ است و صفحه نمایشی نه چندان بزرگ و با کیفیت دارد، بنابراین قیمت ال سی دی اورجینال آن خیلی بالا نیست و حداقل نسبت به قیمت ال سی دی گوشی های جدیدتر سامسونگ به مراتب کمتر خواهد بود. پس حتی اگر نیاز باشد LCD گوشی شما به طور کامل تعویض شود هم خیلی نگران هزینه تعمیرات نباشید. البته اگر تمایل داشته باشید می‌توانید با نصب ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی هزینه تعمیرات را باز هم کاهش دهید. قیمت تاچ ال سی دی نوت 5 دست دوم  یا کپی در واقع نسخه‌ای از LCD موبایل است که نسبت به ال سی دی اصلی و اورجینال گوشی کیفیت و قیمت کمتری دارد. اگر از گوشی نوت 5 به عنوان گوشی دوم خود استفاده می‌کنید، شاید نصب ال سی دی کپی هم بتواند گزینه مناسبی برایتان باشد، البته توصیه ما این است که تا حد امکان فقط از ال سی دی های اورجینال استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض ال سی دی گوشی ها با ضمانت اورجینال بودن قطعات انجام می‌گیرد بنابراین اگر تعویض ال سی دی نوت 5 خود را به موبایل کمک بسپارید، خیالتان از بابت اورجینال بودن ال سی دی جدید و کیفیت آن راحت می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تاچ ال سی دی note 5 - قیمت ال سی دی سامسونگ نوت 5

 

اما اگر قرار باشد تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 5 با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش انجام گیرد هزینه تعمیرات چه تغییری خواهد داشت؟ در اینگونه مواقع هزینه تعمیر نسبت به حالتی که تعویض کامل LCD با نصب نسخه اورجینال انجام می‌شود به مراتب کمتر می‌شود. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعویض گلس شکسته ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 5 را تقریبا با نصف هزینه تعویض کامل تاچ ال سی دی این گوشی انجام دهید. بنابراین تعویض گلس علاوه بر اینکه نگرانی های کاربر مبنی بر اورجینال بودن یا نبودن ال سی دی را برطرف می‌کند منجر به کاهش هزینه تعمیرات هم خواهد شد. اگر بتوانید تعمیر تاچ و ال سی دی نوت 5 خود را با تعویض گلس ال سی دی انجام دهید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی نوت 5 

تعمیر رایگان ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 5 با گارانتی و بیمه موبایل

احتمالا در رابطه با گارانتی و بیمه موبایل اطلاعاتی دارید و شاید باید این سوال ایجاد شود که آیا با استفاده از گارانتی و بیمه می‌توان تعمیرات ال سی دی گوشی هایی مثل نوت 5 را رایگان انجام داد؟ در رابطه با این موضوع شرایط و جزئیات خاصی وجود دارد که باید به آن ها پرداخته شود. به طور کلی تقریبا در 90 درصد مواقع تعویض ال سی دی نوت 5 با استفاده از گارانتی امکانپذیر نخواهد بود چون ضوابط و قوانین گارانتی موبایل به گونه‌ایست که فقط خرابی هایی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود در گوشی به وجود آمده باشند. به عنوان مثال اگر ال سی دی گوشی نوت 5 شما در اثر ضربه، افتادن از دست شما یا آب خوردگی خراب شود، گارانتی مسئولیتی در این قبال بر عهده نمی‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با ضوابط گارانتی موبایل می‌توانید به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما در صورتی که گوشی خود را بیمه کرده باشید می‌توانید انواع تعمیرات مختلف را به طور رایگان روی آن انجام دهید. تعمیر ال سی دی Galaxy note 5 و دیگر گوشی ها در شرایطی که بیمه شده باشند هم به طور رایگان قابل انجام خواهد بود. اگر گوشی خود را بیمه کرده باشید دیگر تفاوتی ندارد که چه عاملی منجر به خراب شدن ال سی دی آن شده باشد و تحت هر شرایط تعمیر ال سی دی گوشی به طور رایگان قابل انجام خواهد بود. پس تعمیر رایگان LCD سامسونگ گلکسی نوت 5 در شرایطی که از بیمه موبایل بهره‌مند باشد امکانپذیر خواهد بود اما انجام این کار با استفاده از گارانتی بسیار دشوار است و فقط در موارد نادر قابل انجام خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل و همچنین بهترین بیمه موبایل فعلی کشور به مطالعه دو مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟و بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی نوت 5 سامسونگ

اگر می‌خواهید تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی note 5 شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک سعی شده بستری فراهم شود که تعمیرات تخصصی گوشی مشتریان با کمترین دردسر ممکن و در سریع ترین زمان انجام شود و کاربر نیازی به درگیر شدن در پروسه تعمیر نداشته باشد. مراحلی که برای استفاده از خدمات این مرکز باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در اولین قدم کاربر یا متقاضی تعمیرات تخصصی موبایل باید سفارش خود را به ثبت برساند. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت سفارش ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک قابل انجام خواهد بود.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله دوم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده متقاضی را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین با خدماتی که توسط شرکت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید با خیال راحت تاچ ال سی دی نوت 5  را تعمیر کنید و به هیچ عنوان در کارهای روزمره خودتان اختلالی ایجاد نکنید. تعمیراتی مثل تعمیر LCD گوشی های موبایل در این مرکز عموما ظرف 3 الی 4 ساعت انجام می‌شود، یعنی متقاضی 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرد.

 

تاچ ال سی دی note 5 - قیمت ال سی دی سامسونگ نوت 5

 

مزیت های تعمیر در مرکز موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ

مزیت هایی که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید متعدد هستند. یکی از اصلی ترین آن ها مربوط به صرفه جویی در زمان و هزینه ها خواهد شد. عدم نیاز به مراجعه حضوری متقاضی تعمیرات موبایل سبب می‌شود که وی بتواند در حین تعمیر شدن موبایل خود به سایر کارهای روزمره خود رسیدگی کند و برای مراجعه به نزد تعمیرکار هم هزینه اضافه صرف نکند. ضمنا تعرفه های موبایل کمک هم بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته شده‌اند و از سمت دیگر منجر به کاهش هزینه‌ها می‌شوند. از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک می‌توان به اطمینان از کیفیت تعمیر و اورجینال بودن قطعات اشاره کرد. تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند و قطعات تعویضی گوشی مشتریان هم دارای گارانتی و ضمانت اورجینال بودن هستند. پس با واگذاری تعمیرات گوشی خود به موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید یک تعمیر مطمئن را هم تجربه کنید.

یکی دیگر از مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن بهره‌مند می‌شوید مربوط به تعمیر شدن گوشی شما در کوتاه ترین زمان ممکن می‌شود. عموما تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 5 در بازار آزاد و سایر مراجع تعمیر چیزی در حدود 2 الی 3 روز زمان می‌برد اما در مرکز موبایل کمک می‌توان این تعمیرات را در کمتر از چند ساعت انجام داد و گوشی تعمیر شده را درب منزل تحویل گرفت. پس اگر به دنبال سرعت عمل خوب برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی هستید، موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انتخاب است. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

قطعات موبایل

قطعات سامسونگ Note 5

قیمت ال سی دی Samsung Note 5

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ